Fuček Miloslav

Email: m1.fucek@fucek.cz

Vítězem CZ Cupu nejmladšího žactva se stal Václav Podrazil

Třetím vítězstvím po sobě ve Velké ceně Centra zábavy Karlín upevnil včera Václav Podrazil své celkové vedení.

19.01.2015

Reportáže

Přečteno: 2480

Komentářů: 0

CZ Cup dorostu byl soubojem Lokomotivy a Sparty

Na třetím turnaji Velké ceny Centra zábavy Karlín v kategorii dorostu se sešli pouze tři hráči a tak se hrálo trojkolově.

17.01.2015

Reportáže

Přečteno: 2450

Přijďte se CZ Cupem rozloučit s Centrem zábavy Karlín

Poslední tři turnaje se konají v Centru zábavy Karlín o víkendu 17. až 18. 1. 2015. Jsou určeny dospělým, dorostu a nejmladšímu žactvu.

05.01.2015

Pozvánky

Přečteno: 2409

Adam Petr druhým vítězstvím upevnil své vedení

Vítězem dvouher Novoročního turnaje, který je třetím turnajem Velké ceny Centra zábavy Karlín se stal Adam Petr a tímto, už v pořadí druhým vítězstvím, upevnil své vedení v celé sérii.

04.01.2015

Reportáže

Přečteno: 2393

Pozvánka na Novoroční turnaj starších žáků

Zveme starší žáky na v pořadí 3. turnaj prvního ročníku Velké ceny Centra zábavy Karlín.

29.12.2014

Pozvánky

Přečteno: 2426

Suverénním vítězem Vánočního turnaje mladších žáků se stal Jakub Havránek

Jakub Havránek, který se stal vítězem Vánočního turnaje mladších žáků, neztratil ve dvouhrách ani set. Spolu s Lukášem Mackem vyhrál i čtyřhry, kde jediný set ztratili.

21.12.2014

Pozvánky

Přečteno: 2428

Vítězem Vánočního turnaje starších žáků se stal Adam Petr

Vítězem Vánočního turnaje starších žáků, který byl druhým turnajem série Velké ceny Centra zábavy Karlín se stal Adam Petr z TTC Praha, který po druhém turnaji v celé sérii v kategorii starších žáků vede. Adam Petr vyhrál spolu s Janem Hofmanem ze Sparty Praha i čtyřhru.