Reportáže

Dnes zahájil 8. ročník Velké ceny CST Ďáblice

Tradičně Velkou cenou Ďáblic zahájila nová série turnajů Velké ceny CST Ďáblice. Jednotlivým kategoriím dominovali Adam Kovařík, Dominik Zinke a Lukáš Elicer.

Fuček Miloslav

18.09.2021

Reportáže

Přečteno: 822

Komentářů: 0

V sobotu Lukáš Elicer svůj čtyřnásobný triumf obhájil

Včera se konal Letní turnaj za účasti celkem 33 hráčů – dopoledne 16 a odpoledne 17. Všechny čtyři věkové kategorie vyhrál opět nejmladší žák Lukáš Elicer, který stejným způsobem ovládl před týdnem i Grand Prix TTC Praha.

20.06.2021

Reportáže

Přečteno: 1096

Velká cena Ďáblic otevřela 7. ročník ďáblických turnajů mládeže

Za velice přísných hygienických opatření proběhla dnes Velká cena Ďáblic, která otevřela 7. ročník série turnajů Velké ceny CST Ďáblice.

19.09.2020

Reportáže

Přečteno: 1270

Vítězi posledních finálových turnajů se stali Toužimská a Juppa

Dnes byl zakončen 6. ročník Velké ceny CST Ďáblice finálovými turnaji nejmladšího a staršího žactva, jejichž vítězi se stali Rozálie Toužimská z TSM Kladno a Jáchym Juppa ze Slovanu Bohnice.

27.06.2020

Reportáže

Přečteno: 1130

Všechny medaile odvezly Všetaty

Dnes byla finálovým turnajem TOP 16 zakončena kategorie mladšího žactva. V ní kralovali hráči Všetat, kteří odvezli všechny medaile. Z celkových pořadí dvouher a čtyřher jim patřila polovina medailí.

20.06.2020

Reportáže

Přečteno: 1047

Vítězem finálového turnaje TOP 16 dorostu se stal Tomáš Jablončík

Dnes se konal odložený finálový turnaj TOP 16 dorostu, jehož vítězem se stal Tomáš Jablončík, který tak vyhrál v dvouhrách dorostu celý 6. ročník.