Reportáže

O tituly se podělili Košacký s Kubíčkem

Finálový turnaj vyhrál v obou kategoriích Adam Košacký. což mu v kategorii staršího žactva stačilo na celkové vítězství. V kategorii dorostu ale o sto bodů zaostal za Dominikem Kubíčkem.

Fuček Miloslav

04.05.2019

Reportáže

Přečteno: 1361

Komentářů: 0

O finalistech rozhodnuto

Sobotní Aprílový turnaj rozhodl o konečném pořadí čtyřher i o tom, kdo postupuje do finálových turnajů TOP 16.

14.04.2019

Reportáže

Přečteno: 1715

Výsledky Jarního turnaje

Výsledky Jarního turnaje jsou zpracovány. Přinášíme krátkou reportáž z tohoto turnaje.

20.03.2019

Reportáže

Přečteno: 1573

Vítězství si odnesli Elicer, Makara a Košacký

V sobotu proběhl v Centru stolního tenisu Ďáblice Zimní turnaj, který byl už 4. turnajem ze série VC CST Ďáblice. Tentokrát se sešlo 39 hráčů, z toho dopoledne v nejmladším žactvu deset a sedmnáct v dorostu a starším žactvu a odpoledne v mladším žactvu deset.

28.01.2019

Reportáže

Přečteno: 1747

Vítězi Grand Prix TTC Praha se stali Kasner, Makara a Kubíček

39 hráčů bojovalo v sobotu ve čtyřech kategoriích Grand Prix TTC Praha. Na nejvyšší stupně vystoupili Vít Kasner z STC Slaný (nejmladší žactvo), Jakub Makara z STC Slaný (mladší žactvo a v kategorii staršího žactva i dorostu Dominik Kubíček z Kotlářky.

09.12.2018

Reportáže

Přečteno: 1589

Podzimní turnaj s rekordní účastí

Čtyřicet devět hráčů se sešlo v sobotu 10. 11. na podzimním turnaji, z toho šest jich hrálo dopolední i odpolední kategorii.

13.11.2018

Reportáže

Přečteno: 1446

Výsledky Podzimního turnaje - dokončení

Protože je výsledků z rekordního turnaje rekordně mnoho, zde je pokračování toho, co se nevešlo do hlavního článku.

13.11.2018

Reportáže

Přečteno: 1665

Velká cena Ďáblic s rekordní účastí

Včerejší zahajovací turnaj 5. ročníku série turnajů Velká ceny CST Ďáblice měl rekordní účast 36 hráčů, z nichž pět startovalo ve dvou kategoriích.