Konečné časové rozdělení kategorií v Grand Prix TTC Praha

Fuček Miloslav

2023-10-18

Informace

Přečteno: 405

Komentářů: 0


Včera byla první uzávěrka přihlášek. Na jejím základě upravujeme konání jednotlivých věkových kategorií, včetně slučování těch, kde je přihlášeno málo účastníků.


K včerejší půlnoci je přihlášeno celkem pouze 13 hráčů, z toho 8 v kategorii U13, 1 (duplicitně) v kategorii U17 a 5 v kategorii U19. Do kategorie U21 se nepřihlásil nikdo. Z tohoto důvodu se budou všechny kategorie hrát dopoledne a to buď ve variantě A - všechny kategorie společně s vyhodnocením jednotlivých věkových kategorií nebo v kategorii B - společně U13 a U17 a souběžně společně U19 a U21 se samostatným vyhodnocením všech věkových kategorií.

 

S ohledem na malý počet účastníků je možno se i nadále přihlašovat až do pátku do 9.00 hodin za startovné 150,-- Kč. Hráči přihlášení po vytištění startovních listin a nebo předem nepřihlášení, budou platit startovné 200,-- Kč.

 

O tom, zda bude zvolena varianta A nebo B rozhodne vrchní rozhodčí těsně před turnajem na základě konečného počtu hráčů včetně jejich rozložení do jednotlivých věkových kategorií.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.07.2024

Nastavit tuto stránku jako domovskou

Petr Barcal - realitní makléř