Pozvánka na Podzimní turnaj

Fuček Miloslav

2023-10-24

Pozvánky

Přečteno: 450

Komentářů: 0


Zveme vás na třetí turnaj 10. ročníku seriálu turnajů Velké ceny CST Ďáblice. Turnaj cenami podporuje firma STENmarketing – Vše na stolní tenis.cz.


Podzimní turnaj se koná v sobotu 11. 11. 2023. S ohledem na menší zájem účastníků v prvních dvou turnajích zařazujeme všechny kategorie na dopoledne. Reagujeme tím na stížnosti některých hráčů na přesouvání jednotlivých kategorií z dopoledne na odpoledne a naopak. Předpokládáme krátkou přestávku na vyhlášení výsledků kategorie U11, která zřejmě skončí dříve. V případě hodně hráčů uděláme krátkou přestávku cca 30 minut nan jídlo, pokud by se turnaj protahoval výrazně přes 14. hodinu.

 

Pro tento turnaj je možnost se přihlašovat do úterý 7. 11. 2023. Do systému přihlášek je přidán čas přihlášení, který umožňuje poznat pořadí přihlášek.

 

Pokud se v kategorii U11 sejde méně jak tři hráči, bude kategorie U11 na tomto turnaji zrušena a proběhne v náhradním termínu při Vánočním turnaji 2. 12. 2023, kdy pokud se sejdě méně jak 6 hráčů bude sloučena s kategorií U13 se samostatným vyhodnocením hráčl kategorie U11.

 

Znova připomínáme, že od tohoto ročníku se ruší původní systém autorizace, který stejně moc dobře nefungoval, protože autorizační emaily nechodily na freemaily, kterých je většina. Přihlášky bude autorizovat vrchní rozhodčí na základě věrohodnosti kontaktu, uvedeného v přihlášce. Dobrovolně můžete o autorizaci požádat na výše uvedený email.

 

Upozorňujeme, že systém eviduje každou kategorii jako samostatný turnaj. Proto není možno, přihlašovat všechny hráče oddílu různých věkových kategorií z „jednoho místa“, tj. z jedné kategorie. Je nutné pokud přihlašujete hráče do kategorie U11 jej přihlásit z turnaje této kategorie a ještě po té, co v řádku 1 vyberete z nabídky jméno hráče, je nutno uvést do řádky 2 znovu kategorie napsáním čísla kategorie 11 (bez U). Pokud potom přihlašujete dalšího hráče do kategorie U13, je nutno přejít do turnaje kategorie U13 a tam hráče obdobným způsobem přihlásit. Vždy si zkontrolujte, zda se jméno hráče objevilo v seznamu přihlášených hráčů. Pokud ne, je to s největší pravděpodobností z důvodu chybného vyplnění kategorie. Věnujte pozoronost i vyplnění řádku 3 a 4, protože na základě těchto údajů potom vrchní rozhodčí hráče autorizuje nebo ne.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
20.05.2024

Nastavit tuto stránku jako domovskou

Petr Barcal - realitní makléř