Pozvánka na Jarní turnaj

Fuček Miloslav

2024-02-07

Pozvánky

Přečteno: 510

Komentářů: 0


Zveme vás na další turnaj 10. ročníku seriálu turnajů Velké ceny CST Ďáblice. Turnaj cenami podporuje firma STENmarketing – Vše na stolní tenis.cz.


Jarní turnaj se koná v sobotu 24. 2. 2024. Po neúspěchu rozdělení kategorií na dopoledne a odpoledne na minulém turnaji se opět vracíme k modelu, kdy se všechny kategorie budou hrát souběžně dopoledne. Pokud by bylo hodně hráčů nevyklučujeme možnost přesunu některých kategorií na odpoledne, aby měl turna větší spád a zkrátilo se čekání jednotlivých ráčů na zápasy.

 

Nově zavádíme odstupňování startovného - 150,-- Kč pro hráče přihlášené do trmínu první uzávěrky přihlášek, tj. do 20. 2. 2024. Hráči přihlášení po tomto termínu, ale nejpozději do pátku ráno před konáním turnaje (než budou tištěny prezenční listiny) budou platit startovné 180,-- Kč a hráči nepřihlášení vůbec a nebo až v den turnaje zaplatí 200,-- Kč.

 

Turnaj cenami podporuje firma STENmarketing.

 

Pro tento turnaj je možnost se přihlašovat do úterý 20. 2. 2024. V systému přihlášek je čas přihlášení, který umožňuje poznat pořadí přihlášek. Při větším počtu přihlášených hráčů rozhoduje pořadí přihlášek. V případě velkého počtu přihlášek může dojít k omezení počtu hráčů v jednotlivých kategorích, pokud by celkové počet hráčů dopoledne nebo odpoledne dosáhl počtu 24 hráčů. Hráči přihlášení později, by byli náhradníci. Přihlašuje se výhradně přes http://www.pinecvpraze.cz/kalendar.php.

 

Plánované rozdělení věkových kategorií je uvedeno v rozpisu jednotlivých turnajů v kalendáři akcí. Po uzávěrce přihlášek může být v případě potřeby toto rozdělení změněno, dojde-li ke sloučení některých věkových kategorií z důvodu malého počtu přihlášek.

 

V případě spornosti času přihlášek bude jako rozhodující kritérium použito, zda hráč je není není na černé listině hříšníků, kteří porušují některé z povinností dané rozpisem turnaje. Aktuální černou listinu najdete na http://www.pinecvpraze.cz/vysledky/clistina.pdf, zejména pokud hráč v minulosti byl přihlášen a bez omluvy nepřišel.

 

Znova připomínáme, že od tohoto ročníku se ruší původní systém autorizace, který stejně moc dobře nefungoval, protože autorizační emaily nechodily na freemaily, kterých je většina. Přihlášky bude autorizovat vrchní rozhodčí na základě věrohodnosti kontaktu, uvedeného v přihlášce. Dobrovolně můžete o autorizaci požádat na výše uvedený email. Vzhledem k omezenému počtu míst je potřeba, abyste v případě, že se přihlášený hráč nemůže turnaje nakonec zúčastnit, jej neprodleně omluvili na email prihlasky(zavináč)pinecvpraze.cz popř. jde-li o omluvu na poslední chvíli formou SMS na tel. 603 451 965. V současné verzi jsou hráči uvedeni jako autorizovaní hráči přijatí do turnaje, hráči uvedení na autorizaci jsou buď náhradníci (je-li již turnaj zaplněn) a nebo jejich přihláška čeká na schválení. U hráči uvedených na černé listině v sloupci B požadujeme telefonickou autorizaci přihlášky (stačí SMS, že hráč opravdu přijde).

 

Upozorňujeme, že systém eviduje každou kategorii jako samostatný turnaj. Proto není možno, přihlašovat všechny hráče oddílu různých věkových kategorií z „jednoho místa“, tj. z jedné kategorie. Je nutné pokud přihlašujete hráče do kategorie U11 jej přihlásit z turnaje této kategorie a ještě po té, co v řádku 1 vyberete z nabídky jméno hráče, je nutno uvést do řádky 2 znovu kategorie napsáním čísla kategorie 11 (bez U). Pokud potom přihlašujete dalšího hráče do kategorie U13, je nutno přejít do turnaje kategorie U13 a tam hráče obdobným způsobem přihlásit. U každé přihlášky musí být uvedená kategorie shodná jak ve výběru turnaje tak v zadání kategorie do přihlášky!!! Vždy si zkontrolujte, zda se jméno hráče objevilo v seznamu přihlášených hráčů a zda je zařazen dos právné kategorie. Pokud ne, je to s největší pravděpodobností z důvodu chybného vyplnění kategorie. Věnujte pozoronost i vyplnění řádku 3 a 4, protože na základě těchto údajů potom vrchní rozhodčí hráče autorizuje nebo ne. Nelze např. přihlásit do kategorie U19 hráče jako U17.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
19.06.2024

Nastavit tuto stránku jako domovskou

Petr Barcal - realitní makléř