Jarní turnaj vyhráli Bašta a Stříbrný

Fuček Miloslav

2024-02-24

Reportáže

Přečteno: 319

Komentářů: 0


V dnešním Jarním turnaji startovalo 27 hráčů ve čtyřech věkových kategoriích. Nejmladší kategorii U11 vyhrál Kryštof Stříbrný z SK Chraštice a zbylé tři kategorie opanoval Jáchym Bašta z TTC Praha.


Samostatně se hrála kategorie U11, v které se sešlo osm hráčů. Kategorie U15, U17 a U19, v kterých bylo celkem 19 hráčů se hrály společně se samostatným vyhodnocením hráčů všech tří kategorií.

 

Dvouhra U11

1. Kryštof Stříbrný - SK Chraštice, 2. Václav Knotek - TTC Praha, 3. Andrea Dostálová - Sokol Mirošov

 

Dvouhra U15

1. Jáchym Bašta - TTC Praha, 2. Zuzana Andrejsová - SK Zomka Nymburk, 3. František Novák - TJ Aero Odolená Voda

 

Dvouhra U17

1. Jáchym Bašta - TTC Praha, 2. Zuzana Andrejsová - SK Zomka Nymburk, 3. František Novák - TJ Aero Odolená Voda

 

Dvouhra U19

1. Jáchym Bašta - TTC Praha, 2. Zuzana Andrejsová - SK Zomka Nymburk, 3. Tadeáš Duda - TTC Praha

 

Čtyřhra U11

1. Petr Knapp a Kryštof Stříbrný (oba SK Chraštice), 2. Václav Knotek (TTC Praha) a Andrea Dostálová (Sokol Mirošov), 3. Faustýna Fejksová a Estela Fejksová (obě TTC Dřínov)

 

Čtyřhra U15

1. Jáchym Bašta (TTC Praha) a Matěj Kolínek (Sparta Praha), 2. Lukáš Bursa a Jakub Kavan (oba Slovan Bohnice), 3. Milan Rybář (SKST Úvaly) a Petr Bělohrad

 

Ćtyřhra U17

1. Jáchym Bašta (TTC Praha) a Matěj Kolínek (Sparta Praha), 2. Lukáš Bursa a Jakub Kavan (oba Slovan Bohnice), 3. Milan Rybář (SKST Úvaly) a Petr Bělohrad

 

Čtyřhra U19

1. Jáchym Bašta (TTC Praha) a Matěj Kolínek (Sparta Praha), 2. Lukáš Bursa a Jakub Kavan (oba Slovan Bohnice), 3. Tadeáš Duda (TTC Praha) a Denis Dušek (Sparta Praha)

 

Kompletní výsledky najdete v nejbližších dnech na https://www.pinecvpraze.cz/vysledky.php. Mírné zmatky v pořadí čtyřher způsobili hráči kategorie U15, kteří se hlásili do kategorie U17, protože tyto kategorie byly spojeny Nakonec je zde uvedené pořadí podle kategorií dle skutečného věku hráčů (ne podle zadaných přihlášek). Video z turnaje najdete na Youtube kanálu oddílu mládeže TTC Praha - https://www.youtube.com/@oddilmladezettcpraha5932/videos.

 

Ceny do turnaje dodala firma STENmarketing. Dalším turnajem bude 13. 4. 2024 Aprílový turnaj, který bude v kategoriích U11, U15, U17 a U21. V základní části série turnajů bude v každé kategorii šest turnajů, z čehož se započítávají čtyři nejlepší výsledky.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
12.04.2024

Nastavit tuto stránku jako domovskou

Petr Barcal - realitní makléř