Pozvánka na Finálový turnaj TOP 8 kategorie U11

Fuček Miloslav

2024-05-24

Pozvánky

Přečteno: 361

Komentářů: 0


Poslední aktualizace!!! Zveme vás na finálový turnaj TOP 8 desátého ročníku Velké ceny CST Ďáblice pro kategorii U11.


Finálový TOP 16 pro kategorii U11 se koná v sobotu 25. 5. 2024. Níže pravidelně turnaj nominace a náhradníky. Přihlásit se nebo omluvit se je nutné nejpozději do 20. 5. 2024 do půlnoci. Do tohoto termínu se přihlašují i náhradníci, kteří budou automaticky 21. 5. ráno zařazeni na případná volná místa. Přímo nominovaní hráči nepřihlášení do tohoto termínu budou následně zařazeni jako náhradníci k ostatním nepřihlášeným náhradníkům a to bez uvedení pořadí. Pro přihlášky po tomto datu už bude rozhodovat pouze časové pořadí přihlášky. Prosíme nominované hráče, kteří vědí, že se nezúčastní, aby se co nejdříve omluvili, abychom mohli povolat co nejdříve náhradníky.

V pátek 24. 5. 2024 byly vytištěny prezenční listiny. Protože nemáme žádné náhradníky, mohou se ještě dále hlásit náhradníci, kteří budou povolání, pokud se někdo omluví např. z důvodu nemoci apod. 

Hala pro rozehrání bude otevřena od 8.00 hodin. Prezence bude probíhat od 8.00 do 8.30 hodin, kdy je potřeba zaplatit startovné 150,-- Kč. Po té dojde k losování a po něm bude nástup a zahájení turnaje v 9.00 hod.

 

Nominace hráčů:

1. Václav Knotek - TTC Praha

(2. Faustýna Fejksová - TJ Sokol Dřínov)

2. Benedikt Buček - Kotlářka Praha

3. Matouš Líman – Kotlářka Praha

(6. Estela Fejksová - TTC Dřínov)

4. Vanessa Dušková - Sparta Praha

(5. Lucie Andrejsová - SK Zomka Nymburk)

5. Vilém Kozel - Sparta Praha

6.  Vilém Závrbský - Sparta Praha

7.  Eva Lišková - Kotlářka Praha

8.  Erik Knap - TJ Neratovice

 

Náhradníci

Lukáš Přenosil - TTC Brandýs n. L.

Andrea Dostálová - Sokol Mirošov

Vojtěch Moos - Kotlářka Praha

Petr Knapp - Kotlářka Praha

Adam Bureš - Avia Čakovice

Kryštof Stříbrný - SK Chraštice

Magdaléna Urbanová - Kotlářka Praha

 

Na poslední turnaj se přihlašuje emailema to na prihlasky(zavináč)pinecvpraze.cz.

 

Hráči byli na startovní listině zařazováni takto: Nominováni hráči ihned po přihlášení, přihlášení náhradníci do termínu automaticky po tomto termínu na volném místě dle pořadí nominace. Nominovaní neomluvení hráči, kteří se nepřihlásili do prodlouženého termínu 21. 5. 2024, ztrtili právo pořadí nominace a byli zařazeni mezi náhradníky a to za přihlášené náhradníky, kteří se nedostali k tomuto datu do nominace. 

 

V případě, že jste se přihlásili do akce se vám náhle překazí nějakou událost, prosíme o co nejrychlejší omluvu, abychom mohli nominovat náhradníka. Omluvte prosím buď na uvedený email a od 24. 5. 2024 pouze formou SMS na 603 451 965 přímo vrchnímu rozhodčímu turnaje.

 

U náhradníků, kteří mají zájem a jsou schopni se zúčastnit i při odpadnutí nominovaného hráče na poslední chvíli, uveďte aktuální i telefonní číslo, na které vás můžeme informovat o případné nominaci na poslední chvíli, např. večer před turnajem.

 

Přihlášky i omluvy prosím posílejte výhradně na email prihlasky(zavináč)pinecvpraze.cz.

 

Tento článek bude průběžně aktualizovaný podle toho, jak se budou jednotliví hráči přihlašovat a omlouvat. Přihlášení a od oznámení budou vyznačeni v nominaci barevně.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.07.2024

Nastavit tuto stránku jako domovskou

Petr Barcal - realitní makléř