Vítězi prvních finálových turnajů TOP 16 se stali Hurdálek a Zinke

Fuček Miloslav

2022-06-04

Reportáže

Přečteno: 608

Komentářů: 0


Máme za sebou finálové turnaje kategorie U13 a U19, které proběhly dnes. Vítězi dvouher se stali v kategorii U13 Dominik Zinke z STC Slaný a druhý skončil Tomáš Šubert z TTC Praha, který také vyhrál celý ročník a Pavel Hurdálek z TJ Neratovice.


Dnes se hrály kategorie U13, v níž se sešlo deset hráčů, z čehož dva byli neomluveni. V kategorii U19 se sešlo 15 hráčů. Za jednoho, který mocněl večer před turnajem, se již nepodařilo sehnat náhradníka.

 

Kategorie U13

 

Hrálo se systémem každý s každým.

 

Zinke – Kolínek 3:0(2,2,2), Horčák – Gajdošík 2:3(-6,12,2,-5,-6), Šubert – Kostlivá 3:0(5,8,5), Ševčíková – Lonek 3:0(9,9,-9,-6,0), Bedenk – Kos 3:0(4,2,1)

Kolínek – Kos 2:3(6,8,-4,-8,-8), Lonek – Bedenk 0:3(-1,-6,-2), Kostlivá – Ševčíková 2:3(9,-11, 8,

-7,-11), Gajdošík – Šubert 2:3(-11,-8,8,4,5), Zinke – Horčák 3:0(2,5,5),

Horčák – Kolínek 2:3(-10,9,-10,11,-6), Šubert – Zinke 0:3(-3,-2,-1), Ševčíková – Gajdošík 3:0(10,4,4 ), Bedenk – Kostlivá 3:0(4,8,9), Kos – Lonek 1:3(-6,-5,7,-6),

Kolínek – Lonek 3:0(6,8,9), Kostlivá – Kos 3:0(3,8,6), Gajdošík – Bedenk 1:3(5,-7,-9,-6), Zinke – Ševčíková 3:0(5,4,4), Horčák – Šubert 0:3(-5,-6,-7),

Šubert – Kolínek 3:0(3,12,9), Ševčíková – Horčák 3:0(8,8,2), Bedenk – Zinke 0:3(-2,-6,-2), Kos – Gajdošík 2: 3(7,-8,-5,10,-4), Lonek – Kostlivá 1:3(-7,9,-7,-7),

Kolínek – Kostlivá 2:3(-6,4,9,-9,-7), Gajdošík – Lonek 3:2(-5,-7,5,3,8), Zinke – Kos 3:0(1, 1,2), Horčák – Bedenk 1:3(-2,9,-9,-8), Šubert – Ševčíková 3:0(8,4,5),

Ševčíková - Kolínek 3:1(-9,8,6,11), Bedenk – Šubert 1:3(-6,8,-6,-7), Kos – Horčák 1:3(9,-5,-8 ,-7), Lonek – Zinke 0:3(-4,-6,-3), Kostlivá – Gajdošík 1:3(-7,6,-9,-6),

Kolínek – Gajdošík 1:3(-10,9,-8,-4), Zinke – Kostlivá 3:0(2,1,3), Horčák – Lonek 3:1(-7,6,7,9), Šubert – Kos 3:0(5,7,4).Ševčíková – Bedenk 2:3(-9,8,6,-7,-7),

Bedenk – Kolínek 3:0(6,7,4), Kos – Ševčíková 0:3(-4,-5,-7), Lonek – Šubert 0:3(-5,-2,-5), Kostlivá – Horčák 3:1(6,-6,8,8), Gajdošík – Zinke 0:3(-2,-4,-8)

 

Pořadí dvouhry U13

1. Dominik Zinke – STC Slaný, 2. Tomáš Šubert – TTC Praha, 3. Denis Bedenk – TJ Čistá, 4. Barbora Ševčíková – TTC Praha, 5. Jakub Gajdošík – STC Slaný, 6. Veronika Kostlivá - TTC Praha, 7. Matěj Kolínek – Sparta Praha, 8. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice, 9. Richard Lonek – TTC Praha, 10. Norbert Kos – KST Vršovice

 

Celkové pořadí dvouhry U13 Velké ceny CST Ďáblice

1. Tomáš Šubert – TTC Praha 13200, 2. Barbora Ševčíková – TZTC Praha 10900, 3. Jakub Gajdošík – STC Slaný 10500, 4. Liliana Kulíškocá – SKST Teplice 9600, 5. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice 9400, 6. Veronika Kostlivá – TTC Praha 8700, 7. Filip Bednář – Kotlářka Praha 6700, 8. Dominik Zinke – STC Slaný 6500, 9. Richard Lonek – TTC Praha 6300, 10. Denis Bedenk – TJ Čistá 6100, 11. Jan Albert Grzonka – STC Slaný 5200, 12. Pavel Frydrych – TJ Sokol Všetaty 4900, 13. Matěj Kolínek – Sparta Praha 4900, 14. Norbert Kos – KST Vršovice 4400, 15. Kristián Svoboda – Kotlářka Praha 4000, 16. Jakub Felfel – Kotlářka Praha 2900, 17. Lukáš Haničák – TJ Aero Odolená Voda 2700, 18. Kryštof Beran – Kotlářka Praha 2500, 19. Jakub Horák – STM Kladno 2400, 20. Daniel Soušek – TJ Aero Odolená Voda 2300, 21. Viktorie Kulíšková – SKST Teplice 2300, 22. Adam Měcháček – KST Vršovice 2200, 23. Jan Jakoubek – TTC Praha 2101, 24. až 26. Jakub Šulek – TJ Aero Odolená Voda, Adam Kovařík – TJ Neratovice a Leontýna Toužimská – TSM Kladno všichni 1900, 27. Tomáš Hanišák – TJ Aero Odolená Voda 1900, 28. až 29. Miloš Kutlák a Matrouš Hronek – oba Kotlářka Praha oba 1800, 30. až 31. Filip Mařík – Sokol Stodůlky a Dominik Marek – KST Vršovice oba 1700

 

Celkové pořadí čtyřhry U13 Velké ceny CST Ďáblice

1. Tomáš Šubert – TTC Praha 11400, 2. Jakub Gajdošík – STC Slaný 11000, 3. Veronika Kostlivá – TTC Praha 10700, 4. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice 10500, 5. Barbora Ševčíková – TTC Praha 10200, 6. Liliana Kulíšková – SKST Teplice 9200, 7. Richard Lonek – TTC Praha 9000, 8. Albert Jan Grzonka – STC Slaný 7300, 9. Pavel Frydrych – TJ Sokol Všetaty 7100,. 10. Filip Bednář – Kotlářka Praha 6800, 11. Norbert Kos – KST Vršovice 5100, 12. Viktorie Kulíšková – SKST Teplice 4900, 13. Dominik Navrátil – TTC Praha 4100, 14. - 16. Dominik Zinke – STC Slaný, Kristián Svoboda a Kryštov Beran – oba Kotlářka Praha všichni 4000.

 

Kategorie U19

 

Skupina A

Hurdálek – Chloupek 3:0(5,4,2), Feriová – Jedlička 1:3(-10,-8,7,-5), Vajda – Kavala 3:0(9,4,10), Kulíšek – Vyvialová 3:0(9,8,5),

Chloupek – Vyvialová 3:2(9,5,-10,-10,8), Kavala – Kulíšek 0:3(-6,-7,-6), Jedlička – Vajda 3:0(11,6,5), Hurdálek – Feriová 3:0(2,8,9),

Feriová – Chloupek 3:1(9,1,-8,10), Vajda – Hurdálek 0:3(-5,-5,-11), Kulíšek – Jedlička 0:3(-2,-5,-6), Vyvialová – Kavala 2:3(-11,8,-10,12,-9),

Chloupek – Kavala 3:0(7,10,3), Jedlička – Vyvialová 3:1(8,-9,3,7), Hurdálek – Kulíšek 3:0(8,4,9), Feriová – Vajda 3:0(8,7,4),

Vajda – Chloupek 1:3(9,-5,-7,-4), Kulíšek – Feriová 3:2(-4,8,-1,6,7), Vyvialová – Hurdálek 1:3(-6,9,-9,-5), Kavala – Jedlička 0:3(-6,-4,-7),

Chloupek – Jedlička 0:3(-5,-4,-7), Hurdálek – Kavala 3:0(6,1,7), Feriová – Vyvialová 3:0(7,10,9), Vajda – Kulíšek 0:3(-1,-9,-9),

Kulíšek – Chloupek 3:0(9,7,9), Vyvialová – Vajda 3:2(-9,-12,4,10,7), Kavala – Feriová 0:3(-4,-11,-6), Jedlička – Hurdálek 1:3(-11,8,-7,-5)

 

Pořadí skupiny A

a1. Pavel Hurdálek – TJ Neratovice, 2. Karel Jedlička – KST Vršovice, 3. Matěj Kulíšek – TJ Sokol Všetaty, 4. Rozálie Feriová – TJ Sokol Dřínov, 5. Štěpán Chloupek – TJ Sokol Všetaty, 6. Michal Vajda – TTC Praha, 7. Tereza Vyvialová – TJ Sokol Všetaty, 8. Jakub Kavala – TJ Sokol Všetaty

 

Skupina B

Kittnar – Jablončík 2:3(-12,-8,9,6,-7), Čábela – Pytelka 1:3(-8,-9,9,-8), Štich – Trnková 2:3(5,-7,7,-10,-7),

Pytelka – Štich 0:3(-5,-8,-5), Jablončík – Čábela 3:0(10,4,9), Macek – Kittnar 3:0(3,6,6),

Čábela – Macek 0:3(-5,-3,-5), Štich – Jablončík 1:3(-9,9,-12,-8), Trnková – Pytelka 1:3(-10,5,-6,-9),

Jablončík – Trnková 3:1(4,-7,7,8), Macek – Štich 3:1(7,-3,5,7), Kittnar – Čábela 3:1(3,-9,6,8),

Štich – Kittnar 1:3(-3,-7,10,-9), Trnková – Macek 0:3(-4,-6,-5), Pytelkja – Jablončík 0:3(-6,-6,-5),

Macek – Pytelka 3:0(4,6,5), Kittnar -Trnková 1:3(7,-5,-5,-6), Čábela -Štich 3:1(5,11,-3,8),

Trnková – Čábela 2:3(11,-13,3,-6,-13), Pytelka – Kittnar 0:3(-5,-9,-5), Jablončík – Macek 3:0(6,9,8)

 

Pořadí skupiny B

1. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 2. Lukáš Macek – KST Vršovice, 3. Jan Kittnar – TTC Praha, 4. Tomáš Pytelka – Spolek sportu Líbeznice, 5. Filip Čábela – TTC Praha, 6. Soňa Trnková – TJ Sokol Všetaty, 7. František Štich – TJ Sokol Všetaty

Semifinále

Hurdálek – Macek 3:2(-5,9,7,-7,4), Jedlička – Jablončík 3:2(11,-8,8,-9,6)

 

Finále

Hurdálek – Jedlička 3:0(3,10,5)

 

O 3. místo

Macek – Jablončík 3:1(-10,6,7,7)

 

O 5. až 8. místo

Kulíšek – Pytelka 3:2(9,11,-8,-8,10), Feriová – Kittnar 3:1(6,7,-11,13)

 

O 5. místo

Kulíšek – Feriová 1:3(5,-4,-7,-8)

 

O 7. místo

Pytelka – Kittnar 0:3(-9,-8,-5)

 

O 9. až 12. místo

Chloupek – Trnková 3:2(8,-7,-6,5,8), Vajda – Čábela 0:3(-5,-6,-9)

 

O 9. místo

Chloupek – Čábela 3:0(4,6,8)

 

O 11. místo

Trnková – Vajda 1:3(9,-6,-7,-14)

 

O 13. až 15. místo

Vyvialová – bay, Kavala – Štich 1:3(7,-3,-8,-8)

 

O 13. místo

Vyvialová – Štich 0:3(-5,-6,-8)

 

O 15. místo

Kavala - bay

 

Pořadí dvouhry U19

1. Pavel Hurdálek – TJ Neratovice, 2. Karel Jedlička – KST Vršovice, 3. Lukáš Macek – KST Vršovice, 4. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 5. Rozálie Feriová – TJ Sokol Dřínov, 6. Matěj Kulíšek – TJ Sokol Všetaty, 7. Jan Kittnar – TTC Praha, 8. Tomáš Pytelka – Spolek sportu Líbeznice, 9. Štěpán Chloupek – TJ Sokol Všetaty, 10. Filip Čábela – TTC Praha, 11. Michal Vajda – TTC Praha, 12. Soňa Trnková – TJ Sokol Všetaty, 13. František Štich – TJ Sokol Všetaty, 14. Tereza Vyvialová – TJ Sokol Všetaty, 15. Jakub Kavala – TJ Sokol Všetaty

 

Celkové pořadí dvouhry U19 Velké ceny CST Ďáblice

1. Karel Jedlička – KST Vršovice 13200, 2. Rozálie Feriová – TJ Sokol Dřínov 12000, 3. Matěj Kulíšek – TJ Sokol Všetaty 11000, 4. František Štich – TJ Sokol Všetaty 9450, 5. Štěpán Chloupek – TJ Sokol Všetaty 9300, 6. Michal Vajda – TTC Praha 9200, 7. Pavel Hurdálek – TJ Neratovice 8100, 8. Lukáš Macek – KST Vršovice 8000, 9. Soňa Trnková – TJ Sokol Všetaty 7600, 10. Filip Čábela – TTC Praha 7600, 11. Tereza Vyvialová – TJ Sokol Všetaty 6500, 12. Jan Kittnar – TTC Praha 6100, 13. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty 5600, 14. Vojtěch Horčák – TTC Klánovice 4800, 15. Jakub Kavala – TJ Sokol Všetaty 4430, 16. Tomáš Pytelka – Spolek sportu Líbeznice 4100, 17. Ondřej Štastný – TJ Neratovice 3700, 18. Ondřej Judák – TJ Sokol Všetaty 2900, 19. Antonín Donát – TTC Klánovice 2500, 20. Šimon Špaldoň – TJ Neratovice 2300, 21. Theodor Kubek – TJ Sokol Všetaty 2250, 22. Ondřej Homola – TJ Neratovice 2160, 23. - 24. Lukáš Elicer – STC Slaný a Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty oba 2000, 25. Kateřina Součková – Kotlářka Praha 2000, 26. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty 1900, 27. Jan kyselka – TTC Praha 1900, 28. - 29. Jan Procházka – STC Slaný a Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty oba 1800, 30. Martin Plešingr – TJ Sokol Všetaty 1800

 

Celkové pořadí čtyřhry U13 Velké ceny CST Ďáblice

1. Rozálie Feriová – TJ Sokol Dřínov 11400, 2. Matěj Kulíšek – TJ Sokol Všetaty 11000, 3. Karel Jedlička – KST Vršovice 10900, 4. Michal Vajda – TTC Praha 10600, 5. Filip Čábela – TTC Praha 10400, 6. Tereza Vyvialová – TJ Sokol Všetaty 9800, 7. František Štich – TJ sokol Všetaty 9700, 8. Soňa Trnková – TJ Sokol Všetaty 8700, 9. Jakub Kavala – TJ Sokol Všetaty 8500, 10. Štěpán Chloupek – TJ Sokol Všetaty 7300, 11. Lukáš Macek – KST Vršovice 5800, 12. Pavel Hurdálek – TJ Neratovice 5700, 13. Jan Kittnar – TTC Praha 5400, 14. Martin Plešingr – TJ Sokol Všetaty 4800, 15. Šimon Špaldoň – TJ Neratovice 4700

 

Kompletní pořadí obou kategorií najdete na http://www.pinecvpraze.cz/poradi.php?id=8. Finálové turnaje pokračují za týden v sobotu 11. 6. 2022 kategoriemi U11 a U15.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
20.05.2024





Nastavit tuto stránku jako domovskou





Petr Barcal - realitní makléř