Velká cena Ďáblic zahájila 9. ročník Velké ceny CST Ďáblice

Fuček Miloslav

2022-09-24

Reportáže

Přečteno: 523

Komentářů: 0


Za účasti 52 hráčů dnes proběhla Velká cena Ďáblic, která trvala jedenáct hodin. Vítězi dvouher se stali Jakub Horák (U11), Zdeněk Horčák (U13), Vojtěch Horčák (U15) a Tomáš Jablončík (U19).


V kategorii U11 startovalo osm hráčů a zlatou medaili si odnesl Jakub Horák z TSM Kladno. Dále se umístili druhý Lukáš Hanišák z TJ Aero Odolená Voda před třetím Alexandrem Grigoriadim z TJ Neratovice.

 

S touto kategorií se dopoledne hrála souběžně kategorie U15, v které se sešlo 14 hráčů. Zvítězil Zdeněk Horčák (TTC Klánovice) před druhou Terezou Vyvialovou z TJ Sokol Všetaty a třetím Zdeňkem Horčákem z TTC Klánovice.

 

Odpoledne se hrály kategorie U3 a U19. V kategorii U13 se sešlo 14 hráčů a vyhrál ji Zdeněk Horčák z TTC Klánovice před Ernestem Příhonským z TJ Sokol Roztoky a Petrem Sobolem z TTC Klánovic.

 

V kategorii U19 v konkurenci šestnácti hráčů vyhrál Tomáš Jablončík z TJ Sokol Všetaty před Jonášek Vágnerem z TJ Sokol Roztyly a Františkem Štichem z TJ Sokol Všetaty.

 

Fotografie z turnaje budou zpracovány později a odkaz na ně najdete ve fotoalbu na Pinec v Praze. Tam uvedeme též odkaz na videa z turnaje, které budou na Youtube kanálu mládeže TTC Praha asi v průběhu příštího týdne, kdy budou také zpracovány podrobné výsledky jednotlivých věkových kategorií.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
20.05.2024

Nastavit tuto stránku jako domovskou

Petr Barcal - realitní makléř