Pozvánka na Jarní turnaj

Zveme vás na Jarní turnaj, který se koná v sobotu 5. 3. 2016. Prezence kategorií nejmladšího a staršího žactva a dorostu je od 8.15 do 8.45 hodin, zahájení turnaje v 9.00 hodin a prezence do kategorie mladšího žactva je od 13.30 do 13.45 hodin a zahájení v 14.00 hodin.

 

Startovné je 100,-- Kč. Pro hráče, kteří se zúčastní dvou věkových kategorií poskytujeme do druhé kategorie slevu 50% na startovném.

 

Hraje se ve dvouhrách o medaile, diplomy a věcné ceny a ve čtyřhrách o diplomy. Celá série, do které se započítává pět nejlepších výsledků z šesti základních turnajů plus výsledek z turnaje TOP16, se hraje o poháry, diplomy a věcné ceny v dvouhrách a o medaile, diplomy a věcné ceny ve čtyřhrách.

 

Turnaj se koná v Centru stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice. Spojení je od metra C Ládví autobusem 103 do zastávky Kokořínská, potom přes křižovatku kolem restaurace a za ní brankou vpravo.

 

Podrobné propozice pro jednotlivé kategorie najdete na http://www.pinecvpraze.cz/kalendar.php.Přidání komentáře k článku Pozvánka na Jarní turnajNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.07.2024

Nastavit tuto stránku jako domovskou

Petr Barcal - realitní makléř