Reportáže

Vítězi včerejšího Zimního turnaje se stali Bednář, Šubert, Šťastný a Hurdálek

Včera se odehrál šestý turnaj osmého ročníku Velké ceny CST Ďáblice za účasti 52 hráčů v celkem čtyřech věkových kategoriích.

Fuček Miloslav

20.02.2022

Reportáže

Přečteno: 718

Komentářů: 0

Vítězi Novoročního turnaje Hurdálek, Kůsová, Svoboda a Toužimská L.

V dnešním turnaji za účasti téměř padesáti hráčů vyhráli své kategorie Pavel Hurdálek – TJ Neratovice (U19), Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty (U15), Kristián Svoboda – Kotlářka Praha (U13) a Leontýna Toužimská – TSM Kladno (U11).

08.01.2022

Reportáže

Přečteno: 767

Vítězi Vánočního turnaje se stali Jedlička, Zinke a Bednář

Na dnešním Vánočním turnaji se sešlo dopoledne 18 a odpoledne 16 hráčů. Kategorii U19 i U15 vyhrál Karel Jedlička z KST Vršovice, U13 Dominik Zinke z STC Slaný a U11 Filip Bednář z Kotlářky Praha.

18.12.2021

Reportáže

Přečteno: 764

Vítězi Podzimního turnaje se stali dvakrát Bartoníčková, Kulíšková a Grzonka.

V sobotním Podzimním turnaji se sešlo celkem 35 hráčů.

21.11.2021

Reportáže

Přečteno: 797

Vítězi Grand Prix TTC Praha se stali Bednář, Svoboda, Kittnar a Feriová

V sobotu se konal druhý turnaj 8. ročníku Velké ceny CST Ďáblice, kterým bylo Grand Prix TTC Praha.

17.10.2021

Reportáže

Přečteno: 811

Dnes zahájil 8. ročník Velké ceny CST Ďáblice

Tradičně Velkou cenou Ďáblic zahájila nová série turnajů Velké ceny CST Ďáblice. Jednotlivým kategoriím dominovali Adam Kovařík, Dominik Zinke a Lukáš Elicer.

18.09.2021

Reportáže

Přečteno: 870

V sobotu Lukáš Elicer svůj čtyřnásobný triumf obhájil

Včera se konal Letní turnaj za účasti celkem 33 hráčů – dopoledne 16 a odpoledne 17. Všechny čtyři věkové kategorie vyhrál opět nejmladší žák Lukáš Elicer, který stejným způsobem ovládl před týdnem i Grand Prix TTC Praha.