Reportáže

Finálový turnaj TOP 16 dnes zakončil 2. ročník Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice

Dnešního finálového turnaje TOP 16 se v každé kategorii zúčastnilo po sedmi hráčích, takže se hrálo systémem každý s každým. Účast bohužel poznamenala nemocnost, několik hráčů se z důvodu nemoci omluvilo ještě včera z v pozdních večerních hodinách.

Fuček Miloslav

07.05.2016

Reportáže

Přečteno: 2645

Komentářů: 0

Vítězi CZ Cupu se stali Remunda, Grisa a Bruk

V sobotním CZ Cupu, kterého se zúčastnilo rekordních jednadvacet hráčů, se bojovalo o konečné pořadí v základní části celé série, z níž vzešla nominace na finálový turnaj TOP 16, který se koná příští týden v sobotu 7. 5. 2016.

01.05.2016

Reportáže

Přečteno: 2620

Vítězi Jarního turnaje Vosátka, Macek a dvakrát Veselý

Účast na dnešním turnaji byla bohužel ovlivněna jarními prázdninami a byla nižší. Tomu byl upraven hrací systém, takže kdo přišel, nelitoval. Boje byly hodně vyrovnané.

05.03.2016

Reportáže

Přečteno: 2539

Vítězi TTC Praha Cup dvakrát Veselý, Grisa a Garček

Na TTC Praha Cupu, který se hrál dnes v PinecAréně Karlín se sešlo celkem 14 hráčů z pěti oddílů a hráli ve čtyřech různých věkových kategoriích.

16.01.2016

Reportáže

Přečteno: 2469

Vítězi Vánočního turnaje Remunda, Brodský a Veselý

V kategorii nejmladšího žactva obhájil své vítězství Matheos Remunda a má hatrick, mladší žactvo vyhrál podruhé Adam Brodský a ve společném turnaji staršího žactva a dorostu kraloval opět Filip Veselý.