Nová koncepce turnajů v Centru zábavy Karlín

Fuček Miloslav

2014-06-07

Informace

Přečteno: 1290

Komentářů: 0


Od září 2014 chystáme v Centru zábavy Karlín novou koncepci víkendových turnajů pro veřejnost.


Současný systém turnajů v Centru zábavy Karlín dobíhá nyní v měsících červen, červenec a srpen. Od září plánuje pořadatel těchto turnajů TTC Praha zaměřit turnaje více na mládež. Turnajů pro dospělé ubyde. Důvodem je, že nyní je v Praze a okolí turnajů pro veřejnost pro dospělé velké množství, každý týden 4 až 6 turnajů. Účast na turnasjůch v Centru zábavy klesá, tříští se mezi velký počet turnajů a nmezi turnaje jiných pořadatelů. Naproti tomů turnajů pro mládež je podsttaně méně.

 

Proto turnaje pro dospělé omezíme. Budou přiřazeny do dvou sérií, které budou obsahovat šest turnajů a finálový turnaj, tedy celkem 14 turnajů v rámci Velké ceny Centra zábavy Karlín a k tomu přibližně 4 až 10 samostatných turnajů, včetně dvojbojů šach – ping.

 

Pro každou kategorii mládeže uspořádáme v sezóně jednu sérii Velké ceny Centra zábavy Karlín, která bude obsahovat šest turnajů a finálový turnaj TOP 16.

 

Tímto systémem by se měly turnaje zatraktivnit. Bude jich pro jednotlivé věkové kategorii méně a budou seskupeny do sérií, v nichž budou za umístění hodnotnější ceny. V současné dobíhající sezóně se ukazuje, žýe je větší zájem o turnaje Grand Prix Centra zábavy v týdnu, které jsou takto řazeny do sérií. Tyto turnaje Grand Prix Centra zábavy zůstanou zachovány beze změny i v nadcházející sezóně.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
23.05.2019

Nastavit tuto stránku jako domovskou

Petr Barcal - realitní makléř