Reportáže

Jarní turnaj vyhráli Bašta a Stříbrný

V dnešním Jarním turnaji startovalo 27 hráčů ve čtyřech věkových kategoriích. Nejmladší kategorii U11 vyhrál Kryštof Stříbrný z SK Chraštice a zbylé tři kategorie opanoval Jáchym Bašta z TTC Praha.

Fuček Miloslav

24.02.2024

Reportáže

Přečteno: 255

Komentářů: 0

Zimní turnaj vyhráli Albert Reinold a Adam Boček

Dvacet osm hráčů se sešlo na Zimním turnaji, v němž kategorii U13vyhrál Adam Boček a ostatní kategorie patří Albertu Reinoldovi.

03.02.2024

Reportáže

Přečteno: 376

Novoroční turnaj vyhráli Bašta, Novák a Přenosil

Za účasti 35 hráčů se dnes hrál ve čtyřech věkových kategoriích Novoroční turnaj.

06.01.2024

Reportáže

Přečteno: 205

Vítězi Vánočního turnaje jsou Bašta, Navrátil a Přenosil

Na Vánočním turnaji se sešlo třicet hráčů. Tentokrát se hrálo v pěti věkových kategoriích, jejichž vítězi se stali Jáchym Bašta, Dominik Navrátil a Lukáš Přenosil.

02.12.2023

Reportáže

Přečteno: 248

Trojnásobný triumf Jáchyma Bašty

Podzimního turnaje se zúčastnilo ve třech věkových kategoriích celkem 24 hráčů. Vítězem všech tří věkových kategorií - U15, U17 a U19 se stal Jáchym Bašta, který je zatím hráčem kategorie U13.

11.11.2023

Reportáže

Přečteno: 231

Vítězi Grand Prix TTC Praha se stali Štich (U21 a U19), Hrubý (U17) a Bašta (U13)

Za rekordně malé účasti pouhých 18 hráčů ve čtyřech věkových kategoriích se odehrál dnes turnaj Grand Prix TTC Praha, který se hrál v jednom spojeném turnaji ve všech kategoriích, ale se samostatným vyhodnocením každé kategorie.