Vítězi Zimního turnaj se stali Remunda, Macek a Veselý

Fuček Miloslav

2015-11-22

Reportáže

Přečteno: 915

Komentářů: 0


Zimní turnaj, který je v pořadí druhým turnajem Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice se hrál včera ve všech čtyřech věkových kategoriích.


Zimní turnaj začal kategorií nejmladšího žactva, které se zúčastnilo sedm hráčů.

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Palička – Kabát 0:3(-9,-7,-4), Remunda – Palička 3:0(7,6,5), Kabát – Remunda 0:3(-7,-9,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Matheos Remunda – Sparta Praha 4, 2. Adam Kabát – SK Vršovice 3, 3. Richard Palička – TTC Praha 2

 

Skupina B

Zahálka - Svoboda 0:3(-2,-1,-3), Burian – Berger 3:1(6,-6,5,6), Svoboda – Berger 3:0(4,8,3), Zahálka – Burian 0:3(-1,-3,-9), Burian – Svoboda 2:3(9,-5,-8,9,-6), Berger – Zahálka 1:3(8,-7,-9,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Patrik Svoboda – TTC Praha, 2. Petr Burian – TTC Praha, 3. Tobiáš Zahálka – SK Vršovice, 4. Don Berger – SK Vršovice

 

Semifinále

Remunda – Burian 3:1(6,5,-8,4), Svoboda – Kabát 3:0(4,1,7)

 

Finále

Remunda – Svoboda 3:0(7,4,7)

 

O 3. místo

Burian – Kabát 3:0(4,5,2)

 

Pořadí dvouher

1. Matheos Remunda – Sparta Praha, 2. Patrik Svoboda – TTC Praha, 3. Petr Burian – TTC Praha, 4. Adam Kabát – SK Vršovice

 

Soutěž útěchy

Zahálka – Berger 3:2(8,-11,-5,8,5), Palička – Zahálka 0:3(-7,-8,-10), Berger – Plaička 3:2(-8,4,-7,3,7)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Tobiáš Zahálka – SK Vršovice, 2. Don Berger – SK Vršovice, 3. Richard Palička – TTC Praha

 

Celkové pořadí dvouher

1. Matheos Remunda – Sparta Praha, 2. Patrik Svoboda – TTC Praha, 3. Petr Burian – TTC Praha, 4. Adam Kabát – SK Vršovice, 5. Tobiáš Zahálka – SK Vršovice, 6. Don Berger – SK Vršovice, 7. Richard Palička – TTC Praha

 

Čtyřhra

Burian, Svoboda – Berger, Zahálka 3:0(6,4,3), Remunda, Palička – Burian, Svoboda 1:3(8,-9,-2,-7), Berger, Zahálka – Remunda, Palička 3:2(-4,-10,9,8,-13)

 

Pořadí čtyřhry

1. Petr Burian a Patrik Svoboda (oba TTC Praha), 2. Don Berger a Tobiáš Zahálka (oba SK Vršovice), 3. Matheos Remunda (Sparta Praha) a Richard Palička (TTC Praha)

 

Pořadí dvouher po 2. turnaji

1. Matheos Remunda – Sparta Praha 4000, 2. Petr Burian – TTC Praha 3600, 3. Tobiáš Zahálka – TTC Praha 3500, 4. Richard Palička – TTC Praha 3100, 5. Patrik Svoboda – TTC Praha 1900, 6. Adam Kabát – SK Vršovice 1700, 7. Lucie Brožková – TTC Praha 1600, 8. - 9. Patrik Pischnot – TTC Praha a Don Berger – SK Vršovice 1500

 

Pořadí čtyřher po 2. turnaji

1. Petr Burian – TTC Praha 4000, 2. - 3. Matheos Remunda – Sparta Praha a Tobiáš Zahálka – SK Vršovice oba 3800, 4. Richard Palička – TTC Praha 3600, 5. Patrik Svoboda – TTC Praha 2000, 6. - 7. Patrik Pischnot – TTC Praha a Don Berger – SK Vršovice oba 1900

 

V kategorii mladšího žactva se sešlo devět hráčů, z čehož čtyři přišli z předchozí dopolední kategorie a využilo poloviční startovné.

 

Mladší žactvo

 

Skupina A

Macek – Vacek 3:0(4,1,4), Burian – Steiner 0:3(-9,-10,-6), Vacek – Steiner 3:1(8,7,-9,8), Macek – Burian 3:0(3,2,4), Burian – Vacek 3:2(-8,-10,6,14,11), Streiner – Macek 0:3(-6,-4,-5)

 

Pořadí skupiny A

1. Lukáš Macek – SK Vršovice 6, 2. Adam Steiner 4 (4:3), 3. Vojtěch Vacek 4 (5:4), 4. Petr Burian – TTC Praha 4 (3:5)

 

Skupina B

Barták – Svoboda 3:1(-5,4,7,5), Palička – Remunda 0:3(-3,-4,-2), Svoboda – Palička 3:0(3,5,4), Brodský – Barták 3:1(8,-11,6,6), Palička – Brodský 0:3(-2,-6,-1), Remunda – Svoboda 3:2(12,-8,11,-7,6), Brodský – Remunda 0:3(-8,-5,-4), Barták – Palička 3:0(1,2,4), Remunda – Barták 3:1(3,-10,2,11), Svoboda – Brodský 1:3(-9,-8,8,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Matheos Remunda – Sparta Praha 8, 2. Adam Brodský – TTC Praha 7, 3. Michal Barták – Slovan Bohnice 6, 4. Patrik Svoboda – TTC Praha 5, 5. Richard Palička 4

 

Semifinále

Macek – Brodský 3:0(4,3,4), Steiner – Fremunda 0:3(-8,-7,-3)

 

Finále

Macek - Remunda 3:0(6,1,2)

 

O 3. místo

Brodský – Steiner 3:1(8,-10,5,1)

 

Pořadí dvouher

1. Lukáš Macek – SK Vršovice, 2. Matheos Remunda – Sparta Praha, 3. Adam Brodský – TTC Praha, 4. Adam Steiner

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Burian – Palička 3:0(5,5,5)

 

Semifinále útěchy

Vacek – Svoboda 3:2(-5,9,5,-8,8), Burian – Barták 3:0(7,7,8)

 

Finále útěchy

Vacek – Burian 3:1(4,7,-9,7)

 

Pořadí útěchy

1. Vojtěch Vacek, 2. Petr Burian – TTC Praha, 3. - 4. Patrik Svoboda – TTC Praha a Michal Barták – Slovan Bohnice, 5. Richard Palička – TTC Praha

 

Celkové pořadí dvouher

1. Lukáš Macek – SK Vršovice, 2. Matheos Remunda – Sparta Praha, 3. Adam Brodský – TTC Praha, 4. Adam Steiner, 5. Vojtěch Vacek, 6. Petr Burian – TTC Praha, 7. - 8. Patrik Svoboda – TTC Praha a Michal Barták – Slovan Bohnice, 9. Richard Palička – TTC Praha

 

Čtyřhra

Steiner, Barták – Burian, Macek 0:23(-5,-6,-10), Palička, Remunda – Brodský, Vacek 0:3(-4,-4,-4), Burian, Macek – Brodský, Vacek 3:0(9,7,9), Steiner, Barták – Palička, Remunda 3:1(9,-9,5,5), Palička, Remunda – Burian, Macek 0:3(-5,-4,-7), Brodský, Vacek – Steiner, Barták 3:0(4,8,9)

 

Pořadí čtyřhry

1. Petr Burian (TTC Praha) a Lukáš Macek (SK Vršovice), 2. Adam Brodský (TTC Praha) a Vojtěch Vacek, 3. Adam Steiner a Michal Barták (Slovan Bohnice), 4. ?atheos Remunda (Sparta Praha) a Richard Palička (TTC Praha)

 

Pořadí dvouher po 2. turnaji

1. Adam Brodský – TTC Praha 3800, 2. Vojtěch Vacek 3500, 3. Petr Burian – TTC Praha 3300, 4. Lukáš Macek – SK Vršovice 2000, 5. Matheos Remunda – Sparta Praha 1900, 6. Adam Steiner 1700, 7. - 8. Patrik Svoboda – TTC Praha a Michal Barták Slovan Bohnice oba 1350, 9. Richard Palička – TTC Praha 1

 

Pořadí čtyřher po 2. turnaji

1. - 2. Petr Burian – TTC Praha a Lukáš Macek – SK vršovice oba 2000, 3. - 4. Adam Brodský – TTC Praha a Vojtěch Vacek oba 1900, 5. - 6. Adam Steiner a Michal Barták – Slovan Bohnice oba 1800, 7. - 8. Matheos Remunda – Sparta Praha a Richard Palička – TTC Praha oba 1700

 

Ve společném turnaji stašího žactva a dorostu se sešli čtyři hráči, z toho tři starší žáci a jeden dorostenec. Dvouhra se hrály dvoukolově každý s každým.

 

Dorost

 

Dvouhra

Brodský – Veselý 0:3(-6,-5,-4), Petr – Vaca 3:1(2,8,-11,4), Veselý – Vaca 3:0(4,3,3), Brodský – Petr 0:3(-6,-4,-9), Petr – Veselý 0:3(-8,-6,-6), Vaca – Brodský 3:2(8,-6,9,-9,8)

Brodský – Veselý 0:3(-6,-3,-5), Petr – Vaca 3:0(4,8,5), Veselý – Vaca 3:0(1,1,1), Brodský – Petr 0:3(-7,-6,-8), Petr – Veselý 0:3(-8,-4,-7), Vaca – Brodský 3:2(9,-6,-8,11,7)

 

Pořadí dvouher

1. Filip Veselý – Loko Vršovice 12, 2. Adam Petr – TTC Praha 10, 3. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 8, 4. Adam Brodský – TTC Praha 6

 

Čtyřhra

Petr, Veselý – Brodský, Vaca 3:0(6,5,8)

 

Pořadí čtyřher

1. Adam Petr (TTC Praha) a Filip Veselý (Loko Vršovice), 2. Adam Brodský (TTC Praha) a Ondřej Vaca (Slovan Bohnice)

 

Pořadí dvouher po 2. turnaji

1. Filip Veselý – Loko Vršovice 4000, 2. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 3700, 3. Adam Petr – TTC Praha 1900, 4. Adam Brodský – TTC Praha 1700

 

Pořadí čtyřher po 2. turnaji

1. - 2. Filip Veselý – Loko Vršovice a Adam Petr TTC Praha oba 2000, 3. - 4. Adam Brodský – TTC Praha a Ondřej Vaca – Slovan Bohnice oba 1900

 

Starší žactvo

 

Pořadí dvouher

1. Filip Veselý – Loko Vršovice, 2. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice, 3. Adam Brodský – TTC Praha

 

Pořadí čtyřher

1. Adam Brodský (TTC Praha) a Ondřej Vaca (Slovan Bohnice)

 

Pořadí dvouher po 2. turnaji

1. Filip Veselý – Loko Vršovice 4000, 2. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 3800, 3. Adam Brodský – TTC Praha 1800

 

Pořadí čtyřher po 2. turnaji

1. - 2. Ondřej Vaca (Slovan Bohnice) a Adam Brodský (TTC Praha) oba 2000

 

Série turnajů Velké ceny CST Ďáblice bude pokračovat třetími turnaji na přelomu roku. na 19. 12. je naplánován Vánočbní turnaj v kategoriích nejmladšího žactva, staršího žactva a dorostu a na 3. 1. 2016 je naplánován Novoroční turnaj v kategorii mladšího žactva.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.10.2018





Nastavit tuto stránku jako domovskou





Petr Barcal - realitní makléř