Vítězi zahajovacího turnaje Velké ceny CST Ďáblice mládeže se stali Kuchta, Garček a Macek

Fuček Miloslav

2016-10-09

Reportáže

Přečteno: 761

Komentářů: 0


V sobotu proběhl v Centru stolního tenisu Ďáblice zahajovací turnaj 3. ročníku Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice mládeže. Vítězi jednotlivých kategorií s epři celkové účasti čtyřiceti hráčů stali Jiří Kuchta z SK Viktorie Ořech (nejmladší žactvo), Tomáš Garček z TTC Klánovice (mladší žactvo) a Lukáš Macek z SK Vršovice (starší žactvo a dorost dohromady).


V sobotu 8. 10. 2016 se od devíti hodin rozehrály v Centru stolního tenisu Ďáblice kategorie nejmladšího žactva a spojené kategorie staršího žactva a dorostu. Turnaje se nezúčastnil jediný dorostenec, takže starší žáci si odnesli vždy dvě medaile za kategorii staršího žactva i dorostu.

 

V nejmladšém žactvu se sešlo 15 hráčů, kteří hráli ve třech skupinách s postupem prvních třech. Z třetích hráčů hráli dva předkolo, přečemž poražený z tohoto předkola byl zařazen do soutěže útěchy - bojů o 9. až 15. místo. Dvouhry se dohrávaly do konečného pořadí o 1. až 8. místo, o pořadí na 9. až 16. místě se již z časových důvodů nedohrávalo. Čtyřhra se hrála vyřazovacím systémem s dohráním pořadí o 3. místo.

 

Nejmladší žactvo

 

Skupina A

Šimek - Hejný 2:0(2,2,7), Pischnot - Hánová 3:0(4,4,4), Hejný - Pischnot 3:1(-11,9,3,7), Svoboda - Šimek 3:0(4,8,9), Pischnot - Svoboda 0:3(-3,-1,-2), Hánová - Hejný 3:0(7,11,8), Svoboda - Hánová 3:0(3,3,2), Šimek - Pischnot 3:0(4,3,3), Hánová - Šimek 0:3(-2,-6,-4), Hejný - Svoboda 0:3(-5,-11,-2)

 

Pořadí skupiny A

1. Patrik Svoboda - TTC Praha 8, 2. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice 7, 3. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov 5 (4:3), 4. Anna Hánová - SK Vršovice 5 (3:3), 5. Patrik Pischnot - TTC Praha 5 (3:4)

 

Skupina B

Skoumalová - Auf 0:3(-3,-4,-3), Carvan - Votruba 3:0(7,2,9), Auf - Carvan 3:0(6,5,6), Zuzáková - Skoumalová 2:3(9,-8,-9,4,-1), Carvan - Zuzáková 1:3(-7,10,-8,-8), Votruba - Auf 0:3(-1,-3,-1), Zuzáková - Votruba 3:0(2,1,1), Skoumalová - Carvan 1:3(-9,5,-7,-15), Votruba - Skoumalová 0:3(-4,-4,-4), Auf - Zuzáková 3:0(9,4,5)

 

Pořadí skupiny B

1. Tadeáš Auch - SK Viktoria Ořech 8, 2. Anežka Zuzáková - Slovan Bohnice 6 (5:4), 3. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 6 (4:4), 4. Valerie Skoumalová - SK Vršovice 6 (5:4), 5. Jiří Votruba - TTC Praha 4

 

Skupina C

Kozák - Kuchra 0:3(-2,-2,-4), Vlasák - Juppa 0:3(-2,-7,-3), Kuchta - Vlasák 3:0(2,3,4), Bednář - Kozák 3:1(7,-8,6,7), Vlasák - Bednář 0:3(-4,-6,-8), Juppa - Kuchta 0:3(-9,-7,-8), Bednář - Juppa 1:3(3,-8,-6,-4), Kozák - Vlasák 1:3(-8,4,-7,-9), Juppa - Kozák 3:0(4,8,1), Kuchta - Bednář 3:0(7,4,2)

 

 

Pořadí skupiny C

1. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 8, 2. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice 7, 3. Matěj Bednář - SK Vršovice 6, 4. Antonín Vlasák - TTC Praha, 5. Martin Kozák - TJ Střížkov

 

 

Předkolo

Bednář - Carvan 2:3(míčky v zápisu zmatečně)

 

Čtvrtfinále

Svoboda - Carvan 3:0(3,10,4), Zuzáková - Juppa 1:3(10,-6,-7,-3), Kuchta - Hejný 3:0(3,6,1), Šimech - Auf 0:3(-3,-2,-5)

 

Semifinále

Svoboda - Juppa 3:0(11,5,9), Kuchta - Auf 3:2(9,-10,-5,7,4)

 

Finále

Svoboda - Kuchta 2:3(6,-4,-7,5,-6)

 

O 3. místo

Juppa - Auch 2:3(-8,9,7,-11,-8)

 

O 5. až 8. místo

Carvan - Zuzáková 3:2(9,-7,7,-6,5), Hejný - Šimek 0:3(-5,-5,-6)

 

O 5. místo

Carvan - Šimek 2:3(6,-5,4,-9,-5)

 

O 7. místo

Zuzáková - Hejný 3:0(5,3,5)

 

O 9. až 15. místo

Hánová - bay, Votruba - Kozák 0:3(-5,-8,-8), Vlasák - Pischnot 0:3(-12,-8,-9), Bednář - Skoumalová 2:3(9,-9,7,-8,-10)

 

O 9. až 12. místo

Hánová - Kozák 1:3(12,-6,-4,-5), Pischnot - Skoumalová 0:3(-4,-5,-4)

 

O 9. místo

Kozák - Skoumalová 0:3(-1,-9,-5)

 

Pořadí dvouher

1. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech, 2. Patrik Svoboda - TTC Praha, 3. Tadeáš Auf - SK Viktoria Ořech, 4. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice, 5. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice, 6. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice, 7. Anežka Zuzáková - Slovan Bohnice, 8. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov, 9. Valerie Skoumalová - SK Vršovice, 10. Martin Kozák - TJ Střížkov, 11. - 12. Anna Hánová - SK Vršovice a Patrik Pischnot - TTC Praha, 13. až 15. Jiří Votruba - TTC Praha, Antonín Vlasák - TTC Praha a Matěj Bednář - SK Vršovice

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Šimek, Juppa - Kuchta, Auf 0:3(-4,-5,-8), Pischnot, Vlasák - Kozák, Hejný 3:0(8,6,8), Skoumalová, Bednář 3:2(-10,9,-9,10,5), Svoboda, Carvan - bay

 

Semifinále

Kuchta, Auf - Pischnot, Vlasák 3:0(3,8,5), Skoumalová, Bednář - Svoboda, Carvan 0:3(-9,-6,-4)

 

Finále

Kuchta, Auf - Svoboda, Carvan 3:0(3,3,9)

 

O 3. místo

Pischnot, Vlasák - Skoumalová, Bednář 0:3(-4,-2,-7)

 

Pořadí čtyřhry

1. Tadeáš Auch a Jiří Kuchta (oba SK Viktorie Ořech), 2. Patrik Svoboda (TTC Praha) a Matyáš Carvan (Slovan Bohnice), 3. Valerie Skoumalová a Matěj Bednář (oba SK Vršovice), 4. Patrik Pischnot a Antonín Vlasák (TTC Praha), 5. až 7. Ondřej Šimek a Jáchym Juppa (oba Slovan Bohnice), Martin Kozák a Vojtěch Hejný (oba TJ Střížkov) a Jiří Votruba (TTC Praha) a Anežka Zuzáková (Slovan Bohnice)

 

Celkové pořadí dvouher po 1. turnaji

1. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 2000, 2. Patrik Svoboda - TTC Praha 1900 , 3. Tadeáš Auf - SK Viktoria Ořech 1800 , 4. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice 1700 , 5. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice 1600, 6. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1500, 7. Anežka Zuzáková - Slovan Bohnice 1400, 8. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov 1300, 9. Valerie Skoumalová - SK Vršovice 1200, 10. Martin Kozák - TJ Střížkov 1100, 11. - 12. Anna Hánová - SK Vršovice a Patrik Pischnot - TTC Praha oba 950, 13. až 15. Jiří Votruba - TTC Praha, Antonín Vlasák - TTC Praha a Matěj Bednář - SK Vršovice všichni 700

 

Celkové pořadí čtyřher po 1. turnaji

1. Tadeáš Auch a Jiří Kuchta (oba SK Viktorie Ořech) oba 2000, 2. Patrik Svoboda (TTC Praha) a Matyáš Carvan (Slovan Bohnice) oba 1900, 3. Valerie Skoumalová a Matěj Bednář (oba SK Vršovice) oba 1800, 4. Patrik Pischnot a Antonín Vlasák (TTC Praha) oba 1700, 5. až 7. Ondřej Šimek a Jáchym Juppa (oba Slovan Bohnice), Martin Kozák a Vojtěch Hejný (oba TJ Střížkov) a Jiří Votruba (TTC Praha) a Anežka Zuzáková (Slovan Bohnice) všichni 1

 

Ve společné kategorii staršího žactva a dorostu se sešlo deset starších žáků, kteří hráli ve dvou skupinách s postupem prvních tří, přičemž vítězové skupin postoupili rovnou do semifinále. Následně se horní i spodní pavouk dohrávali do konečného pořadí. Čtyřhra s ehrála systémem vyřazovacím s dohraním pořadí o 3. místo.

 

Starší žactvo a dorost

 

Skupina A

 

Vaca - Pavlíček 3:0(6,12,3), Barták - Burian 3:1(-11,7,6,7), Pavlíček - Barták 2:3(-10,6,-2,4,-8), Macek - Vaca 3:1(10,5,-12,9), Barták - Macek 0:3(-2,-8,-3), Burian - Pavlíček 3:2(10,-10,4,-9,8), Macek - Burian 3:0(2,1,3), Vaca - Barták 3:0(8,9,11), Burian - Vaca 1:3(-3,-9,12,-1), Pavlíček - Macek 0:3(-2,-4,-3)

 

Pořadí skupiny A

1. Lukáš Macek - SK Vršovice 8, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 7, 3. Michal Barták - Slovan Bohnice 6, 4.Petr Burian - TTC Praha 5, 5. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 4

 

Skupina B

 

Bláha - Lukáš 2:3(-6,3,-4,8,-5), Erdenebayar - Steiner 1:3(-11,7,-6,-9), Lukáš - Erdenebayar 1:3(-5,7,-5,-5), Garček - Bláha 3:0(4,6,8), Steiner - Garček 0:3(-4,-1,-6), Steiner - Lukáš 3:1(1,8,-8,6), Garček - Steiner 3:0(8,9,8), Bláha - Erdenebayar 1:3(-4,10,-9,-6), Steiner - Bláha 3:0(8,3,4), Lukáš - Garček 0:3(-7,-9,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 8, 2. Adam Steiner - Slovan Bohnice 7, 3. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 6, 4. Roman Lukáš - SK Vršovice 5, 5. Matěj Bláha - Slovan Bohnice 4

 

Čtvrtfinále

Macek - bye, Steiner - Barták 3:1(8,-8,5,9), Vaca - Erdenebayar 3:0(6,2,5), Garček - bye

 

Semifinále

Macek - Steiner 3:0(2,3,4), Vaca - Garček 2:3(7,-8,-7,9,-7)

 

Finále

Macek - Garček 3:0(5,-8,-7,8,6)

 

O 3. místo

Steiner - Vaca 1:3(-9,5,-11,-9)

 

O 5. místo

Barták - Erdenebayar 2:3(-5,7,5,-7,-6)

 

O 7. až 10. místo

Burian - Bláha 3:0(2,6,1), Lukáš - Pavlíček 3:1(5,11,-10,5)

 

O 7. místo

Burian - Lukáš 0:3(-2,-8,-6)

 

O 9. místo

Bláha - Pavlíček 1:3(-8,8,-8,-7)

 

Pořadí dvouher

1. Lukáš Macek - SK Vršovice, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 3. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 4. Adam Steiner - Slovan Bohnice, 5. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice, 6. Michal Barták - Slovan Bohnice, 7. Roman Lukáš - SK Vršovice, 8. Petr Burian - TTC Praha, 9. Michal Pavlíček - TTC Klánovice, 10. Matěj Bláha - Slovan Bohnice

 

Čtyřhra

 

Předkolo

Burian, Erdenebayar - Barták, Steiner 1:3(-7,-7,7,-10)

 

Semifinále

Macek, Lukáš - Barták, Steiner 3:0(4,6,9), Bláha, Vaca - Garček, Pavlíček 0:3(-12,-7,-7)

 

Finále

Macek, Lukáš - Garček, Pavlíček 3:1(6,-10,8,10)

 

O 3. místo

Bartáj, Steiner - Bláha, Vaca 0:3(-9,-8,-2)

 

Pořadí čtyřhry

1. Lukáš Macek a Roman Lukáš (oba SK Vršovice), 2. Tomáš Garček a Matyáš Pavlíček (oba TTC Klánovice), 3. Matěj Bláha a Ondřej Vaca (oba Slovan Bohnice), 4. Michal Barták a Adam Steiner (oba Slovan Bohnice), 5.Petr Burian a Sugar Erdenebayar

 

Celkové pořadí dvouher po 1. turnaji

1. Lukáš Macek - SK Vršovice 2000, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice 1900, 3. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 1800, 4. Adam Steiner - Slovan Bohnice 1700, 5. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 1600, 6. Michal Barták - Slovan Bohnice 1500, 7. Roman Lukáš - SK Vršovice 1400, 8. Petr Burian - TTC Praha 1300, 9. Michal Pavlíček - TTC Klánovice 1200, 10. Matěj Bláha - Slovan Bohnice 1

 

Celkové pořadí čtyřher po 1. turnaji

1. Lukáš Macek a Roman Lukáš (oba SK Vršovice) oba 2000, 2. Tomáš Garček a Matyáš Pavlíček (oba TTC Klánovice) oba 1900, 3. Matěj Bláha a Ondřej Vaca (oba Slovan Bohnice) oba 1800, 4. Michal Barták a Adam Steiner (oba Slovan Bohnice) oba 1700, 5.Petr Burian a Sugar Erdenebayar oba 1

 

S více jak hodinovém zpožděním začala odpolední kategorie mladšího žactva, v které se sešlo 15 hráčů. Hrálo se ve třech skupinách s postupem prvních tří. Protože díky tomu, že s ehrála současně pouze jedna kategorie, bylo k dispozici více stolů, tak se domkonečného pořadí dohrávala i soutěž útěchy - o pořadí na 9. až 15. místě. Čtyřhry se opět hrály vyřazovacím systémem s dohráním pořadí o 3. místo.

 

Skupina A

Pavlíček - Košacký 3:1(-7,9,9,10), Zahálka - Majer 2:3(9,-7,8,-0,-4), Košacký - Zahálka 3:0(0,7,3), Remunda - Pavlíček 3:0(7,3,8), Zahálka - Remunda 0:3(-1,-1,-5), Majer - Košacký 0:3(-5,-8,-7), Remunda - Majer 3:0(8,2,5), Pavlíček - Zahálka 3:0(3,5,3), Majer - Pavlíček 0:3(-8,-5,-9), Košacký - Remunda 1:3(-4,6,-8,-5)

 

 

Pořadí skupiny A

1. Matheos Remunda - TTC Elizza Praha 8, 2. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 7, 3. Adam Košacký - Slovan Bohnice 6, 4. Jan Majer - TTC Praha 5, 5. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice 4

 

Skupina B

Berger - Havel 3:2(9,-8,-8,4,10), Erdenebayar - Hejný 0:3(-5,-6,-8), Havel - Erdenebayar 3:0(1,6,9), Rzepecki - Berger 1:3(-5,6,-8,-10), Erdenebayar - Rzepecki 0:3(-5,-5,-7), Hejný - Havel 0:3(-8,-8,-8), Rzepecki - Hejný 0:3(-3,-7,-1), Berger - Erdenebayar 3:1(7,-8,9,7), Hejný - Berger 1:3(9,-6,-5,-4), Havel - Rzepecki 3:1(-9,2,8,2)

 

Pořadí skupiny B

1. Don Berger - SK Vršovice 8, 2. Petr Havel - Sokol Černošice 7, 3. Matěj Hejný - TJ Střížkov 6, 4. Matěj Rzepecki - TTC Praha 5, 5. Lhavga Erdenebayar - SK Vršovice 4

 

Skupina C

Špírek - Mikula 1:3(-10,-4,8,-6), Brodský - Hánová 3:0(2,2,6), Mikula - Brodský 0:3(-4,-0,-8), Garček - Špírek 3:0(6,10,2), Brodský - Garček 3:2(12,-9,-70,8,-8), Hánová - Mikula 2:3(-8,3,-6,10,-3), Garček - Hánová 3:0(2,4,11), Špírek - Brodský 0:3(-1,-0,-10), Hánová - Špírek 3:1(11,-8,9,9), Mikula - Garček 0:3(-7,-2,-2)

 

 

Pořadí skupiny C

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 8, 2. Adam Brodský - TTC Praha 7, 3. Matěj Mikula - SK Vršovice 6, 4. Barbora Hánová - SK Vršovice, 5. Šimon Špírek - TTC Praha

 

Předkolo

Hejný - Košacký 0:3(-4,-12,-5)

 

Čtvrtfinále

Remunda - Košacký 3:0(8,6,7), Brodský - Mikula 3:0(3,6,2), Berger - Pavlíček 1:3(-9,6,-5,-9), Havel - Garček 2:3(-3,-9,8,10,-2)

 

Semifinále

Remunda -Brodský 3:2(-9,-10,8,6,9), Pavlíček - Garček 0:3(-11,-13,-8)

 

Finále

Remunda - Garček 1:3(-13,-8,8,-9)

 

O 3. místo

Brodský - Pavlíček 3:1(4,5,-9,12)

 

O 5. až 8. místo

Košacký - Mikula 3:0(3,5,9), Berger - Havel 1:3(12,-7,-3,-9)

 

O 5. místo

Košacký - Havel 3:1(-11,5,4,9)

 

O 7. místo

Mikula - Berger 3:2(10,5,-2,-6,8)

 

O 9. až 15. místo

Majer - bay, Špírek - Erdenebayar 1:3(-2,-9,-6,-9), Rzepecki - Zahálka 3:0(8,11,8), Hejný - Hánová 3:1(-8,7,10,6)

 

O 9. až 12. místo

Majer - Erdenebayar 3:0(13,2,6), Rzepecki - Hejný 2:3(8,8,-6,-5,-7)

 

O 9. místo

Majer - Hejný 0:3(-7,-7,-12)

 

O 11. místo

Erdenebayar - Rzepecki 0:3(-5,-6,-4)

 

O 13. až 15. místo

Špírek - bye, Zahálka - Hánová 3:2(-10,7,8,-8,4)

 

O 13. místo

Špírek - Zahálka 0:3(-10,-3,-7)

 

Pořadí dvouher

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 2. Matheos Remunda - TTC Elizza Praha, 3. Adam Brodský - TTC Praha, 4. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice, 5. Adam Košacký - Slovan Bohnice, 6. Petr Havel - Sokol Černošice, 7. Matěj Mikula - SK Vršovice, 8. Don Berger - SK Vršovice, 9. Matěj Hejný - TJ Střížkov, 10. Jan Majer - TTC Praha, 11. Matěj Rzepecki - TTC Praha, 12. Lhavga Erdenebayar - SK Vršovice, 13. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice, 14. Šimon Špírek - TTC Praha, 15. Barbora Hánová - SK Vršovice

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Brodský, Remunda - bye, Hánová, Rzepecki - Mikula, Berger 0:3(-6,-7,-9), Erdenebayar, Zahálka - Špírek, Majer 0:3(-1,-3,-9), Hejný, Havel - Pavlíček, Garček 0:3(-4,-6,-9)

 

Semifinále

Brodský, Remunda - Mikula, Berger 3:0(3,4,6), Špírek, Majer - Pavlíček, Garček 0:3(-4,-6,-9)

 

Finále

Brodský, Remunda - Pavlíček, Garček 3:1(-7,8,4,9)

 

O 3. místo

Mikula, Berger - Špírek, Majer 3:1(7,-9,3,5)

 

Pořadí čtyřhry

1. Adam Brodský (TTC Praha) a Matheos Remunda (TTC Elizza Praha), 2. Matyáš Pavlíče a Tomáš Garček (oba TTC Klánovice), 3. Matěj Mikula a Don Berger (oba SK Vršovice), 4. Šimon Špírek a Jan Majer (oba TTC Praha), 5. až 7. Barbora Hánová (SK Vršovice) a Matěj Rzepecki (TTC Praha), Lhavga Erdenebayar a Tobiáš Zahálka (oba SK Vršovice), Matěj Hejný (TJ Střížkov) a Petr Havel (Sokol Černošice)

 

Celkové pořadí dvouher po 1. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 2000, 2. Matheos Remunda - TTC Elizza Praha 1900 , 3. Adam Brodský - TTC Praha 1800, 4. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1700, 5. Adam Košacký - Slovan Bohnice 1600, 6. Petr Havel - Sokol Černošice 1500, 7. Matěj Mikula - SK Vršovice 1400, 8. Don Berger - SK Vršovice 1300, 9. Matěj Hejný - TJ Střížkov 1200, 10. Jan Majer - TTC Praha 1100, 11. Matěj Rzepecki - TTC Praha 1000, 12. Lhavga Erdenebayar - SK Vršovice 900, 13. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice 800, 14. Barbora Hánová - SK Vršovice 600, 15. Šimon Špírek - TTC Praha 1

 

Celkové pořadí čtyřher po 1. turnaji

1. Adam Brodský (TTC Praha) a Matheos Remunda (TTC Elizza Praha) oba 2000, 2. Matyáš Pavlíče a Tomáš Garček (oba TTC Klánovice) oba 1900, 3. Matěj Mikula a Don Berger (oba SK Vršovice) oba 1800, 4. Šimon Špírek a Jan Majer (oba TTC Praha) oba 1700, 5. až 7. Barbora Hánová (SK Vršovice) a Matěj Rzepecki (TTC Praha), Lhavga Erdenebayar a Tobiáš Zahálka (oba SK Vršovice), Matěj Hejný (TJ Střížkov) a Petr Havel (Sokol Černošice) všichni 1


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
15.12.2018





Nastavit tuto stránku jako domovskou





Petr Barcal - realitní makléř