Pozvánka na Jarní turnaj

Fuček Miloslav

2017-02-04

Pozvánky

Přečteno: 1191

Komentářů: 0


Pátým turnajem 3. ročníku Velké ceny CST Ďáblice je po dvouměsíční přestávce Jarní turnaj, který je oproti původnímu termínu o dva týdny dříve.


Zveme vás na Jarní turnaj mládeže, který se koná v Centru stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 v sobotu 4. 3. 2017. Časy jednotlivých kategorií zůstávají tradičně stejné, od rána od 9 hodin bude hrát nejmladší a starší žactvo a dorost a odpoledne od 14 hodin mladší žactvo.

 

Startovné je 100,-- Kč. Hráči, kteří budou startovat dopoledne i odpoledne, budou mít odpolední kategorii pouze za 50,-- Kč.

 

Občerstvení bude zajištěno na baru, kde si budeet moct zakoupit tousty, čaj, kávu nebo vodu, popř. oplatku apod. Ti, kdo půjdou na dvě kategorie, mohou přes poledne zajít na oběd do sousední restaurace Na růžku.

 

Dvouhry se hrají o medaile, věcné ceny a diplomy, čtyřhry o diplomy. Hrát se bude na osmi stolech.

 

V tomto turnaji se už pomalu vrcholí boj o celkové pořadí v dvouhrách, které je o poháry a v celkovém pořadí ve čtyřhrách, které je o medaile. Nejlepších šestnáct ve dvouhrách v každé kategorii po šestém turnaji bude pozváno na závěrečný turnaj TOP 16. Proto je boj o body zajímavý nejenom pro ty, kteří jsou na čele pořadí, ale i pro ty, kdo s epohybují právě kolem zlomového 16 místa.

 

Prezence končí vždy 15 minut před začátkem dané kategorie. Hala bude pro rozehru otevřena ráno od 8.15 hodin.

 

Podrobné propozice jednotlivých kategorií najdete na http://www.pinecvpraze.cz/kalendar.php.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
25.02.2021

Nastavit tuto stránku jako domovskou

Petr Barcal - realitní makléř