Zlato vybojovali Jandus, Garček a Košacký

Fuček Miloslav

2017-10-22

Reportáže

Přečteno: 368

Komentářů: 0


Včera zahájil první turnajem Velkou cenou Ďáblic 4. ročník série turnajů mládeže Velká cena CST Ďáblice. O čtyři sady medailí bojovalo celkem 31 hráčů ve čtyřech věkových kategoriích. Zlaté medaile vybojovali Martin Jandus (nejmladší žactvo), Tomáš Garček (mladší žactvo) a Adam Košacký (starší žactvo a dorost).


Ráno se stradičně zahajovalo kategoriemi nejmladšího žactva a společnou kategorií staršího žactva a dorostu. V obou kategoriích se sešlo shodně po devíti hráčích (9 nejmladších žáků, 7 starších žáků a 2 dorostenci).

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Chvátal – Kučera 3:0(8,4,10), Juppa – Elicer 3:0(5,3,1), Kučera – Juppa 0:3(-7,-5,-3), Jandus – Chvátal 3:0(4,3,3), Juppa – Jandus 3:1(8,7,-13,4), Elicer – Kučera 3:1(-8,9,9,13), Jandus – Elicer 3:0(1,4,3), Chvátal – Juppa 0:3(-5,-6,-3), Elicer – Chvátal 3:0(4,11,5), Kučera – Jandus 0:3(-4,-4,-4)

 

Pořadí skupiny A

1. Jácham Juppa – Slovan Bohnice, 2. Martin Jandus – TTC Klánovice, 3. Lukáš Elicer – STC Slaný, 4. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice, 5. Hynek Kučera – TJ Neratovice

 

Skupina B

Dvořák – Hampl 3:0(8,5,7), Curtys – Martinek 3:1(8,9,-10,9), Hampl – Martinek 1:3(-6,-6,9,-9), Dvořák – Curtys 3:0(3,5,5), Curtys – Hampl 3:0(4,0,9), Martinek – Dvořák 0:3(-9,-6,-12)

 

Pořadí skupiny B

1. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice, 2. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha, 4. Josef Hampl – Slovan Bohnice

 

Čtvrtfinále

Juppa - bay, Curtus - Elicer 3:2(-9,4,3,-9,8), Dvořák - bay, Jandus - Martinek 3:0(3,2,4)

 

Semifinále

Juppa – Curtus 3:0(4,3,4), Dvořák - Jandus 0:3(-2,-7,-5)

 

Finále

Juppa - Jandus 2:3(-6,6,-4,7,-7)

 

O 3. místo

Curtus - Dvořák 0:3(-1,-6,-2)

 

O 5. místo

Elicer - Martinek 1:3(-4,-10,6,-5)

 

O 7. až 9. místo

Kučera – Hampl 3:0(7,6,4), Chvátal – Kučera 3:1(8,-10,6,7), Hampl – Chvátal 1:3(-8,-8,11,-9)

 

Pořadí o 7. až 9. místo

7. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice, 8. Hynek Kučera – TJ Neratovice, 9. Josef Hampl – Slovan Bohnice

 

Pořadí dvouhry nejmladšího žactva

1. Martin Jandus - TTC Klánovice, 2. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice, 3. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice, 4. Samuel Floyd Curtus – STC Slaný, 5. Lukáš Martinek - TTC Praha, 6. Lukáš Elicer – STC Slaný, 7. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice, 8. Hynek Kučera – TJ Neratovice, 9. Josef Hampl – Slovan Bohnice

 

Celkové pořadí dvouher nejmladšího žactva po 1. turnaji

1. Martin Jandus - TTC Klánovice 2000, 2. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 1900, 3. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice 1800, 4. Samuel Floyd Curtus – STC Slaný 1700, 5. Lukáš Martinek – TC Praha 1600, 6. Lukáš Elicer – STC Slaný 1500, 7. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 1400, 8. Hynek Kučera – TJ Neratovice 1300, 9. Josef Hampl – Slovan Bohnice 1

 

Celkové pořadí čtyřher nejmladšího žactva po 1. turnaji

1. - 2. Martin Jandus – TTC Klánovice a Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice oba 2000, 3. - 4. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice a Hynek Kučera – TJ Neratovice oba 1900, 5. - 6. Samuel Floyd Curtys a Lukáš Elicer - oba STC Slaný oba 1800, 7. - 8. Josef Hampl a Hubert Chával – oba Slovan Bohnice oba 1700

 

Starší žactvo a dorost

 

Dvouhra

 

Skupina A

Moláček – Barták 3:1(-6,7,8,6), Obrhel – Mecera 3:1(-9,2,7,02), Barták – Obrhel 0:3(-8,-7,-10), Garček – Moláček 3:0(4,2,2), Obrhel – Garček 0:3(-6,-4,-7), Mecera – Barták 1:3(-6,-5,9,-8), Garček – Mecera 3:0(7,7,7), Moláček – Obrhel 0:3(-7,-1,-2), Mecera – Moláček 1:3(6,-6,-11,-7), Barták – Garček 0:3(-1,-9,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 3. Jonáš Moláček - Slovan Bohnice, 4. Michal Barták – Slovan Bohnice, 5. Jan Mecera – TJ Neratovice

 

Skupina B

Vaca – Kreuzer 3:1(-10,5,10,7), Špička – Košacký 0:3(-6,-6,-7), Kreuzer – Košacký 1:3(7,-5,-10,-7), Vaca – Špička 3:2(5,-8,-7,3,4), Špička – Kreuzer 2:3(-9,8,-10,8,7), Košacký – Vaca 3:2(-8,5,8,-6,5)

 

Pořadí skupiny B

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 3. Jakub Špička – TTC Klánovice, 4. David Kreuzer – TTC Praha

 

Čtvrtfinále

Garček - bay, Moláček – Vaca 0:3(-5,-6,-9), Košacký - bay, Obrhel – Špička 2:3(-4,7,-9,6,-5)

 

Semifinále

Garček - Vaca 3:1(6,6,-9,14), Košacký - Špička 3:0(4,1,5)

 

Finále

Garček – Košacký 2:3(-8,9,8,-9,-4)

 

O 3. místo

Vaca - Špička 3:0(7,5,10)

 

O 5. místo

Moláček – Obrhel 2:3(-3,-8,8,10,-6)

 

O 7. až 9. místo

Mecera – Kreuzer 1:3(9,-6,-6,-7), Barták – Mecera 3:0(10,5,8), Kreuzer – Barták 3:1(-9,10,9,5)

 

Pořadí o 7. až 9. místo

7. David Kreuzer - TTC Praha, 8. Michal Barták – Slovan Bohnice, 9. Jan Mecera – TJ Neratovice

 

Pořadí dvouher dorostu

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 3. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 4. Jakub Špička – TTC Klánovice, 5. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 6. Jonáš Moláček - Slovan Bohnice, 7. David Kreuzer – TTCPraha, 8. Michal Barták - Slovan Bohnice, 9. Jan Mecera – TJ Neratovice

 

Pořadí dvouher staršího žactva

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 3. Jakub Špička – TTC Klánovice, 4. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 5. Jonáš Moláček - Slovan Bohnice, 6. Michal Barták - Slovan Bohnice, 7. Jan Mecera – TJ Neratovice

 

Čtyřhra

 

Garček, Špička – Barták, Moláček 3:1(-7,6,6,12), Kreuzer, Vaca – Obrhel, Košacký 1:3(-7,8,-10,-10)

 

Finále

Garček, Špička – Obrhel, Košacký 1:3(-8,-8,7,-4)

 

O 3. místo

Barták, Moláček – Kreuzer, Vaca 1:3(-10,-14,8,-8)

 

Pořadí čtyřhry dorostu:

1. Adam Obrhel a Adam Košacký – oba Slovan Bohnice, 2. Tomáš Garček a Jakub Špička – oba TTC Klánovice, 3. David Kreuzer – TTC Praha a Ondřej Vaca – Slovan Bohnice, 4. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice

 

Pořadí čtyřhry staršího žactva:

1. Adam Obrhel a Adam Košacký – oba Slovan Bohnice, 2. Tomáš Garček a Jakub Špička – oba TTC Klánovice, 3. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice

 

Celkové pořadí dvouher staršího žactva po 1. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 2000, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice 1900, 3. Lukáš Špička – TTC Klánovice 1800, 4. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 1700, 5. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 1600, 6. Michal Barták – Slovan Bohnice 1500, 7. Jan Mecera – TJ neratovice 1400

 

Celkové pořadí čtyřher staršího žactva po 1. turnaji

1. - 2. Adam Obrhel a Adam Košacký – oba Slovan Bohnice oba 2000, 3. - 4. Tomáš Garček a Jakub Špička – oba TTC Klánovice oba 1900, 5. - 6. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice oba 1800

 

Celkové pořadí dvouher staršího žactva po 1. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 2000, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice 1900, 3. Lukáš Špička – TTC Klánovice 1800, 4. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 1700, 5. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 1600, 6. Michal Barták – Slovan Bohnice 1500, 7. Jan Mecera – TJ neratovice 1400

 

Celkové pořadí čtyřher staršího žactva po 1. turnaji

1. - 2. Adam Obrhel a Adam Košacký – oba Slovan Bohnice oba 2000, 3. - 4. Tomáš Garček a Jakub Špička – oba TTC Klánovice oba 1900, 5. - 6. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice oba 1800

 

Mladší žactvo

 

Skupina A

Beneš – Havel 0:3(-11,-1,-6), Bezděk – Urban 3:0(6,4,5), Havel – Bezděk 3:0(6,6,14), Garček – Beneš 3:0(4,5,2), Bezděk – Garček 0:3(-3,-6,-2), Urban – Havel 0:3(-1,-5,-6), Garček – Urban 3:0(3,2,2), Beneš – Bezděk 0:3(-7,-1,-7), Urban . Beneš 0:3(-3,-6,-4), Havel – Garček 1:3(9,-4,-4,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Garček – TTC Klánovice, 2. Petr Havel – Sokol Černošice, 3. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov, 4. Pavel Beneš – TJ Neratovice, 5. Nicolas Urban – TJ Neratovice

 

Skupina B

Čejka – Lindr 3:0(3,3,4), Lhotka – Šimek 1:3(-10,-8,10,-11), Lindr – Šimek 0:3(-3,-4,-4), Čejka – Lhotka 3:1(-3,4,7,1), Lhotka – Lindr 3:0(3,9,6), Šimek – Čejka 0:3(-4,-5,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Marek Čejka – TJ Sokol Lysá n. L., 2. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice, 3. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 4. Filip Lindr – TJ Neratovice

 

Skupina C

Kovařík – Žitník 3:0(3,14,8), Kuchta – Jandus 0:3(-9,-7,-8), Žitník – Jandus 0:3(-3,-5,-5), Kovařík – Kuchta 3:1(8,9,-10,10), Kuchta – Žitník 3:0(4,3,6), Jandus – Kovařík 0:3(-8,-8,-9)

 

Pořadí skupiny C

1. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice, 2. Martin Jandus – TTC Klánovice, 3. Jiří Kuchta – SK Viktoria Ořech, 4. Samuel Žitník – TJ Neratovice

 

Předkolo

Lhotka – Kuchta 1:3(-5,-6,6,-7)

 

Čtvrtfinále

Garček – Kuchta 3:1(2,-6,2,5), Šimek – Jandus 0:3(-8,-8,-7), Kovařík – Havel 3:0(5,2,4), Bezděk – Čejka 0:3(-2,-3,-2)

 

Semifinále

Garček – Jandus 3:0(4,6,9), Kovařík – Čejka 1:3(-4,-9,8,-5)

 

Finále

Garček – Čejka 3:0(7,7,10)

 

O 3. místo

Jandus – Kovařík 2:3(5,-7,11,-8,-13)

 

O 5. až 8. místo

Kuchta – Šimek 3:0(10,5,4), Havel – Bezděk 3:1(-7,5,11,6)

 

O 5. místo

Kuchta – Havel 3:0(6,2,3)

 

O 7. místo

Šimek – Bezděk 3:1(7,-5,11,6)

 

O 10. až 13. místo

Beneš – Lindr 1:3(5,-4,-7,-17), Žitník – Urban 3:0(9,4,1)

 

O 10. místo

Lindr – Žitník 1:3(-6,9,-6,-3)

 

O 12. místo

Beneš – Urban 3:0(10,11,2)

 

Pořadí dvouher

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 2. Marek Čejka - TJ Sokol Lysá n. L., 3. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice, 4. Martin jandus – TTC Klánovice, 5. Jiří Kuchta - SK Viktorie Ořech, 6. Petr Havel - Sokol Černošice, 7. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice, 8. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov, 9. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice, 10. Samuel Žitník – TJ Neratovice, 11. Filip Lindr – TJ Neratovice, 12. Pavel Beneš – TJ Neratovice, 13. Nicolas Urban – TJ Neratovice

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Čejka, Kovařík - bay, Bezděk, Šimek – Lindr, Beneš 3:1(5,-9,5,4), Garček, Jandus – Urban, Žitník 3:0(6,0,7), Kuchta, Havel - bay

 

Semifinále

Čejka, Kovařík – Bezděk, Šimek 3:0(7,7,7), Garček, Jandus – Kuchta, Havel 2:3(-7,5,10,-5,-10)

 

Finále

Kovařík, Čejka – Kuchta, Havel 3:0(13,10,10)

 

O 3. místo

Bezděk, Šimek – Garček, Jandus 0:3(-2,-6,-7)

 

O 5. místo

Lindr, Beneš – Urban, Žitník 3:2(8,9,-8,-7,6)

 

Pořadí čtyřhry

1. Marek Čejka (TJ Sokol Lysá n. L.) a Tomáš Kovařík (TJ Neratovice) 2. Jiří Kuchta (SK Viktoria Ořech) a Petr Havel (Sokol Černošice), 3. Tomáš Garček a Martin Jandus (oba TTC Klánovice), 4. Metoděj Bezděk (Stadion Žižkov) a Ondřej Šimek (Slovan Bohnice), 5. Filip Lindr a Pavel Beneš – oba TJ Neratovice, 6. Nicolas Urban a Samuel Žitník – oba TJ Neratovice

 

Celkové pořadí dvouher mladčího žactva po 1. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 2000, 2. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 1900, 3. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 1800, 4. Martin Jandus – TTC Klánovice 1700, 5. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 1600, 6. Petr Havel – Sokol Černošice 1500, 7. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice 1400, 8. Metoděj Bezděj – Stadion Žižkov 1300, 9. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice 1200, 10. Samuel Žitník - TJ Neratovice 1100, 11. Filip Lindr – TJ Neratovice 1000, 12. Pavel Beneš – TJ Neratovice 950, 13. Nicolas Urban – TJ Neratovice 1

 

Celkové pořadí čtyřher mladšího žactva po 1. turnaji

1. - 2. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice a Marek Čejka – Sokol Lysá n. L. oba 2000, 3. - 4. Jiří Kuchta – SK Viktora Ořech a Petr Havel – Sokol Černošice oba 1900, 5. - 6. Tomáš Garček a Martin Jandus – oba TTC Klánovice oba 1800, 7. - 8. Metoděj Bezděj – Stadion Žižkov a Ondřej Šimek – Slovan Bohnice oba 1700, 9. - 10. Filip Lindr a Pavel Beneš – oba TJ Neratovice oba 1600, 11. - 12. Nicolas Urban a Samuel Žitník – oba TJ Neratovice oba 1500

 

Série turnajů mládeže bude pokračovat 18. 11. 2017 v pořadí druhým turnajem, kterým bude Grand Prix TTC Praha.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.10.2018





Nastavit tuto stránku jako domovskou





Petr Barcal - realitní makléř