Aprílový turnaj s rekordní účastí

Fuček Miloslav

2018-04-29

Reportáže

Přečteno: 157

Komentářů: 0


Aprílový turnaj měl rekordní účast a navzdory letnímu počasí a pro dost lidí prodlouženému víkendu se sešlo rekordních 39 hráčů. Vítězství si tentokrát ve dvouhrách odnesli Martin Jandus, Tomáš Garček a Adam Košacký.


Dopoledne v kategoriích nejmladšího a staršího žactva a dorostu se sešlo celkem 25 hráčů, z čehož byl pouze jediný dorostenec. Dorost se hrál na dvě skupiny, nejmladší žactvo na tři.

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Revaj – Elicer 1:3(6,-7,-8,-8), Eliáš – Voráčová 3:0(8,10,6), Elicer – Eliáš 3:0(7,5,1), Jandus – Revaj 3:0(5,10,5), Eliáš – Jandus 0:3(-4,-8,-1), Voráčová – Elicer 1:3(7,-10,-1,-9), Jandus – Voráčová 3:0(7,8,3), Revaj – Eliáš 0:3(-6,-8,-5), Voráčová – Revaj 0:3(-7,-17,-3), Elicer – Jandus 0:3(-8,-10,-2)

 

Pořadí skupiny A

1. Martin Jandus – TTC Klánovice, 2. Lukáš Elicer – STC Slaný, 3. Adam Eliáš – TTC Praha, 4. Štěpán Revaj – TJ Sadská, 5. Anna Voráčová – TSM Kladno

 

Skupina B

Kasner – Makarová 3:0(5,8,12), Toužimská L. - Martinek 0:3(-7,-8,-8), Makarová – Martinek 3:0(8,4,7), Kasner – Toužimslá L. 3:0(2,3,4), Toužimská L. - Makarová 0:3(-7,-3,-1), Martinek – Kasner 0:3(-9,-5,-3)

 

Pořadí skupiny B

1. Vít Kasner – STC Slaný, 2. Tereza Makarová – STC Slaný, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha, 4. Leontýna Toužimská – TSM Kladno

 

Skupina C

Šťastný – Toužimská R. 2:3(-8,8,-7,7,-6), Chmelík – Curtys 0:3(-4,-4,-5), Toužimslá R. - Curtys 1:3(-8,11,-6,-9), Šťastný – Chmelík 3:0(2,8,14), Chmelík – Toužimská R. 0:3(-4,-2,-9), Curtys – Šťastný 3:2(11,3,-7,-5,9)

 

Pořadí skupiny C

1. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 2. Rozárie Toužimská – TSM Kladno, 3. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 4. Vilém Chmelík – TTC Praha

 

Předkolo

Martinek – Šťastný 0:3(-7,-8,-10)

 

Čtvrtfinále

Jandus – Šťastný 3:0(5,6,4), Toužimská R. - Makarová 2:3(-8,-9,3,9,-8), Curtys – Elicer 0:3(-8,-7,-0), Eliáš – Kasne 0:3(-7,-6,-5)

 

Semifinále

Jandsu – Makarová 3:0(7,7,2), Elicer – Kasner 1:3(-6,-3,9,-8)

 

Finále

Jandus – Kasner 3:0(0,8,10)

 

O 3. místo

Makarová – Elicer 0:3(-8,-3,-6)

 

O 5. až 8. místo

Šťastný – Toužimská R. 1:3(-6,-6,8,-12), Curtys – Eliáš 3:2(6,-4,-7,8,8)

 

O 5. místo

Toužimská R. - Curtys 0:3(-10,-6,-9)

 

O 7. místo

Šťastný – Eliáš 3:1(5,-8,6,6)

 

Předkolo o 9. až 13. místo

Voráčová – Martinek 0:3/-6,-5,-15)

 

O 9. až 12. místo

Revaj – Chmelík 3:0(0,3,2), Bartinek – Toužimská L. 3:0(0,2,2)

 

O 9. místo

Revaj – Martinek 3:2(9,-17,-10,7,10)

 

O 11. místo

Chmelík – Toužimská L. 3:1(10,-7,9,5)

 

Pořadí dvouhry nejmladšího žactva

1. Martin Jandus – TTC Klánovice, 2. Vít Kasner – STC Slaný, 3. Lukáš Elicer – STC Slaný, 4. Tereza Makarová – STC Slaný, 5. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 6. Rozárie Toužimská – TSM Kladno, 7. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 8. Adam Eliáš – TTC Praha, 9. Štěpán Revaj – TJ Sadská, 10. Lukáš Martinek – TTC Praha, 11. Vilém Chmelík – TTC Praha, 12. Leontýna Toužimská – TSM Kladno, 13. Anna Voráčová – TSM Kladno

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Kasner, Elicer – bay, Šťastný, Revaj – Chmelík, Eliáš 2:0(4,4), Toužimská, Toužimská – Curtys, Makarová 0:2(-3,-4), Jandsu, Martinek – bay

 

Semifinále

Kasner, Elicer – Šťastný, Revaj 2:1(6,-6,15), Curtys, Makarová – Jandus, Martinek 0:2(-6,-8)

 

Finále

Kasner, Elicer – Jandus, Martinek 1:2(-10,8,-)

 

O 3. místo

Šťastný, Revaj – Curtys, Makarová 2:0(6,4)

 

O 5. místo

Chmelík, Eliáš – Toužimská, Toužimská 0:2(-10,-8)

 

Pořadí čtyřhry nejmladšího žactva

1. Martin Jandus (TTC Klánovice) a Lukáš Martinek (TTC Praha), 2. Vít Kasner a Lukáš Elicer (oba STC Slaný), 3. Ondřej Šťastný (TJ Neratovice) a Štěpán Revaj (TJ Sadská), 4. Samuel Floyd Curtys a Tereza Makarová (oba STC Slaný), 5. Rozárie Toužimská a Leontýna Toužimská (obě TSM Kladno), 6. Vilém Chmelík a Adam Eliáš (oba TTC Praha)

 

Celkové pořadí dvouher nejmladšího žactva po 6. turnaji

1.Martin Jandus – TTC Klánovice 10.000, 2. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 8.800, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha 6.100, 4. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 4.800, 5. Hynek Kučera – TJ Neratovice 4.500, 6. - 7. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice a Vít Kasner – STC Slaný oba 3.700, 8. Lukáš Elicer – STC Slaný 3.300, 9. 6. Vilém Chmelík – TTC Praha 2.700, 10. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 1900, 11. Tereza Makarová – STC Slaný 1.700, 12. Leontýna Toužimská – TSM Kladno 1.500, 13. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice, 14. Adam Eliáš – TTC Praha 1.300, 15. Štěpán Revaj – TJ Sadská 1.200, 16. až 17. Josef Humpl – Slovan Bohnice a Rozárie Toužimská – TSM Kladno oba 1

 

Konečné pořadí čtyřher nejmladšího žactva

1.Martin Jandus – TTC Klánovice 10.000, 2. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 7.500, 3. Hynek Kučera – TJ Neratovice 5.600, 4. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 5.400, 5. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice 4.000, 6. Vít Kasner – STC Slaný 3.800, 7. Lukáš Elicer – STC Slaný 3.700, 8. Vilém Chmelík – TTC Praha 2.001, 9. Lukáš Martinek – TTC Praha 2.000, 10. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 1900, 11. Štěpán Revaj – TJ Sadská 1.800, 12. - 14. Josef Hampl a Hubert Chvátal – oba Slovan Bohnice a Tereza Makarová – STC Slaný všichni 1.700, 15. - 16. Leontýna Toužimská a Rozárie Toužimská – obě TSM Kladno obě 1.600, 17. Adam Eliáš – TTC Praha 1

 

Starší žáci a dorost hráli společně v rámci kategorie dorostu, z níž bylo určeno samostatně pořadí staršího žactva.

 

Dorost

 

Dvouhra

 

Skupina A

Garček – Makara M. 3:0(7,14,8), Kubíček – Vaca 3:0(9,9,9), Moláček – Obrhel 0:3(-1,-2,-2), Makara M. - Obrhel 3:1(8,7,-9,10), Vaca – Moláček 3:1(9,-9,3,8), Garček – Kubíček 3:2(5,4,-5,-10,8), Kubíček – Makara M. 3:2(-8,6,8,-7,8), Moláček – Garček 0:3(-6,-6,-9), Obrhel – Vaca 0:3(-5,-10,-17), Makara M. - Vaca 3:2(7,-6,-5,10,8), Garček – Obrhel 3:0(10,11,6), Kubíček – Moláček 3:0(3,8,3), Moláček – Makara M. 0:3(-5,-6,-4), Obrhel – Kubíček 1:3(3,-5,-7,-6), Vaca – Garček 0:3(-7,-6,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Garček – TTC Klánovice, 2. Dominik Kubíček – Kotlářka, 3. Michal Makara – STC Slaný, 4. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice, 5. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 6. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice

 

Skupina B

Košacký – Skala 3:0(7,10,6), Makara J. - Slavíček 0:3(-3,-1,-8), Prokeš – Barták 0:3(-5,-5,-8), Skala – Barták 3:0(7,6,3), Slavíček – Prokeš 3:0(5,6,2), Košacký – Makara J. 3:0(8,1,8), Makara J. - Skala 1:3(-5,9,-13,-9), Prokeš – Košacký 0:3(-2,-5,-8), Barták – Slavíček 0:3(-6,-7,-7), Skala – Slavíčel 1:3(-5,-3,7,-9), Košacký – Barták 3:0(3,9,7), Makara J. - Prokeš 3:0(10,6,4), Prokeš – Skala 1:3(-7,-7,8,-0), Barták – Makara J. 0:3(-3,-6,-8), Slavíček – Košacký 3:1(11,5,-6,11)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 3. Petr Skala – Slovan Bohnice, 4. Michal Barták – Slovan Bohnice, 5. Jakub Makara – STC Slaný, 6. Martin Prokeš – Slovan Bohnice

 

Čtvrtfinále

Garček – bye, Košacký – Makara M. 3:0(4,9,9), Kubíček – Skala 3:1(-6,3,4,9)

 

Semifinále

Garček – Košacký 1:3(-11,-6,8,-7), Kubíček – Slavíček 2:3(-7,8,-5,7,-6)

 

Finále

Košacký – Slavíček 3:1(-11,6,6,7)

 

O 3. místo

Garček – Kubíček 3:0(4,8,8)

 

O 5. místo

Makara M. – Skala 3:0(6,6,3)

 

O 7. až 12. místo

Vaca – bye, Makara J. - Moláček 2:3(7,-7,3,-9,-8), Obrhel – Prokeš 3:0(5,3,2), Barták – bye

 

O 7. až 12. místo

Vaca – Moláček 3:1(-6,2,13,6), Obrhel – Barták 3:1(13,-5,10,10)

 

O 7. místo

Vaca – Obrhel 3:2(-6,7,6,-10,12)

 

O 9. místo

Moláček – Barták 3:2(-12,9,13,-9,7)

 

O 11. místo

Makara J. - Prokeš 3:1(3,4,-5,9)

 

Pořadí dvouhry dorostu

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 3. Tomáš Garček – TC Klánovice, 4. Dominik Kubíček – Kotlářka, 5. Michal Makara – STC Slaný, 6. Petr Skala – Slovan Bohnice, 7. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice, 8. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 9. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice, 10. Michal Barták – Slovan Bohnice, 11. Jakub Makara – STC Slaný, 12. Martin Prokeš – Slovan Bohnice

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Garček, Vaca – bye, Makara, Makara – Moláček, Barták 2:1(-4,8,3), Skala, Kubíček – Prokeš, Slavíček 2:0(13,7), Košacký, Obrhel - bye

 

Semifinále

Garček, Vaca – Makara, Makara 2:1(-9,6,9), Skala, Kubíček – Košacký, Obrhel 1:2(8,-10,-6)

 

Finále

Garček, Vaca – Košacký, Obrhel 1:2(-6,6,-9)

 

O 3. místo

Makara, Makara – Skala, Kubíček 0:2(-2,-7)

 

O 5. místo

Moláček, Barták – Prokeš, Slavíček 2:0(8,9)

 

Pořadí čtyřhry dorostu

1. Adam Košacký a Adam Obrhel (oba Slovan Bohnice), 2. Tomáš Garček (TTC Klánovice) a Ondřej Vaca (Slovan Bohnice), 3. Dominik Kubíček (Kotlářka) a Petr Skala (Slovan Bohnice), 4. Michal Makara a Jakub Makara (oba STC Slaný), 5. Jonáš Moláček a Michal Barták (oba Slovan Bohnice), 6. Martin Prokeš (Slovan Bohnice) a Jan Slavíček (Slavoj Praha)

 

Celkové pořadí dvouher dorostu po 6. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 9.800, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 7.900, 3. Tomáš Garček – TTC Klánovice 7.700, 4. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 7.000, 5. Michal Barták – Slovan Bohnice 6.800, 6. Jan Slavíček – Slavoj Praha 5.500, 7. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 5.000, 8. Jakub Špička – TTC Klánovice 4.800, 9. Martin Jandus – TTC Klánovice 2.800, 10. David Kreuzer – TTC Praha 2.700, 11. Ondřej Šťastný 2.200, 12. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice 2.000, 13. Ondřej Kyba – TJ Český Brod 1.800, 14. - 16. Vojtěch Melichar - Sparta Praha a Matyáš Chlad – TJ Český Brod a Dominik Kubíček – Kotlářka všichni 1.700, 17. - 19. Jan Krojdl – TJ Neratovice, Adam Brodský – Sparta Praha a Michal Makara – STC Slaný všichni 1.600, 20. - 21. Zuzana Krajíčková – Sparta Praha a Petr Skala – Slovan Bohnice oba 1.500, 22. Petr Hádek – TJ Neratovice 1.400, 23. Matěj Špička 1.301, 24. Klára Valentová – TJ Český Brod 1.300, 25. Filip Bednář – Sparta Praha 1.200, 26. Jan Mecera – TJ Neratovice 1.101, 27. Jakub Makara – STC Slaný 1.000, 28. - 29. Lukáš Martinek – TTC Praha a Martin Prokeš – Slovan Bohnice oba 900

 

Konečné pořadí čtyřher dorostu

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 10.000, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 9.900, 3. - 4. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice oba 8.700, 5. Tomáš Garček – TTC Klánovice 7.800, 6. - 7. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice a Jakub Špička – TTC Klánovice 5.500, 8. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3.801, 9. - 10. David Kreuzer – TTC Praha a Matěj Špička oba 3.600, 11. Adam Brodský – Sparta Praha 2.000, 12. - 13. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice a Vojtěch Melichar – Sparta Praha oba 1.900, 14. - 15. Dominik Kubíček – Kotlářka a Petr Skala – Slovan Bohnice oba 1.800, 16. - 23. Zuzana Krajíčková a Filip Bednář – oba Sparta Praha a Jan Krojdl a Petr Hádek – oba TJ Neratovice a Ondřej Kyba a Klára Valentová – oba TJ Český Brod, Michal Makara a Jakub Makara oba STC Slaný všichni 1.700, 24. - 25. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice oba 1.600, 26. - 27. Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Mecera – TJ Neratovice oba 1.500, 28. Martin Prokeš – Slovan Bohnice 1

 

Starší žactvo

 

Pořadí dvouhry staršího žactva

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 3. Tomáš Garček – TC Klánovice, 4. Dominik Kubíček – Kotlářka, 5. Michal Makara – STC Slaný, 6. Petr Skala – Slovan Bohnice, 7. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 8. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice, 9. Michal Barták – Slovan Bohnice, 10. Jakub Makara – STC Slaný, 11. Martin Prokeš – Slovan Bohnice

 

Pořadí čtyřhry staršího žactva

1. Adam Košacký a Adam Obrhel (oba Slovan Bohnice), 2. Dominik Kubíček (Kotlářka) a Petr Skala (Slovan Bohnice), 3. Michal Makara a Jakub Makara (oba STC Slaný), 4. Jonáš Moláček a Michal Barták (oba Slovan Bohnice), 5. Martin Prokeš (Slovan Bohnice) a Jan Slavíček (Slavoj Praha)

 

Celkové pořadí dvouher staršího žactva po 6. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 9.800, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 8.300, 3. Tomáš Garček – TTC Klánovice 7.700, 4. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 7.200, 5. Michal Barták – Slovan Bohnice 7.100, 6. Jan Slavíček – Slavoj Praha 5.500, 7. Jakub Špička – TTC Klánovice 4.900, 8. -9. Martin Jandus – TTC Klánovice a Jan Mecera – TJ Neratovice oba 2.900, 10. Ondřej Šťastný 2.700, 11. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice 2.000, 12. Ondřej Kyba – TJ Český Brod 1.800, 13. - 16. Vojtěch Melichar a Adam Brodský – oba Sparta Praha,a Matyáš Chlad – TJ Český Brod a Dominik Kubíček – Kotlářka všichni 1.700, 17. - 18. Jan Krojdl – TJ Neratovice a Michal Makara – STC Slaný oba 1.600, 19. Petr Skala – Slovan Bohnice 1.500, 20. - 21. Petr Hádek – TJ Neratovice a Lukáš Martinek – TTC Praha 1.400, 22. Matěj Špička 1.301, 23. Klára Valentová – TJ Český Brod 1.300, 24. Jakub Makara – STC Slaný 1.100, 25. Martin Prokeš – Slovan Bohnice 1.000

 

Konečné pořadí čtyřher staršího žactva

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 10.000, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 9.900, 3. - 4. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice oba 8.900, 5. Tomáš Garček – TTC Klánovice 5.900, 6. Jakub Špička – TTC Klánovice 5.500, 7. Jan Slavíček – Slavoj Praha 5.400, 8. Matěj Špička 3.600, 9. Adam Brodský – Sparta Praha 2.000, 10. - 13. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice a Vojtěch Melichar – Sparta Praha, Dominik Kubíček – Kotlářka a Petr Skala – Slovan Bohnice všichni 1.900, 14. - 17. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, Martin Jandus – TTC Klánovice, Michal Makara a Jakub Makara oba STC Slaný všichni 1.800, 18. - 23. Jan Krojdl a Petr Hádek – oba TJ Neratovice, Ondřej Kyba a Klára Valentová – oba TJ Český Brod, Michal Makara a Jakub Makara oba STC Slaný všichni 1.700, 24. Martin Prokeš – Slovan Bohnice 1.600

 

Odpolední turnja začínal o necelou půlhodinu později. V kategori mladšího žactva se sešlo 14 hráčů, takže se dvouhry hrály opět na tři skupiny.

 

Mladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Vlasák – Bendová 0:3(-2,-4,-8), Elicer – Makarová 3:0(7,7,8), Bendová – Elicer 3:1(4,-9,8,10), Garček – Vlasák 3:0(4,11,7), Elicer – Garček 0:3(-4,-8,-4), Makarová – Bendová 0:3(-4,-4,-4), Garček – Makarová 3:0(2,1,5), Vlasák – Elicer 2:3(-5,-8,8,10,-12), Makarová – Vlasák 0:3(-7,-8,-1), Bendová – Garček 2:3(-9,10,-8,4,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Garček – TTC Klánovice, 2. Amálie Bendová – Sokol Nusle, 3. Lukáš Elicer – STC Slaný, 4. Viktor Vlasák – Slovan Bohnice, 5. Tereza Makarová – STC Slaný

 

Skupina B

Kozák – Bezděk 0:3(-9,-6,-6), Curtys – Makara 1:3(-1,-13,10,-3), Bezděk – Curtys 3:0(7,5,4), Jandus – Kozák 3:0(2,3,2), Curtys – Jandus 0:3(-5,-9,-6), Makara – Bezděk 0:3(-4,-3,-2), Jandus – Makara 3:0(7,7,9), Kozák – Curtys 3:2(-8,-4,8,8,6), Makara – Kozák 3:2(3,-9,-3,9,9), Bezděk – Jandus 0:3(-7,-9,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Martin Jandus – TTC Klánovice, 2. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov, 3. Jakub Makara – STC Slaný, 4. Martin Kozák – TJ Střížkov, 5. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný

Skupina C

Kolářová – Kasner 1:3(-1,9,-9,-7), Čábela – Lhotka 0:3(-9,-5,-5), Kasner – Lhotka 2:3(4,-4,-12,8,5), Kolářová – Čábela 3:1(-9,5,1,4), Čábela – Kasner 0:3(-1,-1,-6), Lhotka – Kolářová 3:2(-6,-7,8,5,1)

 

Pořadí skupiny C

1. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 2. Vít Kasner – STC Slaný, 3. Linda Kolářová – Sokol Český Brod, 4. Filip Čábela – TC Praha

 

Předkolo

Makara – Kolářová 0:3(-6,-10,-9)

 

Čtvrtfinále

Garček – Kolářová 3:0(8,6,14), Bezděk – Kasner 2:3(10,7,-10,-9,-11), Lhotka – Elicer 3:0(6,6,1), Bendová – Jandus 0:3(-7,-6,-8)

 

Semifinále

Garček – Kasner 3:0(9,9,5), Lhotka – Jandus 2:3(8,-10,8,-5,-9)

 

Finále

Garček – Jandus 3:0(4,11,11)

 

O 3. místo

Kasner – Lhotka 2:3(8,-7,10,-8,-5)

 

O 5. až 8. místo

Kolářová – Bezděk 3:1(6,-8,10,4), Elicer – Bendová 0:3(-6,-1,-4)

 

O 5. místo

Kolářová – Bendová 2:3(11,-6,6,-3,-11)

 

O 7. místo

Bezděk – Elicer 3:1(4,-8,4,6)

 

O 9. až 14. místo

Vlasák – bye, Curtys – Makara 0:3(-10,-3,-4), Čábela – Makarová 1:3(-8,-5,14,-3), Kozák – bye

 

O 9. až 12. místo

Vlasák – Makara 0:3(-9,-8,-6), Marková – Kozák 3:2(7,-8,-9,5,4)

 

O 9. místo

Makara – Makarová 3:1(-8,7,6,7)

 

O 11. místo

Vlasák – Kozák 0:3(-9,-8,-10)

 

O 13. místo

Vurtys – Čábela 3:1(8,9,-10,6)

 

Pořadí dvouhry mladšího žactva

1. Tomáš Garček – TTC Klánovice, 2. Martin Jandus – TTC Klánovice, 3. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 4. Vít Kasner – STC Slaný, 5. Amálie Bendová – Sokol Nusle, 6. Linda Kolářová – Sokol Český Brod, 7. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov, 8. Lukáš Elicer – STC Slaný, 9. Jakub Makara – STC Slaný, 10. Tereza Makarová – STC Slaný, 11. Martin Kozák – TJ Střížkov, 12. Viktor Vlasák – Slovan Bohnice, 13. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 14. Filip Čábela – TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Jandus, Garček – bye, Kozák, Vlasák – Bezděk, Čábela 2:1(12,-4,9), Kasner, Elicer – Lhotky, Curtys 2:0(8,9), Makarová, Makara – Bendová, Kolářová 0:2(-4,-7)

 

Semifinále

Jandus, Garček – Kozák, Vlasák 2:0(6,4), Kasner, Elicer – Bendová, Kolářová 1:2(-5,8,-6)

 

Finále

Jandus, Garček – Bendová, Kolářová 0:2(-6,-7)

 

O 3. místo

Kozák, Vlasák – Kasner, Elicer 0:2(-8,-2)

 

O 5. až 7. místo

Bezděk, Čábela – bye, Lhotka, Curtys – Makara, Makarová 2:1(4,-10,10)

 

O 5. místo

Bezděk, Čábela – Lhotka, Curtys 0:2(-4,-5)

 

Pořadí čtyřhry mladšího žactva

1. Amálie Bendová (Sokol Nusle) a Linda Kolářová (Sokol Český Brod), 2. Martin Jandus a Tomáš Garček (oba TTC Klánovice), 3. Vít Kasner a Lukáš Elicer (oba STC Slaný), 4. Martin Kozák (TJ Střížkov) a Viktor Vlasák (Slovan Bohnice), 5. Ondřej Lhotka (TTC Klánovice) a Samuel Floyd Curtys (STC Slaný), 6. Metoděj Bezděk (Stadion Žižkov) a Filip Čábela ( TTC Praha), 7. Tereza Makarová a Jakub Makara (oba STC Slaný)

 

Celkové pořadí dvouher mladšího žactva po 6. turnaji

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 9.300, 2. Amálie Bendová – Sokol Nusle 9.000, 3. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice 8.400, 4. Martin Kozák – TJ Střížkov 7.000, 5. Tomáš Garček - TTC Klánovice 6.000, 6. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov 4.200, 7. Filip Čábela – TTC Praha 4.101, 8. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 3.900, 9. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3.600, 10. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 3.500, 11. Linda Kolářová – Sokol Český Brod 3.200, 12. Petr Havel – Sokol Černošice 3100, 13. Jiří Plos – TTC Praha 2.800, 14. Samuel Žitník – TJ Neratovice 2.700, 15. - 16. Klára Valentová - TJ Český Brod a Vít Kasner – STC Slaný - oba 1.700, 17. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 1.600, 18. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice 1.400, 19. Lukáš Elicer – STC Slaný 1.300, 20. Jakub Makara – STC Slaný 1.200, 21. Tereza Makarová – STC Slaný 1.100, 22. Filip Lindr – TJ Neratovice 1.000, 23. Viktor Vlasák – Slovan Bohnice 950, 24. - 25. Pavel Beneš – TJ Neratovice a Samuel Lfoyd Curty – STC Slaný oba 900, 26. Nicolas Urban – TJ Neratovice 1

 

Konečné pořadí čtyřher mladšího žactva

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 9.700, 2. Martin Kozák – TJ Střížkov 8.900, 3. Amálie Bendová – Sokol Nusle 7.700, 4. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice 7.400, 5. Tomáš Garček – TTC Klánovice 5.700, 6. Filip Čábela – TTC Praha 5.201, 7. - 8. Marek Čejka – Sokol Lysá n. L. a Linda Kolářová – Sokol Nusle oba 4000, 9. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice 3.900, 10. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3.800, 11. Petr Havel – Sokol Černošice 3.700, 12. Jiří Plos – TTC Praha 3.500, 13. Metoděj Bezděj – Stadion Žižkov 3.401, 14. Samuel Žitník – TJ Neratovice oba 3.400, 15.- 16. Jiří Kuchta – SK Viktoria Ořech a Klára Valentová – TJ Český Brod oba 1.900, 17. - 18. Vít Kasner a Lukáš Elicer oba STC Slaný oba 1.800, 19. - 20. Ondřej Šimek a Viktor Vlasák – oba Slovan Bohnice oba 1.700, 21. - 23. Filip Lindr a Pavel Beneš – oba TJ Neratovice a Samuel Floyd Curtys – STC Slaný všichni 1.600, 24. Nicolas Urban – TJ Neratovice 1.500, 25. - 26. Jakub Makara a Tereza Makarová – oba STC Slaný oba 1

 

První šestnáct z kategorií nejmladčího žactva plus náhradníci a prvních šestnáct z kategorie dorostu plus náhradníci budou pozváni na finálový turnaj TOP 16 hraný v sobotu 12. 5. 2018. Prvních šestnáct z kategorie mladšího žactva plus náhradníci budou pozváni do finálového turnaje TOP 16, který se bude hrát v sobotu 9. 6. 2018.

 

 


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
15.12.2018





Nastavit tuto stránku jako domovskou





Petr Barcal - realitní makléř