Pozvánka na finálové turnaje TOP 16

Fuček Miloslav

2018-04-30

Pozvánky

Přečteno: 196

Komentářů: 0


Zveme vás na finálové turnaje TOP 16, které jsou tentokrát rozloženy do dvou termínů.


Dvouhra nejmladšího žactva 12. 5. 2018.

 

Prezence od 8.15 do 8.45 hodin, 8.45 až 9.00 losování.

Startovné 100,-- Kč.

 

Do turnaje jsou nominováni:

1. Jandus Martin – TTC Klánovice

2. Šťastný Ondřej – TJ Neratovice

3. Martinek Lukáš – TTC Praha

4. Curtys Floyd Samuel – STC Slaný

5. Kučera Hynek – TJ Neratovice

6. Dvořák Zdeněk – TJ Neratovice

6. Kasner Vít – STC Slaný

8. Elicer Lukáš – STC Slaný

9. Chmelík Vilém – TTC Praha

10. Juppa Jáchym – Slovan Bohnice

11. Makarová Tereza – STC Slaný

12. Toužimská Leontýna – TSM Kladno

13. Chvátal Hubert – Slovan Bohnice

14. Eliáš Adam – TTC Praha

15. Revaj Štěpán – TJ Sadská

16. Toužimská Leontýna – TSM Kladno

 

Náhradníci:

N1. Voráčová Anna – TSM Kladno

 

Hráči mají za povinnost se na turnaj buď přihlásit nebo se z něj omluvit, aby mohli být pozváni náhradníci a to nejpozději do 7. 5. 2018.

 

Dvouhra dorostu a staršího žactva 12. 5. 2018.

 

Prezence od 8.15 do 8.45 hodin, 8.45 až 9.00 losování.

Startovné 100,-- Kč.

 

Do turnaje jsou nominováni:

1. Košacký Adam – Slovan Bohnice

2. Obrhel Adam – Slovan Bohnice

3. Garček Tomáš – TTC Klánovice

4. Moláček Jonáš – Slovan Bohnice

5. Barták Michal – Slovan Bohnice

6. Slavíček Jan – Slavoj Praha

7. Vaca Ondřej – Slovan Bohnice

8. Špička Jakub – TTC Klánovice

9. Jandus Martin – TTC Klánovice

10. Kreuzer David – TTC Praha

11. Šťastný Ondřej – TJ Neratovice

12. Kratochvíl Lukáš – TJ Neratovice

13. Kyba Ondřej - TJ Český Brod

14. Chlad Matyáš – TJ Český Brod

14. Kubíček Dominik – Kotlářka

14. Melichar Václav – Sparta Praha

 

Náhradníci

N1. Brodský Adam – Sparta Praha

N1. Krojdl Jan – TJ Neratovice

N1. Makara Michal - STC Slaný

N4. Krajíčková Zuzana – Sparta Praha

N4. Špička Matěj

N6. Bednář Filip – Sparta Praha

N7. Mecera Jan – TJ Neratovice

N8. Makara Jakub – STC Slaný

N9. Martinek Lukáš – TTC Praha

N9. Prokeš Martin Slovan Bohnice

 

Hráči mají za povinnost se na turnaj buď přihlásit nebo se z něj omluvit, aby mohli být pozváni náhradníci a to nejpozději do 7. 5. 2018. Pro urychlení prosíme o přihlašování popř. omluvy i náhradníky. U náhradníku se stejným pořadím budeme zařazovat náhradníky dle pořadí jejich přihlášek.

 

Dvouhra mladšího žactva 9. 6. 2018.

 

Prezence od 8.15 do 8.45 hodin, 8.45 až 9.00 losování.

Startovné 100,-- Kč.

 

Do turnaje jsou nominováni:

1. Jandus Martin – TTC Klánovice

2. Bendová Amálie – Sokol Nusle

3. Lhotka Ondřej – TTC Klánovice

4. Kozák Martin – TJ Střížkov

5. Garček Tomáš – TTC Klánovice

6. Bezděk Metoděj – Stadion Žižkov

7. Čábela Filip – TTC Praha

8. Čejka Marek – Sokol Lysá n. L

9. Slavíček Jan – Slavoj Praha

10. Kovařík Tomáš – TJ Neratovice

11. Kolářová Linda – Sokol Český Brod

12. Havel Petr – Sokol Černošice

13. Plos Jiří – TTC Praha

14. Žitník Samuel – TJ Neratovice

15. Valentová Klára – TJ Český Brod

15. Kasner Vít – STC Slaný

 

Náhradníci

N1. Kuchta Jiří – SK Viktoria Ořech

N2. Šimek Ondřej – Slovan Bohnice

N3. Elicer Lukáš – STC Slaný

N4. Makara Jakub – STC Slaný

N5. Makarová Tereza – STC Slaný

N6. Lindr Filip – TJ Neratovice

N7. Vlasák Viktor – Slovan Bohnice

N8. Beneš Pavel – TJ Neratovice

N8 Curtys Floyd Samuel – STC Slaný

 

Hráči mají za povinnost se na turnaj buď přihlásit nebo se z něj omluvit, aby mohli být pozváni náhradníci a to nejpozději do 2. 6. 2018. Pro urychlení prosíme o přihlašování popř. omluvy i náhradníky. U náhradníku se stejným pořadím budeme zařazovat náhradníky dle pořadí jejich přihlášek.

 

Pokud nastane nečekaně událost, která znemožní přihlášenému hráči účast na turnaji v době kratší než 24 hodin před turnajem, oznamte to prosím formou SMS na telefon 603 451 965 vrchnímu rozhodčímu.

 

Hráči, kteří jsou na turnaj nominování a nedostaví se bez omluvy, budou vyřazeni z pořadí turnaje a ztrácí tak nárok na případnou cenu.

 

Ve finálovém turnaji se hrají pouze dvouhry, za která hráči obdrží mmedaile, diplomy a věcné ceny. V závěru turnaje budou předány ceny za celkové pořadí čtřyher, za které budou mediale, diplomy a věcné ceny. Na závěr bude vyhlášeno pořadí dvouher celé série, v němž hráči na prvních třech místech obdrží poháry, diplomy a věcné ceny.

 

Ceny do turnaje dodala firma STENmarketing a turnaje s ekonají za podpory Městské části Praha 8.

 

Oba finálové turnaje se hrají v Centru stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 – Ďáblice.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
15.12.2018





Nastavit tuto stránku jako domovskou





Petr Barcal - realitní makléř