Aktualizovaný stav přihlášek na finálové turnaje TOP 16

Fuček Miloslav

2018-05-11

Informace

Přečteno: 346

Komentářů: 0


Přinášíme přehled potvrzení a omluv na finálové turnaje TOP 16. Aktualizace je k 11. 5. 2018.


Hráči označení modře jsou přihlášení, hráči označení červeně jsou omluveni.

Pozor: Pro kategorie nejmladšího  a mladšího žactva najdete nové aktualizace přihlášek a odhlášek od 14. 5. 2018 na http://www.pinecvpraze.cz/clanek.php?id=825. Tam je vše přehlednější bez již odehrané kategorie dorostu a staršího žactva. V tomto článku již dále neaktualizujeme.

Nejmladší žactvo - 23. 6. 2018

 

1. Jandus Martin – TTC Klánovice

2. Šťastný Ondřej – TJ Neratovice

3. Martinek Lukáš – TTC Praha

4. Curtys Floyd Samuel – STC Slaný

5. Kučera Hynek – TJ Neratovice

6. Dvořák Zdeněk – TJ Neratovice

7. Kasner Vít – STC Slaný

8. Elicer Lukáš – STC Slaný

9. Chmelík Vilém – TTC Praha

10. Juppa Jáchym – Slovan Bohnice

11. Makarová Tereza – STC Slaný

12. Toužimská Leontýna – TSM Kladno

13. Chvátal Hubert – Slovan Bohnice

14. Eliáš Adam – TTC Praha

15. Revaj Štěpán – TJ Sadská

16. Toužimská Rozárie – TSM Kladno

 

Náhradníci

N1. Voráčová Anna – TSM Kladno

 

Mladší žactvo -  9. 6. 2018

1. Jandus Martin – TTC Klánovice

2. Bendová Amálie – Sokol Nusle

3. Lhotka Ondřej – TTC Klánovice

4. Kozák Martin – TJ Střížkov

5. Garček Tomáš – TTC Klánovice

6. Bezděk Metoděj – Stadion Žižkov

7. Čábela Filip – TTC Praha

8. Čejka Marek – Sokol Lysá n. L

9. Slavíček Jan – Slavoj Praha

10. Kovařík Tomáš – TJ Neratovice

11. Kolářová Linda – Sokol Český Brod

12. Havel Petr – Sokol Černošice

13. Plos Jiří – TTC Praha

14. Žitník Samuel – TJ Neratovice

15. Valentová Klára – TJ Český Brod

15. Kasner Vít – STC Slaný

 

Náhradníci

N1. Kuchta Jiří – SK Viktoria Ořech

N2. Šimek Ondřej – Slovan Bohnice

N3. Elicer Lukáš – STC Slaný

N4. Makara Jakub – STC Slaný

N5. Makarová Tereza – STC Slaný

N6. Lindr Filip – TJ Neratovice

N7. Vlasák Viktor – Slovan Bohnice

N8. Beneš Pavel – TJ Neratovice

N8 Curtys Floyd Samuel – STC Slaný

 

Dorost a starší žactvo - 12.5. 2018

1. Košacký Adam – Slovan Bohnice

2. Obrhel Adam – Slovan Bohnice

3. Garček Tomáš – TTC Klánovice

4. Moláček Jonáš – Slovan Bohnice

5. Barták Michal – Slovan Bohnice

6. Slavíček Jan – Slavoj Praha

7. Vaca Ondřej – Slovan Bohnice

8. Jandus Martin – TTC Klánovice

9. Kreuzer David – TTC Praha

10. Kubíček Dominik – Kotlářka

11. Makara Michal - STC Slaný

12. Krajíčková Zuzana – Sparta Praha

13. Martinek Lukáš – TTC Praha

14. Humpl Vítek - TTC Praha (udělena divoká karta)

15. Kotrbáček Matyáš - Sokol Líbeznice (udělena divoká karta)

Do turnaje se může přihlásit ještě jeden nejrychlejší náhradník nebo jeden libovolný žadatel  (ročník 2000 a mladší) o divokou kartu k zařazení do turnaje do pátku 11. 5. 2018 do 22 hodin!!!

Náhradníci

Špička Jakub – TTC Klánovice

Šťastný Ondřej – TJ Neratovice

Kratochvíl Lukáš – TJ Neratovice

Kyba Ondřej - TJ Český Brod

Melichar Václav – Sparta Praha

Chlad Matyáš – TJ Český Brod

Brodský Adam – Sparta Praha

Krojdl Jan – TJ Neratovice

Špička Matěj

Bednář Filip – Sparta Praha

Mecera Jan – TJ Neratovice

Makara Jakub – STC Slaný

Prokeš Martin - Slovan Bohnice


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.10.2018





Nastavit tuto stránku jako domovskou





Petr Barcal - realitní makléř