Velká cena Ďáblic s rekordní účastí

Fuček Miloslav

2018-10-21

Reportáže

Přečteno: 72

Komentářů: 0


Včerejší zahajovací turnaj 5. ročníku série turnajů Velká ceny CST Ďáblice měl rekordní účast 36 hráčů, z nichž pět startovalo ve dvou kategoriích.


Hráči se z více jak 50% obměnili, poprvé zde startovalo 24 hráčů. Dalším rekordem je účast sedmi dorostenců. Turnaj trval čistého času deset hodin, pro pořadatele od otevření haly po odchod z haly po jejím uklizení více jak dvanáct hodin.

 

Nejmladší žactvo

 

Při účasti pěti hráčů se hrály dvouhry systémem každý s každým a ve čtxřyhře se hrálo přímo finále.

 

Dvouhra

Šubert – Štindl 3:0(5,2,3), Slavíčková – Havlíčková 3:2(-13,-8,5,3,5), Štindl – Šťastný 0:3(-3,-2,-2), Šubert – Slavíčková 0:3(-4,-7,-6), Slavíčková – Štindl 3:0(1,5,1), Šťastný – Havlíčková 3:0(6,6,6), Štindl – Havlíčková 0:3(-7,-2,-5), Šubert – Šťastný 0:3(-2,-5,-5), Šťastný – Slavíčková 3:0(6,9,6), Havlíčková – Šubert 3:1(-10,6,7,7)

 

Pořadí dvouhry

1. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 2. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha, 3. Eva Havlíčková – Slavoj Praha, 4. Tomáš Šubert – TTC Praha, 5. Ondřej Štindl – TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Finále

Slavíčková, Havlíčková – Šubert, Štindl 3:0(3,3,6)

 

Pořadí čtyřhry

1. Eliška Slavíčková a Eva Havlíčková (obě Slavoj Praha), 2. Tomáš Šubert a Ondřej Štindl (oba TTC Praha)

 

Straší žactvo a dorost

 

V této spojené kategorii se sešlo celkem 27 hráčů. Hrálo se v sedmi skupinách s postupem prvních dvou do horního pavouka. Horní i spodní pavouk se dohrávaly do konečného pořadí, přičemž v horním pavouku se hlavní soutěž a dohrávka o 1. až 8. místo hrály na tři vítězné sady, dohrávka o 9. a nižší místo se hrála na dvě vítězné sady. Na dvě vítězné sady se hrála i čtyřhra, která se hrála systém vyřazovacím s dohráváním o konečné pořadí.

 

Pořadím kategorie dorostu bylo celkové pořadí, pořadím staršího žactva je umístění po vypuštění dorostenců z celkového pořadí. Nasazovalo se podle žebříčku dorostu.

 

Dvouhra

 

Skupina A

Košacký – Kopecký 3:0(2,1,2), Beneš – Curtis 0:3(-8,-6,-3), Kopecký – Curtis 1:3(-10,9,-8,-5), Košacký – Beneš 3:0(6,4,5), Beneš – Kopecký 0:3(-5,-4,-3), Curtis – Košacký 0:3(-1,-7,-4)

 

Pořadí skupiny A

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný, 3. Pavel Beneš – TJ Neratovice, 4. Váslav Kopecký – TJ Sokol Všetaty

 

Skupina B

Kůsová – Lindr 0:3(-7,-9,-6), Makara – Kůsová 3:0(9,5,3), Lindr – Makara 0:3(-3,-9,-1)

 

Pořadí skupiny B

1. Michal Makara – STC Slaný, 2. Filip Lindr – TJ Neratovice, 3. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty

 

Skupina C

Plíšek – Moláček 3:0(4,6,2), Míhalachi – Kroidlo 3:0(3,6,9), Moláček -. Kroidlo 2:3(10,-9,-9,6,-9), Plíšek – Míhalachi 3:2(4,-6,-9,6,4), Míhalachi – Moláček 3:0(8,3,4), Kroidlo – Plíšek 0:3(-5,-6,-8)

 

Pořadí skupiny C

1. Jan Plíšek – ST Benešov, 2. Marek Míhalachi – Kotlářka, 3. Jan Kroidlo – TJ Neratovice, 4. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice

 

Skupina D

Slavíček – Jablončík 3:0(8,5,9), Čábela – Bláha 0:3(-3,-2,-5), Jablončík – Bláha 0:3(-7,-10,-11), Slavíček – Čábela 3:0(3,4,3), Čábela – Jablončík 0:3(-9,-7,-8), Bláha – Slavíček 1:3(-8,7,-8,-10)

 

Pořadí skupiny D

1. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 2. Matěj Bláha – TSM Kladno, 3. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 4. Filip Čábela – TTC Praha

 

Skupina E

Kubíček – Solčáni 3:0(4,3,2), Lhotka – Vítek 3:2(-10,-7,10,3,9), Solčáni – Vítek 1:3(7,-7,-10,-6), Kubíček – Lhotka 3:0(12,4,4), Lhotka – Solčáni 3:1(8,6,-6,3), Vítek – Kubíček 0:3(-6,-4,-4)

 

Pořadí skupiny E

1. Dominik Kubíček – Kotlářka, 2. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 3. Adam Vítek – TJ Neratovice, 4. Matyáš Solčáni – TSM Kladno

 

Skupina F

Kreuzer – Kuboš 0:3(-7,-6,-3), Přibyl – Halych 3:1(7,7,-9,2), Kuboš – Halych 3:0(0,0,1), Kreuzer – Přibyl 3:0(15,11,5), Přibyl – Kuboš 0:3(-3,-7,-3), Halych – Kreuzer 0:3(-4,-1,-6)

 

Pořadí skupiny F

Mark Halych

 

Skupina G

Barták – Rektorysová 1:3(-8,-3,5,-6), Bartoníčková – Vajda 3:1(12,7,-7,6), Rektorysová – Vajda 3:1(9,4,-10,7), Barták – Bartoníčková 3:2(9,-5,9,-5,11), Bartoníčková – Rektorysová 0:3(-7,-8,-6), Vajda – Barták 0:3(-2,-4,-5)

 

Pořadí skupiny G

1. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty, 2. Michal Barták – Slovan Bohnice, 3. Hana Rektorysová – Sparta Praha, 4. Michal Vajda – TTC Praha

 

Osmifinále

Košacký – bay, Bartoníčková – Máhalachi 0:3(-12,-7,-5), Kreuzer – Lindr 3:1(6,-10,12,11), Lhotka – Slavíček 1:3(-7,-10,7,-5), Plíšek – Barták 3:0(9,6,1), Kuboš – Curtis 3:0(0,6,3), Kuboček – Bláha 3:1(6,-9,9,8), Makara – bay

 

Čtvrtfinále

Košacký – Máhalachi 3:2(-9,5,-9,6,9), Kreuzer – Slavíček 0:3(-4,-7,-10), Plíšek – Kuboš 3:0(7,5,7), Kubíček – Makara 3:0(6,8,8)

 

Semifinále

Košacký – Slavíček 3:0(8,6,7), Plíšek – Kubíček 0:3(-7,-9,-9)

 

Finále

Košacký – Kubíček 3:2(10,9,-9,-9,6)

 

O 3. místo

Slavíček – Plíšek 1:3(-4,3,-8,-6)

 

O 5. až 8. místo

Máhalachi – Kreuzer 3:0 w.o., Kuboš – Makara 1:3(9,-9,-8,-8)

 

O 5. místo

Míhalachi – Makara 0:3(-8,-9,-5)

 

O 7. místo

Kreuzer – Kuboš 0:3 w.o.

 

O 9. až 14. místo

Bartoníčková – bay, Lindr – Lhotka 0:2(-5,-4), Barták – Curtis 2:0(6,8), Bláha – bay

 

O 9. až 12. místo

Bartoníčková – Lhotka 0:2(-5,-6), Barták – Bláha 0:2(-4,-9)

 

 

O 9. místo

Lhotka – Bláha 1:2(-14,8,-6)

 

O 11. místo

Bartoníčková – Barták 0:2(-10,-6)

 

O 13. místo

Lindr – Curtys 2:0(7,7)

 

O 15. až 27. místo

Beneš – bay, Přibyl – bay, Jablončík – Moláček 2:1(9,-7,5), Solčáni – Rektorysová 0:2(-9,-6), Kroidlo – Vajda 2:1(9,-11,8), Kopecký – bay, Vítek – Čábela 2:1(15,-11,8), Halych – Kůsová 0:2(-6,-8)

 

O 15. až 22. místo

Beneš – Přibyl 2:0(5,7), Jablončík – Rektorysová 0:2(-7,-11), Kroidlo – Kopecký 2:0(7,9), Vítek – Kůsová 0:2(-8,-4)

 

O 15. až 18. místo

Beneš – Rektorysová 0:2 w.o., Kroidlo – Kůsová 2:0(5,9)

 

O 15. místo

Rektorysová – Kroidlo 0:2(-8,-5)

 

O 17. místo

Kůsová – Beneš 0:2 w.o.

 

O 19. až 22. místo

Přibyl – Jablončík 0:2(-8,-9), Kopecký – Vítek 3:0 w.o.

 

O 19. místo

Jablončík – Kopecký 2:0(9,7)

 

O 21. místo

Přibyl – Vítek 2:0 w.o.

 

O 23. až 27. místo - předkolo

Moláček – Solčáni 0:2(-10,-5), Čábela – Halych 2:0(7,8)

 

O 23. až 25. místo

Solčáni – bay, Vajda – Čábela 1:2(-5,13,-5)

 

O 23. místo

Solčáni – Čábela 1:2(4,-8,-6)

 

O 26. místo

Moláček – Halych 2:0(4,3)

 

Pořadí dvouhry dorostu

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Domink Kubíček – Kotlářka, 3. Jan Plíšek – ST Benešov, , 4. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 5. Michal Makara – STC Slaný, 6. Marek Míhalachi – Kotlářka, 7. Filip Kuboš – Kotlářka, 8. David Kreuzer – TTC Praha, 9. Matěj Bláha – TSM Kladno, 10. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 11. Michal Barták – Slovan Bohnice, 12. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty, 13. Filip Lindr – TJ Neratovice, 14. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 15. Jan Kroidlo – TJ Neratovice, 16. Hana Rektorysová – Sparta Praha, 17. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty, 18. Pavel Beneš – TJ Neratovice, 19. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 20. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty, 21. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty, 22. Adam Vítek – TJ Neratovice, 23. Filip Čábela – TTC Praha, 24. Matyáš Solčáni – TSM Kladno, 25. Michal Vajda – TTC Praha, 26. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice, 27. Mark Halych

 

Pořadí dvouhry staršího žactva

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Dominik Kubíček – Kotlářka, 3. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 4. Marek Míhalichi – Kotlářka, 5. Ondřej Lhotka – TTC klánovice, 6. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty, 7. Filip Lindr – TJ Neratovice, 8. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 9. Jan Kroidlo – TJ Neratovice, 10. Hana Rektorysová – Sparta Praha, 11. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty, 12. Pavel Beneš – TJ Neratovice, 13. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 14. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty, 15. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty, 16. Adam Vítek – TJ Neratovice, 17. Filip Čábela – TTC Praha, 18. Matyáš Solčáni – TSM Kladno, 19. Michal Vajda – TTC Praha, 20. Mark Halych

 

Čtyřhra

 

Předkolo

Kuboš, Míhalichi – Lindr, Vítek 2:0(12,5), Bartoníčková, Kůsová – Jablončík, Kopecký 0:2(-9,-10)

 

Čtvrtfinále

Košacký, Slavíček – Kuboš, Míhalachi 2:1(10,-4,8), Plíšek, Bláha – Kreuzer, Solčini 2:0(6,6), Barták, Moláček – Beneš, Kroidlo 2:1(-10,5,6), Jablončík, Kopecký – Makara, Kubíček 0:2(-6,-1)

 

Semifinále

Košacký, Slavíček – Plíšek, Bláha 2:1(-3,7,9), Barták, Moláček – Makara, Kubíček 0:2(-7,-7)

 

Finále

Košacký, Slavíček – Makara, Kubíček 2:1(7,-7,8)

 

O 3. místo

Plíšek, Bláha – Barták, Moláček 3:0(11,6)

 

O 5. až 8. místo

Kuboš, Míhalachi – Kreuzer, Solčáni 2:0(6,7), Beneš, Kroidl – Jablončík, Kopecký 2:0(10,9)

 

O 5. místo

Kuboš, Míhalachi – Beneš, Kroidl 2:0(5,11)

 

O 7. místo

Kreuzer, Solčáni – Jablončík, Kopecký 2:1(10,-9,3)

 

O 9. místo

Lindr, Vítek – Bartoníčková, Kůsová 2:0(6,7)

 

Pořadí čtyřhry dorostu

1. Adam Košacký (Slovan Bohnice) a Jan Slavíček (Slavoj Praha), 2. Michal Makara (STC Slaný) a Dominik Kubíček (Kotlářka), 3. Jan Plíšek (ST Benešov) a Matěj Bláha (TSM Kladno), 4. Michal Barták a Jonáš Moláček (oba Slovan Bohnice), 5. Filip Kuboš a Marek Míhalachi (oba Kotlářka), 6. Pavel Beneš a Jan Kroidlo (oba TJ Neratovice), 7. David Kreuzer (TTC Praha) a Matyáš Solčáni (TSM Kladno), 8. Tomáš Jablončík a Václav Kopecký (oba TJ Sokol Všetaty), 9. Filip Lindr a Adam Vítek (oba TJ Neratovice), 10. Lucie Bartoníčková a Adéla Kůsová (obě TJ Sokol Všetaty)

 

Pořadí čtyřhra staršího žactva

1. Adam Košacký (Slovan Bohnice) a Jan Slavíček (Slavoj Praha), 2. Pavel Beneš a Jan Kroidlo (oba TJ Neratovice), 3. Tomáš Jablončík a Václav Kopecký (oba TJ Sokol Všetaty), 4. Filip Lindr a Adam Vítek (oba TJ Neratovice), 5. Lucie Bartoníčková a Adéla Kůsová (obě TJ Sokol Všetaty)

 

Mladší žactvo

 

Se zhruba devadesátiminutovým zpožděním začínala odpolední kategorie mladšího žactva, v které se sešlo deset hráčů. Hrálo se ve dvou skupinách s postupem tří do horního pavouka. Oba pavouci se dohrávali o konečné pořadí na tři vítězné sady. Čtyřhry se hrály systémem každý s každým na dvě vítězné sady,

 

Dvouhra

 

Skupina A

Bradáček – Curtys 1:3(9,-8,-9,-6), Bartoníčková – Kůsová 0:3(-6,-4,-8), Curtys – Bartoníčková 3:1(5,-10,4,4), Kolářová – Bradáček 3:0(5,5,7), Bartoníčková – Kolářová 0:3(-6,-6,-8), Kůsová – Curtys 2:3(-7,-10,13,3,-8), Kolářová – Kůsova 3:1(4,6,-9,6), Bradáček – Bartoníčková 0:3(-3,-10,-6), Kůsová – Bartáček 3:2(9,-6,-9,9,4), Curtys – Kolářová 0:3(-7,-5,-2)

 

Pořadí skupiny A

1. Linda Kolářová – TJ Sokol Český Brod, 2. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 3. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty, 4. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty, 5. Martin Bradáček – TTC Praha

 

Skupina B

Chvátal – Klahoun 1:3(-9,2,-9,-8), Přibyl – Jablončík 1:3(-7,10,-7,-8), Kalhoun – Přibyl 0:3(-8,-6,-7), Valentová – Chvátal 3:0(4,7,3), Přibyl – Valentová 3:2(9,2,-9,-7,7), Jablončík – Kalhoun 3:1(-6,5,11,9), Valentová – Jablončík 3:1(-4,3,4,10), Chvátal – Přibyl 0:3(-4,-6,-7), Jablončík – Chvátal 3:0(2,3,10), Kalhoun – Valentová 0:3(-3,-1,-10)

 

Pořadí skupiny B

1. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod, 2. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 3. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty, 4. Josef Kalhoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 5. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice

 

Čtvrtfinále

Kolářová – bay, Jablončík – Kůsová 3:0(4,5,8), Curtys – Přibyl 3:0(7,9,4), Valentobá – bay

 

Semifinále

Kolářová – Jablončík 3:0(11,1,4), Curtys – Valentová 1:3(4,-3,-8,-3)

 

Finále

Kolářová – Valentová 3:1(8,9,-6,7)

 

O 3. místo

Jablončík – Curtys 3:0(4,4,2)

 

O 5. místo

Kůsová – Přibyl 3:0(6,5,6)

 

O 7. až 10. místo

Bartončíková – Chvátal 3:1(-3,3,12,8), Bradáček – Kalhoun 1:3(-4,-10,9,-9)

 

O 7. místo

Bartoníčková – Klahoun 3:2(-1,9,-9,3,9)

 

O 9. místo

Chvátal – Bradáček 0:3 w.o.

 

Pořadí dvouhry

1. Linda Kolářová – TJ Sokol Český Brod, 2. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod, 3. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 4. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 5. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty, 6. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty, 7. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty, 8. Josef Kalhoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 9. Martin Bradáček – TTC Praha, 10. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice

 

Čtyřhra

Jablončík, Bartoníčková – Přibyl, Kůsová 1:2(-10,12,-10), Kalhoun, Bradáček – Chvátal, Curtys 2:1(-5,5,3), Přibyl, Kůsová – Chvátal, Curtys 2:1(-7,7,5), Jablončík, Bartoníčková – Kolářová, Valentová 1:2(11,-5,-8), Kolářová, Valentová – Přibyl, Kůsová 1:2(-14,9,-8), Kalhoun, Bradáček – Jablončík, Bartoníčková 1:2(-4,10,-5). Jablončík, Bartoníčková – Chvátal, Curtys 2:0(7,5), Kolářová, Valentová – Kalhoun, Bartáček 2:1(6,-8,5), Kalhoun, Bartáček – Přibyl, Kůsová 0:2(-6,-12), Chvátal, Curtys . Kolářová, Valentová 0:2(-5,-5)

 

Pořadí čtyřhry

1. Marek Přibyl a Adéla Kůsová (oba TJ Sokol Všetaty), 2. Linda Kolářová a Klára Valentová (obě TJ Sokol Český Brod), 3. Tomáš Jablončík a Lucie Bartoníčková (oba TJ Sokol Všetaty), 4. Josef Kalhoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem) a Martin Bradáček (TTC Praha), 5. Hubert Chvátal (Slovan Bohnice) a Samuel Floyd Curtys (STC Slaný)

 

Série Velké ceny CST Ďáblice bude pokračovat druhým turnajem v sobotu 10. 11. 2018. Propozice pro jednotlivé kategorie na tento turnaj vydáme v průběhu tohoto týdně. Po zkušenostech z prvního turnaj bude zkrácena doba prezence na dopolední kategorie do 8.30 hodin (místo původních 8.45 hod), aby bylo více času na losování a turnaj začal pokud možno v plánovaných 9.00 hodin.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
13.11.2018





Nastavit tuto stránku jako domovskou





Petr Barcal - realitní makléř