Vítězi Grand Prix TTC Praha se stali Kasner, Makara a Kubíček

Fuček Miloslav

2018-12-09

Reportáže

Přečteno: 128

Komentářů: 0


39 hráčů bojovalo v sobotu ve čtyřech kategoriích Grand Prix TTC Praha. Na nejvyšší stupně vystoupili Vít Kasner z STC Slaný (nejmladší žactvo), Jakub Makara z STC Slaný (mladší žactvo a v kategorii staršího žactva i dorostu Dominik Kubíček z Kotlářky.


Nejmladší žactvo

 

Skupina A

Kasner – Nosková 3:0(6,2,5), Horčák V. - Martinek 1:3(-9,12,-7,-8), Toužimská L. - Šubert 1:3(-2,-8,6,-4), Nosková – Šubert 3:2(-10,-9,6,8,6), Martinek – Toužimská L. 3:0(3,8,8), Kasner – Horčák V. 3:1(4,-9,8,5), Horčák V. - Nosková 1:3(10,-12,-8,-10), Toužimská L. - Kasner 0:3(-7,-2,-4), -bert – Martinek 0:3(-7,-2,-4), Nosková – Martinek 0:3(-7,-2,-1), Kasner – Šubert 3:0(9,5,3), Horčák V. - Toužimská L. 3:0(5,5,8), Toužimská L. - Nosková 0:3(-3,-6,-3), Šubert – Horčák V. 0:3(-5,-5,-10), Martinek – Kasner 1:3(-9,10,-9,-8)

 

 

Pořadí skupiny A

1. Vít Kasner – STC Slaný, 2. Lukáš Martinek – TTC Praha, .3. Adéla Nosková – Sparta Praha, 4. Vojtěch Horčák – TTC Klánovice, 5. Tomáš Šubert – TTC Praha, 6. Leontýna Toužimská – TSM Kladno

 

Skupina B

Elicer – Eliáš 3:0(11,9,5), Makarová – Šťastný 3:0(9,9,8), Toužimská R. - Horčák Z. 0:3(-1,-5,-8), Eliáš – Horčák Z. 3:0(5,4,5), Šťastný – Toužimská R. 3:1(-8,3,2,9), Elicer – Makarová 3:0(6,6,5), Makarová – Eliáš 3:0(4,6,6), Toužimská R. - Elicet 0:3(-2,-7,-4), Horčák Z. - Šťastný 0:3(-3,-3,-3), Eliáš – Šťastný 0:3(-8,-4,-4), Elicer – Horčák Z- 3:0(2,4,4), Makarová - Toužimská R. 3:2(5,4,-6,-9,4), Toužimská R. - Eliáš 3:2(-7,8,6,-6,8), Horčák Z. - Makarová 0:3(-9,-2,-4), Šťastný – Elicer 0:3(-5,-6,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Lukáš Elicer – STC Slaný, 2. Tereza Makarová – STC Slaný, 3. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 4. Rozárie Toužimská – TSM Kladno, 5. Adam Eliáš – TTC Praha, 6. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice

 

 

Čtvrtfinále

Kasner – bay, Makarová – Nosková 3:0(9,5,7), Martinek – Šťastný 3:0(7,3,5), Elicer - bay

 

Semifinále

Kasner – Makarová 3:0(2,6,11), Martinek – Elicer 1:3(8,-6,-10,-7)

 

Finále

Kasner – Elicer 3:1(-9,3,9,6)

 

O 3. místo

Makarová – Martinek 3:0(8,9,13)

 

O 5. místo

Nosková – Šťastný 3:0(2,5,8)

 

O 7. až 12. místo

Horčák V. - bay, Eliáš – Toužimská L. 3:0(1,4,1), Šubert – Horčák Z. 3:0(6,6,7), Toužimská R. - bay

 

O 7. až 10. místo

Horčák V. - Eliáš 3:1(7,-9,5,9), Šubert – Toužimská R. 0:3(-8,-9,-2)

 

O 7. místo

Horčák V. - Toužimská R. 3:1(-2,9,8,15)

 

O 9. místo

Eliáš – Šubert 3:0(6,6,6)

 

O 11. místo

Toužimská L. - Horčák Z. 3:2(-8,8,1,-7,8)

 

Pořadí dvouhry

1. Vít Kasner – STC Slaný, 2. Lukáš Elicer – STC Slaný, 3. Tereza Makarová – STC Slaný, 4. Lukáš Martinek – TTC Praha, 5. Adéla Nosková – Sparta Praha, 6. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 7. Vojtěch Horčák – TTC Klánovice, 8. Rozárie Toužimská – TSM Kladno, 9. Adam Eliáš – TTC Praha, 10. Tomáš Šubert – TTC Praha, 11. Leontýna Toužimská - TSM kladno, 12. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Kasner, Elicer – bay, Makarová, Nosková – Horčák, Horčák 2:0(4,5), Šťastný, Šubert – Toužimská, Toužimská 2:0(6,9), Martinek, Eliáš - bay

 

Semifinále

Kasner, Elicer – Makarová, Nosková 2:0(4,5), Šťastný, Šubert – Eliáš, Martinek 0:2(-9,-7)

 

Finále

Kasner, Elicer – Eliáš, Martinek 2:0(8,10)

 

O 3. místo

Makarová, Nosková – Šťastný, Šubert 2:0(8,6)

 

O 5. místo

Horčák, Horčák - Toužimská, Toužimská 2:1(6,-5,6)

 

Pořadí čtyřhry

1. Vít Kasner a Lukáš Elicer (oba STC Slaný), 2. Adam Eliáš a Lukáš Martinek (oba TTC Praha), 3. Tereza Makarová (STC Slaný) a Adéla Nosková (Sparta Praha), 4. Ondřej Šťastný (TJ Neratovice) a Tomáš Šubert (TTC Praha), 5. Vojtěch Horčák a Zdeněk Horčák (oba TTC Klánovice), 6. Rozárie Toužimská a Leontýna Toužimská (obě TSM Kladno)

 

Pořadí VC CST Ďáblice dvouher po 3. turnaji

1. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 5.000, 2. Vít Kasner – STC Slaný 4000, 3. Lukáš Elicer – STC Slaný 3.800, 4. Tomáš Šubert – TTC Praha 3.700, 5. - 6. Lukáš Martinek – TTC Praha a Tereza Makarová – STC Slaný oba 3.500, 7. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha 3.200, 8. Rozárie Toužimská – TSM Kladno 2.900, 9. - 10. Adam Eliáš – TTC Praha a Vojtěch Horčák – TTC Klánovice oba 2.600, 11. Ondřej Štindl – TTC Praha 2.200, 12. - 13. Eva Havlíčková – Slavoj Praha a Leontýna Toužimská – TSM Kladno obě 1.800, 14. - 15. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice a Adéla Nosková – Sparta Praha oba 1.600, 16. Anna Voráčová – TSM Kladno 1.100, 17. Tobiáš Blecher – TJ Neratovice 1.000

 

Pořadí VC CST Ďáblice čtyřher po 3. turnaji

1. Tomáš Šubert – TTC Praha 5.400, 2. - 3. Vít Kasner a Lukáš Elicer – oba STC Slaný oba 4.000, 4. - 5. Adam Eliáš a Lukáš Martinek – oba TTC Praha oba 3.800, 6. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha 3.600, 7. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 3.500, 8. - 10. Rozárie Toužimská a Leontýna Toužimská – obě TSM Kladno a Tereza Makarová – STC Slaný všechny 3.200, 11. - 12. Vojtěch Horčák a Zdeněk Horčák – oba TTC Klánovice oba 3.100, 13. Eva Havlíčková – Slavoj Praha 2.000, 14. Ondřej Štindl – TTCC Praha 1.900, 15. Adéla Nosková – Sparta Praha 1.800, 16. Tobiáš Blecher – TJ Neratovice 1.600, 17. Anna Voráčová – TSM Kladno 1.400

 

Straší žactvo a dorost

 

Skupina A

Košacký – Hus 3:0(7,5,5), Čábela – Jablončík 1:3(-9,-7,9,-3), Hus – Jablončík 0:3(-9,-8,-9), Košacký – Čábela 3:0(3,7,6), Čábela – Hus 3:0(6,4,8), Jablončík – Košacký 0:3(-8,-5,-5)

 

Pořadí skupiny A

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 3. Filip Čábela – TTC Praha, 4. Kristián Hus

 

Skupina B

Kubíček – Beneš 3:0(10,7,2), Kahoun – Kreuzer 3:2(-5,7,9,-9,8), Beneš – Kreuzer 3:2(-5,6,10,-8,9), Kubíček – Kahoun 3:0(3,4,4), Kahoun – Beneš 0:3(-4,-5,-7), Kreuzer – Kubíček 0:3(-6,-6,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Dominik Kubíček – Kotlářka, 2. Pavel Beneš – TJ Neratovice, 3. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 4. David Kreuzer – TTC Praha

 

Skupina C

Plíšek – Pešl 3:1(3,-8,9,5), Jirásek – Makara J. 0:3(-4,-4,-1), Pešl – Makara J. 0:3(-8,-8,-6), Plíšek – Jirásek 3:0(0,7,3), Jirásek – Pešl 3:2(8,-6,13,-9,8), Makara J. - Plíšek 0:3(-9,-8,-9)

 

Pořadí skupiny C

1. Jan Plíšek – ST Benešov, 2. Jakub Makara – STC Slaný, 3. Pavel Jirásek – Kotlářka, 4. Dominik Pešl – TJ Sokol Všetaty

 

Skupina D

Vajda – Makara M. 0:3(-6,-4,-10), Míhalachi – Vajda 3:0(2,2,4), Makara M. - Míchalachi 3:0(7,7,9

 

Pořadí skupiny D

1. Michal Makara – STC Slaný, 2. Marek Míhalachi – Kotlářka, 3. Michal Vajda – TTC Praha

 

Čtvrtfinále

Košacký – Makara J. 3:2(6,-6,-6,8,4), Beneš – Makara M. 0:3(-7,-5,-6), Plíšek J. - Jablončík 3:0(7,6,11), Míhalachi – Kubíček 1:3(10,-8,-7,-9)

 

Semifinále

Košacký – Makara M. 3:2(8,7,-7,-3,9), Plíšek J. - Kubíček 0:3(-10,-7,-6)

 

Finále

Košacký – Kubíček 0:3(-10,-9,-11)

 

O 3. místo

Makara M. - Plíšek J. 1:3(8,-3,-10,-1)

 

O 5. až 8. místo

Makara J. - Beneš 3:0(2,8,8), Jablončík – Míhalachi 0:3(-6,-5,-3)

 

O 5. místo

Makara J. - Míhalachi 3:2(-5,9,7,-7,9)

 

O 7. místo

Beneš – Jablonšík 1:3(13,-7,-11,-5)

 

O 9. až 15. místo

Čábela – Pešl 2:3(9,-10,-6,9,-3), Kreuzer – Vajda 0:3 w.o., Jirásek – Hus 3:1(13,10,-8,6), Kahoun - bay

 

O 9. až 12. místo

Pešl – Vajda 3:0(8,8,8), Jirásek – Kahoun 0:3(-10,-10,-9)

 

O 9. místo

Pešl – Kahoun 2:3(-8,12,-13,9,-8)

 

 

O 11. místo

Vajda – Jirásek 1:3(-2,-9,3,-5)

 

O 13. až 16. místo

Čábela – Kreuzer 3:0 w.o., Hus - bay

 

O 13. místo

Čábela – Hus 3:2(-7,-8,10,9,9)

 

O 15. místo

Kreuzer - bay

 

Pořadí dvouhry dorostu

1. Dominik Kubíček – Kotlářka, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 3. Jan Plíšek – ST Benešov, 4. Michal Makara – STC Slaný, 5. Jakub Makara – STC Slaný, 6. Marek Míhalachi – Kotlářka, 7. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 8. Pavel Beneš – TJ Neratovice, 9. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 10. Dominik Pešl – TJ Sokol Všetaty, 11. Pavel Jirásek – Kotlářka, 12. Michal Vajda – TTC Praha, 13. Filip Čábela – TTC Praha, 14. Kristián Hus, 15. David Kreuzer – TTC Praha

 

Pořadí dvouhry staršího žactva

1. Dominik Kubíček – Kotlářka, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 3. Jakub Makara – STC Slaný, 4. Marek Míhalachi – Kotlářka, 5. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 6. Pavel Beneš – TJ Neratovice, 7. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 8. Pavel Jirásek – Kotlářka, 9. Michal Vajda – TTC Praha, 10. Filip Čábela – TTC Praha, 11. Kristián Hus

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Košacký, Kubíček– bay, Pešl, Jablončík – Vajda, Hus 2:0(9,4), Makara, Makara 2:0(7,14), Míhalachi, Plíšek J. - bay

 

Semifinále

Košacký, Kubíček – Pešl, Jablončík 2:0(7,4), Makara., Makara – Míhalachi, Plíšek 2:0(7,8)

 

Finále

Košacký, Kubíček – Kakara, Makara 2:1(10,-11,6)

 

O 3. místo

Pešl, Jablončík – Míhalachi, Plíšek 0:2(-10,-6)

 

O 5. místo

Vajda, Hus – Jirásek, Kahoun 0:2(-4,-10)

 

Pořadí čtyřhry

1. Adam Košacký (Slovan Bohnice) a Dominik Kubíček (Kotlářka), 2. Pavel Jirásek (Kotlářka) a Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem), 3. Michal Vajda (TTC Praha) a Kristián Hus

 

Pořadí dvouhry dorostu VC CST Ďáblice po 3. turnaji

1. Dominik Kubíček – Kotlářka 5.900, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice 5.400, 3. Jan Plíšek – ST Benešov 5.300, 4. Michal Makara – STC Slaný 5.100, 5. Marek Míhalachi – Kotlářka 4.100, 6. Jakub Makara – STC Slaný 3.000, 7. Jan Slavíček – Slavoj Praha 2.900, 8. Matěj Bláha – TSM Kladno 2.800, 9.David Kreuzer – TTC Praha 2.000, 10. Jan Kebrle – Dynamo Nelahozeves 1.900, 11. - 12. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty a Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem oba 1.700, 13. Pavel Beneš – TJ Neratovice 1.650, 14. Jan Kroidlo – TJ Neratovice 1.600, 15. - 16. Filip Kuboš – Kotlářka, Ondřej Lhotka – TTC Klánovice oba 1.400, 17. - 18. Michal Barták a Adam Obrhel – oba Slovan Bohnice oba 1.300, 19. Dominik Pešl – TJ Sokol Všetaty 1.100, 20. Michal Vajda – TTC Praha 1.040, 21. Pavel Jirásek – Kotlářka 1.000, 22. Filip Čábela – TTC Praha 980, 23. - 24. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty a Julie Vaněčková – Stadion Žižkov obě 900, 25. - 27. Filip Lindr a Adam Vítek – oba TJ Neratovice a Pavel Plíšek – ST Benešov všichni 800, 28. - 29. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný a Kristián Hus oba 700, 30. Hana Rektorysová – Sparta Praha 500, 31. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty 470, 32. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 420, 33. - 34. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty a Jindřich Kebrle – Dynamo Nelahozeves oba 400, 35. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty 220, 36. Matyáš Solčáni – TSM Kladno 160, 37. - 39. Mark Halych, Lukáš Budinský – TTC Praha a Tomáš Máca všichni 1

 

Pořadí dvouhry staršího žactva VC CST Ďáblice po 3. turnaji

1. Dominik Kubíček – Kotlářka 5.900, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice 5.800, 3. Marek Míhalachi – Kotlářka 4.900, 5. Jakub Makara – STC Slaný 3.600, 6. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3.400, 7. - 10. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, Ondřej Lhotka – TTC Klánovice a Pavel Beneš – TJ Neratovice a Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem všichni 2.400, 11. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 1.700, 12. Adam Vítek – TJ Neratovice 1.600, 13. - 15. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty, Filip Čábela – TTC Praha a Michal Vajda – TTC Praha všichni 1.500, 16. - 17. Filip Lindr - TJ Neratovice a Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty oba 1.400, 18. - 20. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný, Julie Vaněčková – Stadion Žižkova a Pavel Jirásek – Kotlářka všichni 1.300, 21. Pavel Plíšek – ST Benešov všichni 1.200, 22. Hana Rektorysová – Sparta Praha 1.100, 23. - 24. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty a Kristián Hus oba 1.000, 25. Jindřich Kebrle – Dynamo Nelahozeves 900, 26. - 27. Lukáš Budinský – TTC Praha a Tomáš Máca oba 700, 28. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty 600, 29. Matyáš Solčáni – TSM Kladno 350, 30. Marek Halych 1

 

Pořadí čtyřhry dorostu VC CST Ďáblice po 3. turnaji

1. - 2. Adam Košacký (Slovan Bohnice a Michal Makara (STC Slaný) oba 5.700, 3. Jan Plíšek (ST Benešov) 5.600, 4. Dominik Kubíček – Kotlářka 5.300, 5. Marek Mihalachi – Kotlářka 5.000, 6. Jakub Makara – STC Slaný 3.800, 7. - 8. Jan Slavíček (Slavoj Praha) a Matěj Bláha (TSM Kladno) oba 3.400, 9. Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem) 3.100, 10. Jan Kroidlo – TJ Neratovice 2.900, 11. Adam Vítek – TJ Neratovice 2.700, 12. Pavel Plíšek – ST Benešov 2.000, 13. - 14. Jan Kebrle a Jindřich Kebrle (oba Dynamo Nelahozeves) 1.800, 15. - 16. Michal Barták a Jonáš Moláček (oba Slovan Bohnice) oba 1.701, 17. - 19. Adam Obrhel (Slovan Bohnice), Dominik Pešl a Tomáš Jablončík (oba TJ Sokol Všetaty) všichni 1.700, 20. - 21. Filip Kuboš a Pavel Jirásek (oba Kotlářka) 1.600, 22. - 25. Pavel Beneš (TJ Neratovice), Ondřej Lhotka (TTC Klánovice), Michal Vajda (TTC Praha) a Kristián Hus všichni 1.500, 26. - 27. David Kreuzer (TTC Praha) a Matyáš Solčáni (TSM Kladno) oba 1.400, 28. Filip Lindr – TJ Neratovice 1.300, 29. - 30. Lucie Bartoníčková a Adéla Kůsová (oba TJ Sokol Všetaty) obě 1

 

Pořadí čtyřhry staršího žactva VC CST Ďáblice po 3. turnaji

1. Adam Košacký (Slovan Bohnice) 6.000, 2.- 3. Jan Slavíček (Slavoj Praha) a Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem) oba 3.800, 4. Dominik Kubíček (Kotlářka) 3.800, 5. Jan Kroidlo (TJ Neratovice) 3.500, 6. Adam Vítek (TJ Neratovice) 3.300, 7. Adam Obrhel (Slovan Bohnice) 2.000, 8. - 10. Pavel Beneš (TJ Neratovice), Ondřej Lhotka (TTC Klánovice) a Pavel Jirásek (Kotlářka) všichni 1.900, 11. - 14. Tomáš Jablončík a Václav Kopecký (oba TJ Sokol Všetaty), Michal Vajda (TTC Praha) a Kristián Hus všichni 1.800, 15. Filip Lindr (TJ Neratovice) 1.700, 16. - 17. Lucie Bartoníčková a Adéla Kůsová (oba TJ Sokol Všetaty) obě 1

 

Mladší žactvo

 

Skupina A

Kolářová – Kahoun 3:0(-8,4,5,7), Jablončík – Makara 0:3(-6,-9,-4), Bartoníčková – Curtis 2:3(3,-13,3,-8,-4), Kahoun – Vurtis 3:2(4,-8,-10,8,8), Makara – Bartoníčková 3:0(3,5,7), Kolářová – Jablončík 3:1(-9,5,8,4), Jablončík – Kahoun 3:2(-9,-9,6,5,6), Bartoníčková – Kolářová 0:3(-3,-2,-8), Curtis – Makara 0:3(-6,-3,-7), Kahoun – Makara 0:3(-4,-7,-6), Kolářová – Curtis 3:1(1,3,-9,5), Jablončík – Bartoníčková 3:0(1,10,11), Bartoníčková – Kahoun 1:3(-11,7,-6,-9), Curtis – Jablončík 2:3(-5,-8,8,6,-7), Makara – Kolářová 3:0(7,9,3)

 

Pořadí skupiny A

1. Jakub Makara – STC Slaný, 2. Linda Kolářová – TJ Sokol Český Brod, 3. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 4. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 5. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný, 6. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty

 

Skupina B

Kasner – Makarová 3:0(4,8,6), Kůsová – Valentová 0:3(-2,-7,-4), Elicer – Přibyl 3:0(6,3,7), Makarová – Přibyl 3:0(7,8,4), Valentová – Elicer 1:3(10,-9,-7,-6), Kasner – Kůsová 3:0(4,10,5), Kůsová – Makarová 0:3(-11,-7,-3), Elicer – Kasner 0:3(-4,-8,-8), Přibyl – Valentová 0:3(-9,-3,-6), Makarová – Valentová 0:3(-7,-4,-8), Kasner – Přibyl 3:0(4,4,2), Kůsová – Elicer 0:3(-5,-5,-3), Elicer – Makarová 3:0(8,6,5), Přibyl – Kůsová 3:2(8,-9,10,-8,6), Valentová – Kasner 0:3(-7,-7,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Vít Kasner – STC Slaný, 2. Lukáš Elicer – STC Slaný, 3. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod, 4. Tereza Makarová – STC Slaný, 5. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty, 6. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty

 

Čtvrtfinále

Makara – bay, Elicer – Jablončík 2:3(6,8,-9,-9,-3), Kolářová – Valentová 2:3(-7,-6,6,9,-9), Kasner - bay

 

Semifinále

Makara – Jablončík 3:0(10,10,8), Valentová – Kasner 2:3(5,-2,11,-6,-8)

 

Finále

Makara – Kasner 3:1(-10,8,12,4)

 

O 3. místo

Jablončík – Valentová 3:2(7,-10,-4,9,6)

 

O 5. místo

Elicer – Kolářová 0:3(-9,-6,-12)

 

 

O 7. až 12. místo

Kahoun – Bay, Přibyl – Bartoníčková 3:0(7,9,14), Curtis – Kůsová 0:3(-3,-8,-4), Makarová - bay

 

O 7. až 10. místo

Kahoun – Přibyl 2:3(9,8,-9,-10,-7), Kůsová – Makarová 0:3(-4,-11,-10)

 

O 7. místo

Přibyl – Makarová 1:3(-4,-6,11,-6)

 

O 9. místo

Kahoun – Kůsová 2:3(-7,7,10,-2,-13)

 

O 11. místo

Bartoníčková – Curtis 3:1(7,5,-11,8)

 

Pořadí dvouhry

1. Jakub Makara – STC Slaný, 2. Vít Kasner – STC Slaný, 3. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 4. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod, 5. Linda Kolářová – TJ Sokol Český Brod, 6. Lukáš Elicer – STC Slaný, 7. Tereza Makarová – STC Slaný, 8. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty, 9. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty, 10. Josef Kalhoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 11. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty, 12.. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Valentová, Kolářová – bay, Makara, Makarová – Jablončík, Bartoníčková 2:0(10,9), Kůsová, Přibyl – Kahoun, Curtis 0:2(-9,-9), Kasner, Elicer - bay

 

Semifinále

Valentová, Kolářová – Makara, Makarová 0:2(-5,-8), Kahoun, Curtis – Kasner, Elicer 0:2(-10,-4)

 

Finále

Makara, Makarová – Elicer, Kasner1:2(-8,13,-7)

 

O 3. místo

Valentová, Kolářová – Kahoun, Curtis 2:0(2,2)

 

O 5. místo

Jablončík, Bartoníčková – Kůsová, Přibyl 2:0(14,7)

 

Pořadí čtyřhry

1.Lukáš Elicer a Vít Kasner (oba STC Slaný), 2. Jakub Makara a Tereza Makarová (oba STC Slaný), 3. Klára Valentová a Linda Kolářová (obě TJ Sokol Český Brod), 4. Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem) a Samuel Floyd Curtis (STC Slaný), 5. Tomáš Jablončík a Lucie Bartoníčková (oba TJ Sokol Všetaty), 6. Adéla Kůsová a Marek Přibyl
oba TJ Sokol Všetaty)

 

Pořadí VC CST Ďáblice dvouher po 3. turnaji

1. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod 5.200, 2. Linda Kolářová – TJ Sokol Český Brod 5.100, 3. Tomáš Jablončík TJ Sokol Všetaty 5.000, 4. Jakub Makara – STC Slaný 3.900, 5. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty 3.800, 6. - 7. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty a Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem oba 3.700, 8. Vít Kasner – STC Slaný 3.600, 9. Lukáš Elicer – STC Slaný 3.300, 10. - 11. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný a Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty oba 3.200, 12. Tereza Makarová – STC Slaný 2.600, 13. Pavel Plíšek – ST Benešov 2.000, 14. Martin Bradáček – TTC Praha 1.200, 15. Alexandr Průcha – TTC Praha 1.100, 16. Lukáš Kunhel – TTC Klánovice 700, 17. Michaela Krutilková – TTC Praha 500, 18. - 19. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice a Vilém Chmelík – TTC Praha oba 1

 

Pořadí VC CST Ďáblice čtyřher po 3. turnaji

1. - 3. Linda Kolářová a Klára Valentová – obě TJ Sokol Český Brod a Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem všichni 5.300, 4. - 5. Marek Přibyl a Adéla Kůsová – oba TJ Sokol Všetaty oba 5.200, 6. - 7. Tomáš Jablončík a Lucie Bartoníčková – oba TJ Sokol Všetaty oba 4.900, 8. - 9. Lukáš Elicer a Vít Kasner – oba STC Slaný oba 4.000, 10. - 11. Jakub Makara a Tereza Makarová – oba STC Slaný oba 3.700, 12. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 3.101, 13. Pavel Plíšek – ST Benešov 1.900, 14. Martin Bradáček – TTC Praha 1.700, 15. Michaela Krutílková – TTC Praha 1.400, 16. - 17. Alexandr Průcha a Vilém Chmelík – oba TTC Praha oba 1.300, 18. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 1


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
26.03.2019





Nastavit tuto stránku jako domovskou





Petr Barcal - realitní makléř