Oprava výsledku TOP 16 mladšího žactva

Fuček Miloslav

2019-05-22

Informace

Přečteno: 89

Komentářů: 0


Velice se omlouváme za chybně vyhodnocený výsledek finálového turnaje TOP 16 mladšího žactva a přinášíme jeho opravu.


Při počítání bodů v tabulce Finálového turnaje TOP 16 mladšího žactvo došlo bohužel k chybnému součtu vítězství bodů u hráčky Terezy Makarové a bylo jí spočítáno o vítězství více, než měla, tedy 7 vítězství místo 6 a tím pádem 16 bodů místo 15. Díky tomu tedy nenastal „kolotoč“ mezi hráči Klára Valentová, Linda Kolářová a Tereza Makarová a o 2. místě rozhoduje pouze zápas Valentová s Kolářovou, které mají stejný počet bodů 16. Druhá je tedy Klára Valentová, která porazila Lindu Kolářovou 3:2. Tereza Makarová má 15 bodů stejně jako Adéla Kůsová a protože s Kůsovou prohrála, je celkově čtvrtá Adéla Kůsová a Tereza Makarová skončila na 5. místě.

 

Správné konečné pořadí finálového turnaje TOP 16 tedy je:

1. Jakub Makara – STC Slaný, 2. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod, 3. Linda Kolářová – TJ Sokol Český Brod, 4. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty, 5. Tereza Makarová – STC Slaný ,6. Pavel Jirásek – Kotlářka, 7. Denis Kolář – TJ Sokol Český Brod, 8. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice, 9. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný, 10. Lukáš Kuhnel – TTC Klánovice

 

Celkové pořadí dvouher Velké ceny CST Ďáblice naštěstí tato chyba neovlivnila, změnily se pouze bodové zisky. Pro úplnost jej ještě uvádíme také.

 

Konečné pořadí dvouher 5. ročníku Velké ceny CST Ďáblice

1. Linda Kolářová – TJ Sokol Český Brod 11.500, 2. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod 11.300, 3. Jakub Makara – STC Slaný 10.400, 4. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty 9.000, 5. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty 8.600, 6. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný 6.800, 7. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem 6.700, 8. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty 6.200, 9. Tereza Makarová – STC Slaný 4.300, 10. Lukáš Kuhnel – TTC Klánovice 4.100, 11. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 4.001, 12. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty 3.700, 13. Vít Kasner – STC Slaný 3.600, 14. Lukáš Elicer – STC Slaný 3.300, 15. Pavel Jirásek – Kotlářka 1.500, 16. Denis Kolář – TJ Sokol Český Brod 2.700, 17. Van Long Hořínek – SK Vršovice 2.300, 18. Pavel Plíšek – ST Slaný 2.000, 19. Matěj Kulíšek – TJ Sokol Všetaty 1.500, 20. Adam Kabát – SK Vršovice 1.300, 21. Martin Bradáček – TTC Praha 1.200, 22. - 23. Alexandr Průcha – TTC Praha a Veith Anh Le – SK Vršovice oba 1.100, 24. Michaela Krutilková – TTC Praha 500, 25. Vilém Chmelík – TTC Praha 1

 

Bohužel turnaje jsou vyhodnocovány ručně, protože pro to nemáme žádný program a díky tomu stačí k chybě třeba jenom špatný součet bodů. Pro ,příští ročník se pokusíme vyhodnocování turnajů alespoň částečně zautomatizovat, aby se aspoň takovéto triviální chyby eliminovaly.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
20.08.2019





Nastavit tuto stránku jako domovskou





Petr Barcal - realitní makléř