Oficiální kontakt na pořadatele turnajů

Fuček Miloslav

2021-10-29

Informace

Přečteno: 230

Komentářů: 0


Po zkušenostech z minulého turnaje, zveřejňujeme oficiální kontakt na TTC Praha, který je pořadatelem turnajů Velké ceny CST Ďáblice..ba">


Po posledním turnaji byl pozitivně testován jeden hráč TTC Praha. Když dal jako kontakt na pořadatele kontakt na vrchního rozhodčího, ukázalo se to jako kontraproduktivní. Vrchní rozhodčí, který přišel s hráčem do zcela minimálního kontaktu 2 až 3 minuta, bylm poslán hygienou do karantény. A kontakty na hráče, s kterými dotyčný poziviní hráč hrál, si nikdo z hygieny nevyžádal.

 

Z tohoto důvodu, pokud byste se dostali do podobné situace, neuvádajtě prosím jako kontakt na pořadatele telefonní číslo na vrchního rozhodčího, ale nejlépe datovou schránku ej4psub, v níž je možno si vyžádat kontakty na hráče, s kterými daný hráč hrál. Tyto kontakty stejně nelze vyžádat telefonicky, protože podléhají GDPR a ani hygiena nesmí ze stejného důvodu telefonicky sdělit jméno hráče, kterého kontakt chtějí vytrasovat. Korespondence datovou schránkou je k tomuto nejvhodnější, protože je rychlá a současně digitálně autorizovaná.

 

Kontakty TTC Praha:

TTC Praha – klub stolního tenisu, z.s.

Viktorinova 1210/8, Praha 4 – Nusle

IČ: 638 36 874

datová schránka: ej4psub

livno umrli
smrtovnice

jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire jastuci


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
28.01.2022

Nastavit tuto stránku jako domovskou

Petr Barcal - realitní makléř