Pozvánka na Vánoční turnaj

Fuček Miloslav

2021-12-01

Pozvánky

Přečteno: 763

Komentářů: 0


Zveme vás na Vánoční turnaj, který je čtvrtým turnajem 8. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.


Vánoční turnaj se koná v sobotu 18. 12. 2021 v Centru stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8. Pořadatelem turnaje je TTC Praha. Ceny do turnaje dodal sponzor STENmarketing. Turnaj dále finančně podporují MČ Praha 8 a MČ Praha – Ďáblice.

 

Dopoledne se hraje kategorie U15 společně s U19 s vyhodnocením samostatného pořadí hráčů U15. Souběžně je plánována i kategorie U11, která ale může být v případě malého počtu hráčů přesunuta na odpoledne. Odpoledne se hraje kategorie U13, pro níž končí prezence v 14.30 hodin.

 

Ráno se otevírá hala v 8.00 hodin, kdy začíná prezence, která trvá do 8.30 hodin. Při prezenci je nutno odevzdat čestné prohlášení (nelze jej nahradit potvrzením). Čestné prohlášení odevzdávají všchny přítomné osoby, které v hale zůstávají. Nemusejí jej odevzdávat osoby, které hráče pouze přivezou a po zaprezentování hned odjedou a pro hráče opět přijedou až po skončení turnaje .

 

Startovné je 150,-- Kč pro předem prihlášené, pro ostatní 200,-- Kč. Přihlašovat se je možné na http://www.pinecvpraze.cz/kalendar.php v příslušné věkové kategorii turnaje. Čstné prohlášení je možné si stáhnout na http://www.pinecvpraze.cz/dokumenty/bezinfekcnost.pdf. Formuláře budou k dispozici i přímo na turnaji. Pokud jej ale chcete vyplňovat až na místě, vemte si prosím vlastní propisovačku, protože jejich počet bude omezen a aby se proto netvořily zbytečné fronty.

 

V současné době (od 22. 11. 2021) splňují podmínky bezinfekčnosti pouze osoby očkované (nejméně 14 dní od ukončení očkování), osoby které onemocnění Covid prodělaly (nejdéle před 180 dny), osoby mladší 18 let nebo osoby rozočkované nebo osoby s kontraindikací, že se nemohou očkovat s negativním PCR testem ne starším 7 dní. Osoby mlaší 12 let nemusí bezinfekčnost prokazovat, ale čestné prohlášení musí stejně vyplnit kvůli evidenci přítomných osob. Všem osobám bude při po vstupu měřena teplota.

 

Při kontaktu s hygienou uvádějte prosím jako pořadatele turnaje TTC Praha a jeho datovou schránku ej4psub (ne telefonní číslo), přes kterou jsme schopni poskytnout potřebné informace, které nelze sdělovat telefonicky, protože obsah čestných prohlášení podléhá režimu GDPR.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
12.04.2024

Nastavit tuto stránku jako domovskou

Petr Barcal - realitní makléř