Finálový turnaj U13 vyhrál Bašta, celou sérii vyhrál Hloch

Fuček Miloslav

2023-06-10

Reportáže

Přečteno: 290

Komentářů: 0


Dnes skončil posledním finálovým turnajem 9. ročník Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice, kterého se zúčastnilo třináct hráčů z původně plánovaných šestnácti.


Třináct hráčů se konalo dnešního vítězného turnaje TOP 16 kategorie U13. Hrálo se ve dvou s postupem prvních dvou do šesti a dále pak vždy po dvou dalších hráčích do bojů o 5. až 8. místo, 9. až 12. místo a 13. až 16. místo.

 

Vítězem posledního turnaje TOP 16 se stal Jáchym Bašta, který postoupil ze skupiny B z 2. místa za Ernestem Příhonským. Dále hrál v šesti proti vítězi skupiny A Emilovi Novákovi, kterého porazil 3:2 a ve finále se znovu utkal s Ernestem Příhonským, kterého tentokrát porazil 3:2. Třetí místo vybojoval Emil Novák, který porazil 3:0 Matěje Hlocha.

 

Po dohrání turnaje došlo k předání cen a dále bylo vyhlášeno pořadí čtyřher, za které byly také předány ceny. Nakonec se vyhlašovalo pořadí celé série, kterou vyhrál Matěj Hloch před Jáchymem Baštou a na třetí místo se probojoval Ernesto Příhonský.

 

Podrobné výsledky turnaje najdete na https://www.pinecvpraze.cz/vysledky/vysledek275.pdf . Video z celého turnaje najdete na Youtube kanálu oddílu mládeže TTC Praha – https://www.youtube.com/@oddilmladezettcpraha5932 . Ceny do turnaje věnovala firma STEN marketing – Vše na stolní tenisTurnaj dále finančně podporují MČ Praha 8 a MČ Praha - Ďáblice.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
30.11.2023

Nastavit tuto stránku jako domovskou

Petr Barcal - realitní makléř