Finálový turnaj se koná v sobotu 7. 5. 2016 v Centru stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice (spojení BUS 103 z metra C Ládví do zast. Kokořínská).
Stav přihlášek a omluv k 6. 5. 2016 k 22.15 hod.
Přihlášen Omluven - odhlášen Nevyjádřil se
Nejmladší žactvo - od 9.00 hodin
1. Petr Burian - TTC Praha
2. Matheos Remunda - Sparta Praha
3. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice
4. Don Berger - SK Vršovice
5. Adam Kabát - SK Vršovice
6. Tomáš Garček - TTC Klánovice
7. Patrik Svoboda - TTC Praha
8. Barbora Hánová - SK Vršovice
9. Patrik Pischnot - TTC Praha
10. Richard Palička - TTC Praha
11. Patrik Vosátka - SKST Vlašim
12. Matěj Mikula - SK Vršovice
13. Martin Kozák - TJ Střížkov
14. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice
15. Brožková Lucie - TTC Praha
16. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov
Starší žactvo - od 9.00 hodin
1. Filip Veselý - Loko Vršovice
2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice
3. Adam Brodský - TTC Praha
4. Daniel Grisa - TTC Klánovice
5. Lukáš Macek - SK Vršovice
6. Martin Bruk - SK Hamr
7. Dorian Kratochvíl - TTC Praha
8. Martin Mužík - SK Vršovice
9. František Novotný - neregistrovaný
10. Filip Šíma - TTC Praha
11. Michal Barták - Slovan Bohnice
12. Roman Lukáš - SK Vršovice
13. Adam Steiner - Slovan Bohnice
14. Jan Příbramský - SK Vršovice
15. Zuzana Kozáková - TJ Střížkov
16. Jan Ivanco - Slovan Bohnice
Náhradníci:
N1 Riči Erdenebayar - SK Vršovice
N2 Tobiáš Molitaris - Slovan Bohnice
Dorost - od 9.00 hod
1. Filip Veselý - Loko Vršovice
2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice
3. Lukáš Macek - SK Vršovice
4. Adam Brodský - TTC Praha
5. Martin Bruk - SK Hamr
6. Petr Adam - TTC Praha
7. Dorian Kratochvíl - TTC Praha
8. Tomáš Runštuk - TJ Střížkov
9. Petr Kušta - TJ Střížkov
10. Martin Mužík - SK Vršovice
11. Daniel Grisa - TTC Klánovice
12. František Novotný - neregistrovaný
13. Dan Bártla - TJ Střížkov
14. Roman Lukáš - SK Vršovice
15. Jan Příbramský - SK Vršovice
16. Jan Ivanco - Slovan Bohnice
Náhradníci:
N1 Riči Erdenebayar - SK Vršovice
N2 Tobiáš Molitaris - Slovan Bohnice
Mladší žactvo - od 15.00 hod
1. Adam Brodský - TTC Praha
2. Lukáš Macek - SK Vršovice
3. Daniel Grisa - SK Vršovice
4. Matheos Remunda - Sparta Praha
5. Petr Burian - TTC Praha
6. Tomáš Garček - TTC Klánovice
7. Vojtěch Vacek - neregistrovaný
8. Adam Steiner - Slovan Bohnice
9. Michal Barták - Slovan Bohnice
10. Martin Mužík - SK Vršovice
11. Martin Kozák - TJ Střížkov
12. Jan Příbramský - SK Vršovice
13. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice
14. Matěj Hejný - TJ Střížkov
15. Patrik Svoboda - TTC Praha
16. Riči Erdenebayar - SK Vršovice
Náhradníci:
N1 Richard Palička - TTC Praha
N2 Jindřich Skokan - TTC Praha
V případě že hráč nedorazí bez omluvy na finálový turnaj, bude vyřazen z hodnocení této série a případná cena připadne hráči v pořadí za ním. V případě omluvy hráče, který je na medailovém pořadí je potřeba též sdělit kontakt, na kterém dojde k domluvě vyzvednutí ceny, pokud hráč na tomto pořadí skončí.