Stav přihlášek a omluv na TOP16 - aktualizováno

Fuček Miloslav

2016-05-06

Informace

Přečteno: 931

Komentářů: 0


Přinášíme průběžný stav přihlášek a omluv na finálový turnaj TOP 16.


Finálový turnaj se koná v sobotu 7. 5. 2016 v Centru stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice (spojení BUS 103 z metra C Ládví do zast. Kokořínská).

 

Stav přihlášek a omluv k 6. 5. 2016 k 22.15 hod.

Přihlášen Omluven - odhlášen Nevyjádřil se

 

Nejmladší žactvo - od 9.00 hodin

1. Petr Burian - TTC Praha

2. Matheos Remunda - Sparta Praha

3. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice

4. Don Berger - SK Vršovice

5. Adam Kabát - SK Vršovice

6. Tomáš Garček - TTC Klánovice

7. Patrik Svoboda - TTC Praha

8. Barbora Hánová - SK Vršovice

9. Patrik Pischnot - TTC Praha

10. Richard Palička - TTC Praha

11. Patrik Vosátka - SKST Vlašim

12. Matěj Mikula - SK Vršovice

13. Martin Kozák - TJ Střížkov

14. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice

15. Brožková Lucie - TTC Praha

16. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov

 

Starší žactvo - od 9.00 hodin

1. Filip Veselý - Loko Vršovice

2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice

3. Adam Brodský - TTC Praha

4. Daniel Grisa - TTC Klánovice

5. Lukáš Macek - SK Vršovice

6. Martin Bruk - SK Hamr

7. Dorian Kratochvíl - TTC Praha

8. Martin Mužík - SK Vršovice

9. František Novotný - neregistrovaný

10. Filip Šíma - TTC Praha

11. Michal Barták - Slovan Bohnice

12. Roman Lukáš - SK Vršovice

13. Adam Steiner - Slovan Bohnice

14. Jan Příbramský - SK Vršovice

15. Zuzana Kozáková - TJ Střížkov

16. Jan Ivanco - Slovan Bohnice

Náhradníci:

N1 Riči Erdenebayar - SK Vršovice

N2 Tobiáš Molitaris - Slovan Bohnice

 

Dorost - od 9.00 hod

1. Filip Veselý - Loko Vršovice

2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice

3. Lukáš Macek - SK Vršovice

4. Adam Brodský - TTC Praha

5. Martin Bruk - SK Hamr

6. Petr Adam - TTC Praha

7. Dorian Kratochvíl - TTC Praha

8. Tomáš Runštuk - TJ Střížkov

9. Petr Kušta - TJ Střížkov

10. Martin Mužík - SK Vršovice

11. Daniel Grisa - TTC Klánovice

12. František Novotný - neregistrovaný

13. Dan Bártla - TJ Střížkov

14. Roman Lukáš - SK Vršovice

15. Jan Příbramský - SK Vršovice

16. Jan Ivanco - Slovan Bohnice

Náhradníci:

N1 Riči Erdenebayar - SK Vršovice

N2 Tobiáš Molitaris - Slovan Bohnice

 

Mladší žactvo - od 15.00 hod

1. Adam Brodský - TTC Praha

2. Lukáš Macek - SK Vršovice

3. Daniel Grisa - SK Vršovice

4. Matheos Remunda - Sparta Praha

5. Petr Burian - TTC Praha

6. Tomáš Garček - TTC Klánovice

7. Vojtěch Vacek - neregistrovaný

8. Adam Steiner - Slovan Bohnice

9. Michal Barták - Slovan Bohnice

10. Martin Mužík - SK Vršovice

11. Martin Kozák - TJ Střížkov

12. Jan Příbramský - SK Vršovice

13. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice

14. Matěj Hejný - TJ Střížkov

15. Patrik Svoboda - TTC Praha

16. Riči Erdenebayar - SK Vršovice

Náhradníci:

N1 Richard Palička - TTC Praha

N2 Jindřich Skokan - TTC Praha

 

V případě že hráč nedorazí bez omluvy na finálový turnaj, bude vyřazen z hodnocení této série a případná cena připadne hráči v pořadí za ním. V případě omluvy hráče, který je na medailovém pořadí je potřeba též sdělit kontakt, na kterém dojde k domluvě vyzvednutí ceny, pokud hráč na tomto pořadí skončí.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
16.12.2018





Nastavit tuto stránku jako domovskou





Petr Barcal - realitní makléř