Začátkem července začala v herně stolního tenisu Centrum zábavy Karlín pokládka linolea, která je výsledkem akce Herna sobě 2.

Informace

Přečteno: 3146

Komentářů: 0

Pozvánka na závěrečný finálový turnaj TOP 16

Zveme vás na závěrečný finálový turnaj 2. ročníku Velké ceny CST Ďáblice. Součástí pozvánky je i nominace hráčů.

01.05.2016

Pozvánky

Přečteno: 2967

Vítězem dvouhry i čtyřhry Václav Podrazil

V druhém turnaji kategorie nejmladšího žactva Grand Prix TTC Praha vyhrál dvouhru i čtyřhru Václav Podrazil, který ve finále dvouhry porazil svého spoluhráče ze čtyrhry Ondřeje Melíška.

23.11.2014

Reportáže

Přečteno: 2814

Dvojnásobný triumf Vojty Podrazila

Boris Cup – úvodní turnaj Velké ceny Centra zábavy Karlín v kategorii mladšího žactva vyhrál Vojtěch Podrazil. Radoval se nejenom z vítězství ve dvouhrách, ale se svým bratrem Václavem vyhrál i čtyřhry.

14.09.2014

Reportáže

Přečteno: 2758

Jan Smíšek vítězem Svatováclavského turnaje

Jan Smíšek vyhrál Svatováclavský turnaj. Díky malému zájmu o kategorii dospělých asi bude Velká cena Centra zábavy Karlín v této kategorii zrušena.

04.10.2014

Reportáže

Přečteno: 2734

Nová koncepce turnajů v Centru zábavy Karlín

Od září 2014 chystáme v Centru zábavy Karlín novou koncepci víkendových turnajů pro veřejnost.