Vyhlášeny divoké karty pro kategorii mladšího žactva

POZOR: Po 1. termínu uzávěrky přihlášek do kategorie mladšího žactva, byly vypsány dvě divoké karty.

Fuček Miloslav

29.05.2018

Informace

Přečteno: 91

Komentářů: 0

Zveme vás na Rodinný turnaj dvougeneračních družstev

Zveme vás na tradiční Rodinný turnaj dvougeneračních družstev, který se koná v Centru stolního tenisu Ďáblice.

01.06.2018

Pozvánky

Přečteno: 86

Vítězem finálového turnaje nejmladšího žactva se stal Vít Kasner

Překvapivým vítězem finálového turnaje TOP 16 nejmladšího žactva se stal Vít Kanser, který ve skupině prohrál s Lukášem Martinkem a posotupoil až z 2. místa, ale v semifinále vyřadil celkového vítěze VC CST Ďáblice Martina Janduse, který suverenně vyhrál všechny předchozí turnaje.