Vítězi Jarního turnaje se stali Macek, Jedlička, Kulíšková a Bednář

Na dnešním Jarním turnaji se navzdory jarním prázdninám sešlo ve čtyřech kategoriích celkem 37 hráčů. V dvouhrách vyhráli Lukáš Macek (U19), Karel Jedlička (U15), Liliana Kulíšková (U13) a Filip Bednář (U11)

Fuček Miloslav

19.03.2022

Reportáže

Přečteno: 616

Komentářů: 0

Pozvánka a nominace na finálový turnaj TOP 16 kategorie U11

AKTUALIZOVÁNO!!! Zveme vás na finálový turnaj TOP 16 letošního ročníku Velké ceny CST Ďáblice, který je v sobotu 27. 5. 2023 pro kategorii U11. Po první uzávěrce byly upraveny nominace na turnaj. Dále byly vypsány i divoké karty.

24.05.2023

Pozvánky

Přečteno: 615

Připomenutí uzávěrek přihlášek do finálových turnajů TOP 16 pro kategorie U13 a U19

Připomínáme, že už tento týden končí uzávěrky přihlášek do finálových turnajů TOP 16 pro kategorie U13 a U19 a to v neděli 15. 5. 2022.

10.05.2022

Informace

Přečteno: 599

Pozvánka na Velkou cenu Ďáblic

Zahajuje nová sezóna a nastává čas úvodního turnaje Velké ceny CST Ďáblice, kterým je Velká cena Ďáblic.

07.09.2022

Pozvánky

Přečteno: 590

Vítězi prvních finálových turnajů TOP 16 se stali Hurdálek a Zinke

Máme za sebou finálové turnaje kategorie U13 a U19, které proběhly dnes. Vítězi dvouher se stali v kategorii U13 Dominik Zinke z STC Slaný a druhý skončil Tomáš Šubert z TTC Praha, který také vyhrál celý ročník a Pavel Hurdálek z TJ Neratovice.

04.06.2022

Reportáže

Vánoční turnaj před uzávěrkou přihlášek

AKZUALIZOVÁNO!!! Do uzávěrky přihlášek ve středu 14. 12. 2022 zbývá ještě několik dní, ale kategorie U19 je již plně obsazena a k plnému obsazení se schyluje i u kategorie U13.