Grand Prix TTC Praha dorostu opět v režii Maláta

O turnaje okresní úrovně v kategorii dorostu je v Praze ve srovnání s ostatními kategoriemi mládeže výrazně menší zájem. Zatímco ostatní kategorie mají nárůst, na turnaji dorostu se sešlo pouze pět hráčů, tedy pokles o jednoho hráče.

Fuček Miloslav

13.12.2014

Reportáže

Přečteno: 2371

Komentářů: 0

Doplněna fotogalerie z Vánočního turnaje

Doplnili jsme fotogalerii z včerejšího Vánočního turnaje.

20.12.2015

Informace

Přečteno: 2362

Turnaje TOP 16 Velké ceny Centra zábavy Karlín budou v Ďáblicích

Včera padlo konečné rozhodnutí, že závěrečné turnaje Velké ceny Centra zábavy Karlín mládeže se budou konat v ďáblické sokolovně.

13.06.2015

Informace

Přečteno: 2360

Rozpis 2. ročníku a termíny turnajů

Přinášíme vám rozpis 2. ročníku turnajů Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice.

30.08.2015

Informace

Přečteno: 2352

Nové termíny závěrečných turnajl

S ohledem na vývoj stavebních prací v Centru zábavy Ďáblice, měníme termíny šestých a závěrečných finálových turnajů.

11.05.2015

Informace

Přečteno: 2344

Stav přihlášek a omluv na TOP16 - aktualizováno

Přinášíme průběžný stav přihlášek a omluv na finálový turnaj TOP 16.

06.05.2016

Informace

Přečteno: 2332

Vítězi Grand Prix TTC Praha se stali Kovařík, Zacharda a Bruk

Třicet hráčů včera bojovalo v Grand Prix TTC Praha ve třech věkových kategoriích, jejichý vítězi se stali Tomáš Kovařík (TJ Neratovice), Jácham Zacharda (ZŠ Lužiny) a Martin Bruk (SK Hamr). Dorostenec nebyl opět žádný, takže ceny za tuto kategorii si odnesli starší žáci.